PDA

Zobacz pełną wersję : Jeszcze raz Koło czy Cersanit



oram
13-05-2006, 23:48
Poproszę o uwagi osoby, które użytkują wyroby w/w firm przez kilka lat. Kręci mnie nowa seria Venezja (umywalka i kibelek), a z drugiej strony cudowna powłoka Reflex Koło. Co czynić???????.......

kofi
14-05-2006, 00:39
Uczyń to, co ja: do jednej łazienki Koło, do drugiej Cersanit. Co prawda jeszcze nie mam tej Venezii, ale też bardzo mi się podoba. A powłoka reflex jest chyba dobra, nie zostają osady; mam na 2 kibelkach i bidecie. Na umywalkę z tą powłoką żałowałam i to był błąd. :roll:

lw73
14-05-2006, 18:36
Witam
Trudno to porównać jako że Cersanit bardzo różni sie od Koła odcieniem bieli oraz wzornictwem. Jeśli chodzi zas o ceramikę to są zbliżone.
Pozdrawiam
Marek

Jarzeb
15-05-2006, 09:41
mam cersanit i niestety kiepsko to wychodzi, dlatego w nowym domku zakupilem kolo z reflex i mam nadzieje ze bedzie lepiej...
pzdr

justyna99
15-05-2006, 10:20
A czemu?

justyna99
15-05-2006, 10:21
[quote="justyna99"]A co źle wychodzi? :o

justyna99
15-05-2006, 10:23
Tzn co źle wychodzi? :o

Jarzeb
15-05-2006, 11:01
wg mnie szybko sie brudzi, b.latwo uszkodzic powierzchnie (rysy itp), kiepsko wyszkliwione przy otworach - szybko narasta kamien
moze mam wygorowane oczekiwania ale zaznajomiony sprzedawca potwierdzil ze jak polskie to tylko kolo, a najlepiej jakas markowa ceramike.....
pzdr

nefretete
15-05-2006, 13:24
Mam cersanit kilka lat i byłam bardzo zadowolona. Bardziej mi sie podobał ich odcień bieli- Koło było "przyszarzałe".
Natomiast od kilku tyg mam wc Venezie i zauwazam 1 minus- splukiwanie eszczowe sie nie sprawdza- za slaby strumien wody jest niestety

kofi
17-05-2006, 10:20
Mam cersanit kilka lat i byłam bardzo zadowolona. Bardziej mi sie podobał ich odcień bieli- Koło było "przyszarzałe".
Natomiast od kilku tyg mam wc Venezie i zauwazam 1 minus- splukiwanie eszczowe sie nie sprawdza- za slaby strumien wody jest niestety
Czy to ma związek z kształtem kibelka, czy rodzajem spłuczki?
Byłam już pewna, że zrobię tę Venezię, a tu coś o niej nie najlepiej słychać... :(

motyczka
17-05-2006, 12:44
osobiście użytkuje KOŁO, nie mam najmniejszych zastrzeżeń, myśle, ze na Koło zdecydowałam sie też ze względu na Serie EGO - natomiast odcień bieli, jezeli nie mieszany z inną firmą nie jest w ogóle zauważalny na tle całej łazienki...

2katarzyna
17-05-2006, 22:25
Cersanit jest bielszy, ale spłuczka jest tandetna, kiepsko działa i lubi się psuć. Mam Koło w wc, maleńka umywalka jest tak sprytna, że woda nie pryska na ściany i nie wylewa się. Testowałam już inne firmy umywalkowe i Koło ma najlepszy produkt. Odcień bieli też mi odpowiada.

kofi
18-05-2006, 08:20
Cersanit jest bielszy, ale spłuczka jest tandetna, kiepsko działa i lubi się psuć. Mam Koło w wc, maleńka umywalka jest tak sprytna, że woda nie pryska na ściany i nie wylewa się. Testowałam już inne firmy umywalkowe i Koło ma najlepszy produkt. Odcień bieli też mi odpowiada.
Planuję podwieszany kibelek z Cersanitu, więc może nie będzie problemów.
Jaką masz małą umywalkę z Koła? Mam w maleńkim kibelku umywalkę Quatro (albo jakoś podobnie) - tę najmniejszą z otworem z boku i ciągle nie mogę znaleźć na tyle małej (i ładnej) baterii, żeby dobrze wyglądała i właśnie nie chlapała.