PDA

Zobacz pełną wersję : Gaz z butli - aktualne koszty



Blinkey
15-05-2006, 22:51
Drodzy forumowicze.


Do wszystkich grzejących gazem z butli: ile płacicie za:

- dzierżawę zbiornika miesięcznie
- metr sześcienny gazu
- instalację butli z zewnętrznym lub wewnętrznym projektem?

Jestem właśnie na etapie wyboru i szczerze mówiąc gubię się powoli kogo wybrać. Czy oprócz NEN, Gaspolu, Shella, BP, Bałtykgazu, Orlenu jest ktoś jeszcze na rynku? Kogo polecacie?

Pozdrawiam

Blinkey
16-05-2006, 09:49
Nikt nie ma gazu z butli? :o

NOTO
16-05-2006, 11:56
Podobno Shell bedzie zwijał się z rynku. Taką słysząłem plotkę od przedstawiciela konkurencji :)

Ja mam Shela i czekam na liścik od nich z informacją o cenach.

Blinkey
16-05-2006, 12:01
Noto ok. Shell narazie odpada z rankingu. Orlen jakoś ostatnio ma problemy z samym sobą i otrzymuje wezwania do zapłaty milionowych kar z Pragi więc przypuszczam, że będą mieli małe zawirowania. Ktoś coś jeszcze wie?

Wwiola
16-05-2006, 12:09
Poszukaj, było duzo na ten tamet na tym forum. Jest nawet Klub Uzytkowników Gazu Płynnego.

Jak ja ostatnio zbierałam oferty najkorzystniejszą zaproponowało mi BP

NOTO
16-05-2006, 12:10
A firma NEN ... nawet miałem na nich namiary. Poszukam.

Pbobi
16-05-2006, 12:56
Ja podpisałem z progasem. Zbiornik podziemny -dzierżawa ok 40zł pierwsze tank. 1,29zł za instalacje ok 900zł.Ja muszę zrobic wykop + płyta. Umowa na 12500 litrów w roku musze 1300 l. Jestem jak narazie bardzo zadowolony ze współpracy

Blinkey
16-05-2006, 15:51
Szukałem u nas na forum ale konkretów z ostatnich tygodni nie znalazłem. Ceny zmieniają się średnio co kilka miesięcy.
Dostałem ofertę z NEN. . Moim zadaniem byłoby tylko wykopanie dołu na butlę i rurę do domu. Wiem, że napewno większość z Was ma dużo wcześniej podpisane umowy z niższymi cenami gazu na cały rok. Tego niestety nie przeskoczę. Staram się jednak znaleźć jak najkorzystniejszą ofertę. :(

alpin
16-05-2006, 17:12
Dwa miesiące temu był u mnie przedstawiciel NEN (bardzo konkretny)
i prawie bylem zdecydowany ale jeszcze spotkałem się z przedstawicielem Gaspolu i troszke mnie oświecił że jeśli w ciągu roku
nie zużyje gazu na około 5000 tyś zł (po obecnych cenach) to moge się liczyć z podwyżką dzierzawy za zbiornik i podwyżką ceny gazu
we wszystkich firmach jest podobnie
przeczytaj dokładnie umowa , ja przeczytałem i stwierdziłem że nie mam
żadnych praw tylko same obowiązki :evil:
po rozmowie z dwoma sąsiadami którzy palili codziennie w kominku żeby
oszczędzic na gazie stwierdziłem że już wole piec na ekogroszek przynajmniej w salonie nie będe miał kotłowni ,
w obecnym mieszkaniu mam kominek i wiem jak wygląda codzienne palenie :evil:
Ale gaz to wygoda :D
pozdrawiam

Blinkey
16-05-2006, 21:49
No to poczekamy aż zgłosi się redrum. W końcu to on dał mi ofertę z NENa. :lol:

Może zrobimy jakąś licytację kto jest tańszy?
A jak jesteście zadowoleni ze swojego dostawcy?

marcinor
17-05-2006, 08:54
Witam!
ja rozmawiałem z przedstawicielem Shella, chyba w marcu. Ich propozycja była b. rozsądna.
Płacisz tylko za fundament pod zbiornik i musisz zrobić wykop pod rurę do domu. Koszt na miesiąc - 25 zł.
Oczywiście do tego gaz! :D
wykonują też podłączenie pod piec chyba za 100 zł.
Proponuję powysyłać maile.

kasiaR
17-05-2006, 09:19
GASPOL aktualna oferta

1,60 zł brutto/l propan z butli naziemnej
zwolnienie z opłaty dzierzawnej do końca 2007 r (po 2007 r 30 zł brutto/ miesiecznie)

Podłšczenie zbiornika + płyta fundamentowa , projekty oraz instalacja zewnetrzna i wewnętrzna = 1650 zł brutto


pozdrawiam,
KasiaR :wink:

Blinkey
17-05-2006, 10:36
No to podobne koszty są w NENie. Tyle, że za dzierżawę doliczają 30,50 brutto miesięcznie. No i zbiornik podziemny oczywiście. Koszty projektu i instalacji są troszkę wyższe o VAT.

hydrogenium
17-05-2006, 12:00
progas

3000zł brutto - na gotowo- 2700 naziemny (projekty wenętrzne, zewnętrzne, instalacja, odbiory, płyta fundamentowa, etc), wieczyste zwolnienie z dzierżawy. Umowa na 11000 litrów gazu, brak limitu rocznego.

Heath
17-05-2006, 12:12
Orlen jakoś ostatnio ma problemy z samym sobą i otrzymuje wezwania do zapłaty milionowych kar z Pragi więc przypuszczam, że będą mieli małe zawirowania.
Jestem pod wrażeniem argumentów co od Shella i Orlenu.
A skąd ty masz informacje o "wezwaniach do zapłaty" i "problemach z samym sobą" ?? Gdyby nawet okazało się że tak będzie to co? Orlen padnie i nie będzie ani benzyny ani gazu płynnego?
Poza tym gaz sprzedaje nie PKN Orlen SA a Orlen Gaz Sp. z o.o.
A czy Shell oferuje dalej instalacje? Jeżeli tak, to może nie do końca prawda z tym wycofywaniem się.
Nie dajmy się zwariować

pozdrawiam :)

Wwiola
17-05-2006, 13:29
Oferta BP :
- Montaż zbiornika wraz z projektem (w tym projekt instalacji wewnątzr domu) - 300 + 7% vat - ja musze tylko przygotowac wykop pod rure od zbiornika do domu)
- dzierżawa 300zł+22 %vat rocznie - zwolniona do konca roku
- limit roczny 2000l
- limit wykorzystania 15 tys litrów - jesli sie tyle nie wykorzysta a chce sie rozwiązac umowę płaci się 500zł +vat za demontaz zbiornika - wazne przy mozliwej istalacji gazu ziemnego w niedalekiej przyszłosci - jak u mnie
- pierwsze takowanie : 1,25 +22%vat

Oferta gaspolu :
-montaz instalacji 1500zł+vat
- dzierzawa 300 + vat rocznie - zwolniona do 30kwietnia 2008
- limit roczny - btrak
- limit wykorzystania 20tys litrów - jesli sie nie zuzyje to przy rozwiązaniu umowy opłata 2900zł
- pierwsze tankowanie 1,28 netto

Oferta PROGAZ
- 600netto - MONTAŻ+ wykop
- dzierżawa 35złnetto miesiecznie
- limit roczny 2000
- limit wykorzystania 12tys. litrów , jesli sie nie wykorzysta przy demontazu instalacji 0,35zł za każdy niewykorzystany litr poniżej 12 tys.
- pierwsze tankowanoe 1,29 netto

Oferta Shell
- montaż 800 + płyta + wykop + 300zł inst wewn.
- dzierżawa 300netto /rok
- limit roczny brak
- limit wykorzystania 12 tys, litrów, przy rozwiązaniu proporcjonalnie sie płaci do wykorzystania max 2800zł
- pierwsze tankowanie 1,30

ORLEN - mają tylko zbiorniki podziemne i pierunsko sa drodzy

Bałtykgaz
- 850 netto montaż
- dzierżawa 480 rocznie - zwolnienie do konca roku
- limit roczny - brak
- limit wykorzystania 15 tys. - koszt 2800 proporcjonalnie - 50% jesli rozwiązuje sie umowe z powodu przejscia na gaz ziemny
- pierwsze tankowanie 1,3 netto

Więcej mi sie nie chce juz szukac i wybieram prawdopodobnie BP

hydrogenium
17-05-2006, 13:41
do eferty bałtykgazu trzeba doliczyć roczny koszt dozoru UDT ~ 150 zł który ponosi dodatkowo oprócz dzierżawy klient.

Blinkey
17-05-2006, 15:20
Orlen jakoś ostatnio ma problemy z samym sobą i otrzymuje wezwania do zapłaty milionowych kar z Pragi więc przypuszczam, że będą mieli małe zawirowania.
Jestem pod wrażeniem argumentów co od Shella i Orlenu.
A skąd ty masz informacje o "wezwaniach do zapłaty" i "problemach z samym sobą" ?? Gdyby nawet okazało się że tak będzie to co? Orlen padnie i nie będzie ani benzyny ani gazu płynnego?
Poza tym gaz sprzedaje nie PKN Orlen SA a Orlen Gaz Sp. z o.o.
A czy Shell oferuje dalej instalacje? Jeżeli tak, to może nie do końca prawda z tym wycofywaniem się.
Nie dajmy się zwariować

pozdrawiam :)

@ Heath

Nie bądź taki nerwowy. :)
Przeczytaj sobie informację prasową na stronie Orlenu z dnia 10.05.06.
Tu masz linka:
http://www.orlen.pl/cgi-bin/internet.exe/portal/ep/contentView.do?channelId=-8593&programId=9619&contentType=ARTYKUL&contentId=62375

Wartość przedmiotu sporu to jedyne 77.266.500 Euro (słownie: siedemdziesiąt siedem milionów dwieście sześćdziesiąt sześć tysięcy pięćset Euro) wraz z odsetkami. :o
Nie trzeba być Sherlock'iem Holmes'em żeby o tym się dowiedzieć. Nie mów, że nie słyszałeś o aferach łapówkowych z naszymi biznesmenami w roli głównej. :lol:

Potem przeczytaj sobie informację z 15.05.06 - także nie napawa optymizmem. :lol:

A może informacja z 11.05.06 jest dla Ciebie bardziej optymistyczna?

Myślę, że w związku z sytuacją gospodarczą każda firma ma ostatnio problemy.
Aha. I nigdzie nie stwierdziłem, że Orlen padnie. Nie mam też ochoty snuć wątka co byłoby wtedy. Przypuszczalnie ktoś by to kupił i byłoby "po ptokach". 8)
Mnie interesuje fakt, gdzie ceny mogą w najbliższym czasie wzrosnąć i na jakim poziomie. :roll: No i oczywiście to gdzie mam tankować gaz.

Blinkey
17-05-2006, 15:27
@ wwiola

Jesteś the best. :o Wszystko na jeden rzut oka. Teraz tylko negocjować. Dzięki po stokroć. :D

Heath
18-05-2006, 07:05
Nie bądź taki nerwowy. :)

Aha. I nigdzie nie stwierdziłem, że Orlen padnie. Nie mam też ochoty snuć wątka co byłoby wtedy. Przypuszczalnie ktoś by to kupił i byłoby "po ptokach". 8)
Mnie interesuje fakt, gdzie ceny mogą w najbliższym czasie wzrosnąć i na jakim poziomie. :roll: No i oczywiście to gdzie mam tankować gaz.[/quote]


Masz rację, niepotrzebnie się uniosłem :) :) :)
Co do wezwania do zapłaty - zgadza się. Rzecz jednak w tym że jeszcze nie wiadomo czy PKN tą karę zapłaci. Hmm, jakby to powiedzieć - mam cos wspolnego z ta firmą i moge cie zapewnic ze nawet gdyby PKN mial zaplacic ta kare, to firma nie padnie :wink: :wink:
A czy ceny Orlen Gazu wtedy by wzrosly? (bo o to ta cała dyskusja) Nie sądzę - konkurencja by ich w mig schrupała.
Ps. Chyba tez mnie czeka gaz z butli takze z ciekawoscia obserwuję wątek.
Pozdrawiam

acca5
18-05-2006, 09:11
Do Wioli, czy oferta Bp to oferta na zbiornik podziemny?
A moze zdecydowac sie na zakup butli podziemnej na wlasność, podobno cena gazu na wolnym rynku jest lepsza niż gazu z umowy

PRO
18-05-2006, 09:49
ja podpisałem umowe z BP miesiąc temu, polecam ta firme mają jeszcze kilka zalet, ale to należy rozpatrywać indywidualnie, sprawy finansowe i organizacyjne.
Porozmawiajcie z przedstawicielami w Waszym regionie.

Wg mnie mają najbardziej normalne warunki, można się z nimi porozumieć i nie olewają klientów jak co niektórzy na rynku.
Nie będę pisął kogo mam na myśli ale przynajmniej 3 firmy z jakimi rozmawiałem.

Negocjujcie warunki finansowe, naprawde można.

Nie straszcie na początku konkurencją bo to nie profesjonalne podejście handlowca. :D

Wwiola
18-05-2006, 12:14
Do Wioli, czy oferta Bp to oferta na zbiornik podziemny?



Wszystkie oferty na zbiornik naziemny.

kasiaR
18-05-2006, 12:32
Oferta BP :
- Montaż zbiornika wraz z projektem (w tym projekt instalacji wewnątzr domu) - 300 + 7% vat - ja musze tylko przygotowac wykop pod rure od zbiornika do domu)
- dzierżawa 300zł+22 %vat rocznie - zwolniona do konca roku
- limit roczny 2000l
- limit wykorzystania 15 tys litrów - jesli sie tyle nie wykorzysta a chce sie rozwiązac umowę płaci się 500zł +vat za demontaz zbiornika - wazne przy mozliwej istalacji gazu ziemnego w niedalekiej przyszłosci - jak u mnie
- pierwsze takowanie : 1,25 +22%vat

Oferta gaspolu :
-montaz instalacji 1500zł+vat
- dzierzawa 300 + vat rocznie - zwolniona do 30kwietnia 2008
- limit roczny - btrak
- limit wykorzystania 20tys litrów - jesli sie nie zuzyje to przy rozwiązaniu umowy opłata 2900zł
- pierwsze tankowanie 1,28 netto

Oferta PROGAZ
- 600netto - MONTAŻ+ wykop
- dzierżawa 35złnetto miesiecznie
- limit roczny 2000
- limit wykorzystania 12tys. litrów , jesli sie nie wykorzysta przy demontazu instalacji 0,35zł za każdy niewykorzystany litr poniżej 12 tys.
- pierwsze tankowanoe 1,29 netto

Oferta Shell
- montaż 800 + płyta + wykop + 300zł inst wewn.
- dzierżawa 300netto /rok
- limit roczny brak
- limit wykorzystania 12 tys, litrów, przy rozwiązaniu proporcjonalnie sie płaci do wykorzystania max 2800zł
- pierwsze tankowanie 1,30

ORLEN - mają tylko zbiorniki podziemne i pierunsko sa drodzy

Bałtykgaz
- 850 netto montaż
- dzierżawa 480 rocznie - zwolnienie do konca roku
- limit roczny - brak
- limit wykorzystania 15 tys. - koszt 2800 proporcjonalnie - 50% jesli rozwiązuje sie umowe z powodu przejscia na gaz ziemny
- pierwsze tankowanie 1,3 netto

Więcej mi sie nie chce juz szukac i wybieram prawdopodobnie BP


No bardzo dobra ta oferta BP. Nietety oferty cenowe sš inne w róznych częœciach Polski. Podobnie jak ceny gazu :(
np. Warszawa ma wyższe ceny :( :x
Ale nadal negocjujemy :wink: :lol:

redrum
21-05-2006, 20:11
No to poczekamy aż zgłosi się redrum. W końcu to on dał mi ofertę z NENa.


Dwa miesiące temu był u mnie przedstawiciel NEN (bardzo konkretny)
i prawie bylem zdecydowany
Tak o mnie bezemnie - no ładnie.
A tak odnośnie pierwszych tankowań porozmawiajcie z użytkownikami dwu -trzy "rocznymi" o cenach - Rekordzista zapłacił za litr propanu 2,59 w kwietniu , w maju - inny 2,39 - ceny brutto.
Pozdr ol

Cypek
21-05-2006, 20:27
A ja uparcie i do znudzenia.
Jak wiążesz się z płynnym na dłużej to kup sobie jak ja zbiornik i w dupie ze wszystkimi dostawcami i dzieżawami. Gaz na wolnym rynku po 1,1 obecnie, latem kilka groszy taniej. Na samej różnicy ceny zbiornik zwróci Ci się po 3 latach.
Maciek
PS. czasem kierowcy mają w cysternach naprawdę tani gaz ;)

redrum
21-05-2006, 20:33
PS. czasem kierowcy mają w cysternach naprawdę tani gaz

Nie chciał bym nikogo do takiej formy zniechecać - czy tym BARDZIEJ oceniać - ale pachnie mi to letkim ......
pozdr ol

PRO
21-05-2006, 20:47
o Redrum się pojawił, witamy, witamy.
Tylko proszę nie pisz już w tym wątku, że NEN jest najlepszy. (wcale nie twierdze, że nie jest), ale niech napiszą użytkownicy lub przyszli gazu płynnego, nie sprzedawcy, dystrybutorzy .

redrum
21-05-2006, 20:53
o Redrum się pojawił, witamy, witamy.
Tylko proszę nie pisz już w tym wątku, że NEN jest najlepszy
I po co ta złośliwość - po tylu wymienionych zdaniach i zaistnieniu w wspólnych tematach napewno wiesz @PRO że takt i rozwaga to znane mi pojecia. FEFE
Pozdr ol

PRO
21-05-2006, 21:23
Ale jednak jesteś czuły na drobne jak to nazwałeś złośliwości, wcale nie było to moim zamiarem, sorka.

Już na tyle Cię poznałem , że wiem że jesteś ok gość.

Cypek
22-05-2006, 05:44
PS. czasem kierowcy mają w cysternach naprawdę tani gaz

Nie chciał bym nikogo do takiej formy zniechecać - czy tym BARDZIEJ oceniać - ale pachnie mi to letkim ......
pozdr ol

Życie jakie jest każdy wie.

damianr
22-05-2006, 21:19
PS. czasem kierowcy mają w cysternach naprawdę tani gaz

Nie chciał bym nikogo do takiej formy zniechecać - czy tym BARDZIEJ oceniać - ale pachnie mi to letkim ......
pozdr ol

Życie jakie jest każdy wie.

Generalizowanie, że wszyscy jesteśmy "chachmentami" (bo nie nazwę tego zaradnością), lub "kto nie kręci ten dureń" to co naj mniej niegrzeczność ... powiedzenie że "okazja czyni złodzieja" też nie jest usprawiedliwieniem
Cypek już kilka razy prezentowałeś swoje zdanie w tym temacie , niepodoba mi się, że przechodzimy nad takimi rzeczami do normy - postaw się na miejscu właściciela gazu w tych cysternach bądź właściciela zakładu który zapłacił za coś czego niedostał bo kierowca i magazynier byli "zaradni :evil: " ...
i jak w tym kraju ma być lepiej?? :evil: :cry:

Tomik_B
23-05-2006, 09:45
PS. czasem kierowcy mają w cysternach naprawdę tani gaz

Nie chciał bym nikogo do takiej formy zniechecać - czy tym BARDZIEJ oceniać - ale pachnie mi to letkim ......
pozdr ol

Życie jakie jest każdy wie.

Cypek. :-?

Wyobraź sobie, że "zaradny" kierowca cysterny "zaoszczędził" na tobie klika litrów gazu i zaoferował go innemu chętnemu użytkownikowi butli. Też byś był z tego zadowolony?

Mnie, kierowca pewnej hurtowni oferował płyty GK za pół ceny - odmówiłem.
Innym razem ten sam kierowca "zapomniał" załadować kilka paczek styropianu z dostawy na moją budowę. Na szczęście moja ekipa była na tyle czujna, że na żądanie podpisania WZ zabrali się do liczenia towaru. I...
Nagle kierowca "przypomniał" sobie o tych brakujących paczkach. :o :evil:

Niestety, dopóki jest popyt na takie okazje, to jest i podaż.

23-05-2006, 20:26
Tomik ma racje

Capek obys mial szczescie i nie trafiło Ci się zadne tanie badziewie w zbiorniku, i w styczniu przy 30st mrozu, kociołek łamerykański albo jemiecki niespodziewanie pierdnoł, beknoła, zapaliła sie czerwona lampka poten znoff pierdnoł i zgasł a wlasnie byl piatkowy wieczór i pijany serwisant nie dojedzie, cysterna z dobrym gazem tez bo zaj....ne sniegiem drogi po pas.

takie jest zycie, mnie to sie moze trafic wiec nie kombinuje.

zapraszam do klubu uzytkowników gazu płynnego
tam mozna gadac o wszystkim co dotyczy płynnego gazu

06-06-2006, 17:54
lubie takich kolesi.... bo ja mam NEN i zbiornik nówka sztuka

mat1
06-06-2006, 20:47
rozlewnię gazu też masz pod nosem;)

redrum
07-06-2006, 08:32
WYSTRZEGAŁBYM SIĘ W 100% DORADCÓW SIEJĄCYCH JAD - WYSTARCZY PRZEJRZEĆ JEGO POSTY -od najgłupszych irracionalnych do szkalowania i obrażania moich klientów np @Pablo 1979 - twierdził że to ja sam.
Jestem przekonany że Działność osobnika @mat1 ma związek z jego pracą na rzecz konkurencji . Przypuszczony atak w tym terminie wskazuje że się boi, zaczyna nerwowo przebierać nogami i czuje naszą sile na rynku.
Jeżeli tak nie jest to jedynym wytłumaczeniem może być choroba psychiczna.
To co dla niego jest zarzutem dla mnie i moich klientów jest zaletą
W MOJEJ FIRMIE KLIENT W CENIE GAZU , DZIERŻAWY NIE PŁACI ZA KOSZTOWNE MAGAZYNY, ROZLEWNIE GAZU, SKŁADY PODATKOWE , DZIESIĄTKI CYSTERN , ROZBUDOWANY APARAT ADMINISTRACYJNY.
Do wykonywania tego typu biznesu nie są one potrzebne - konkurencja działająca "starą metodą" ponosi z tego tytułu o wiele większe koszty i z odpowiednia marżą dolicza do swoich cen.
pozdr ol

mat1
07-06-2006, 22:43
konkurencja ma koszty, dolicza marżę i z tą marżą sprzedaje Klientom między innym NEN, który ponownie dolicza marżę i sprzedaje swoim Klientom, dokładnie tak jest
pozdrawiam
ps. nie jestem z konkurencji, poprostu szukam najlepszej oferty na dzierżawę zbiornika i konkurencyjne ceny gazu i nie wiem dlaczego razem z pablem mnie tak atakujecie, to tylko forum i każdy może wyrzić swoje opinie i obawy

08-06-2006, 19:58
bo ty kolego jakos rok juz szukasz

i jeszcze nie znalazles

ja juz sezon grzalem płynnym i mam doswiadczenia 100x wiecej od ciebie który przegląda od roku oferty

no chyba ze jestes z konkurencji

Przytocze Ci jeszcze słowa Wokulskiego z Lalki

... otóż moja Pani handel nie polega na zysku tylko na stałym obrocie gotówki....

więc nie uważaj ze wszyscy na wszystko marze nakładaja bo ja po 7 latach w handlu wiem ze to nie zawsze tak jest

czasem za grosz oddasz zeby wyrobic kontrakt. z gazem jest pewnie podobnie, minely czasy ze szukales towaru, teraz szukasz ZBYTU

sobotka
15-07-2006, 13:53
szukam szukam i nie mogę znaleźć informacji ile litrów gazu mieści się w m3
Redrum help

p.s. czemu mają służyć te wypowiedzi mat1? bo nie rozumiem

redrum
15-07-2006, 16:56
@sobotka
propan 1L faza ciekła = 0,511kg =267L faza gazowa.
Tak jest książkowo .
pozdr ol

FREDY
16-07-2006, 22:59
Ja właśnie dzisiaj dostałem ofertę na wakacyjne tankowanie od Progazu po 1.38 netto za 1 litr propanu. Myślę że jest to dość atrakcyjna oferta zatem ttrrzeba będzie skorzystać. :wink:

FREDY
16-07-2006, 23:01
Zapomniałem dodać że nie jest to oferta na pierwsze tankowanie.

redrum
17-07-2006, 07:09
@FREDY - moge zrobić znacznie lepszą cenę!!!!
pozdr ol

tres34
19-07-2006, 12:00
Jezuuu ludzie, gaz teraz cholernie drogi. Kto jeszcze zaklada takie ogrzewanie? Piec na mial aktualnie najtanszy. Pakuje sie mial i 2 dni spokoju. Piec sam nim miacha. Myslcie, zanim zadacie pytanie.

Mohag
19-07-2006, 15:47
Jezuuu ludzie, gaz teraz cholernie drogi. Kto jeszcze zaklada takie ogrzewanie?

Ja... a ze jest drogi to jest mi rybka 8) :wink:

redrum
19-07-2006, 18:32
@tres34 jeszcze tańsze od miału jest nie ogrzewać - myśleć @tres34 mysleć.
pozdr ol

kulka i.w.
27-12-2006, 08:59
Jest nawet Klub Uzytkowników Gazu Płynnego.

Szukam i szukam i nie mogę znaleźć tego klubu.

Czy moge poprosic o jakieś wskazówki jak tam dotrzec?:)

29-12-2006, 23:56
prosze bardzo i zapraszam

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=52521&start=60

mir grab1
19-02-2007, 22:27
Może NEN dopłaca do ceny gazu żeby zbudować rynek - a firma niemiecka poprzez polskiego właściciela dopłaca do interesu.

sylwia13
27-02-2007, 13:53
Czy ktoś ma aktualne oferty?

piotrmak
03-10-2010, 22:25
Ja właśnie dzisiaj dostałem ofertę na wakacyjne tankowanie od Progazu po 1.38 netto za 1 litr propanu. Myślę że jest to dość atrakcyjna oferta zatem ttrrzeba będzie skorzystać. :wink:

A ja w 2010 i bez promocji kupiłem w tej samej cenie, to znaczy 1,70 brutto. Ale fredy zrobiłeś okazję:) przepłaciłeś ok. 1 PLN. Ja też zapłaciłem podobnie po 4 latach ale dostawca przynajmniej zarobił na mnie:) Na tobie koncern pewnie stracił, bo w promocji. Najważniejsze, że udało Ci się załapać na okazję:)

tomekps
13-10-2010, 17:52
www.dzwonnik.pl -> Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie. Propan w rewelacyjnej cenie!

piotrmak
15-10-2010, 08:03
kujawsko-pomorskie www.oilgaz.pl www.makarewiczgaz.pl