PDA

Zobacz pełną wersję : GRES SZKLIWIONY



Tomy_K
16-05-2006, 08:17
Witam wszystkich:) mam zamiar "szarpnąć" się na gres szkliwiony czy ktoś z Was ma jakies doświadczenia związane z jego użytkowaniem? jak się sprawdzza w kuchni? czy warty jest swojej( dość wysokiej) ceny? Z góry dzięki. Pozdrawiam Tomek :D [/b]

Maciek-MZM
16-05-2006, 14:27
Witam wszystkich:) mam zamiar "szarpnąć" się na gres szkliwiony czy ktoś z Was ma jakies doświadczenia związane z jego użytkowaniem? jak się sprawdzza w kuchni? czy warty jest swojej( dość wysokiej) ceny? Z góry dzięki. Pozdrawiam Tomek :D [/b]

Z tego co wiem wiekszosc plytek z gresu to gres szkliwiony. I zeby tam zaraz byl drogi... Ja mam z gresu szkliwionego podloge w jadalni, salonie i garazu. Nie narzekam. Jest pieknie.

bogusia
16-05-2006, 19:53
Może Tomy miał na myśli gres polerowany, a ten i owszem drogi jest około 100zl/m2, dlatego zastanawiam sie nad marmurem, który można juz kupic po 120/m2(płytki o gr. 1.5 cm a zawsze to kamień naturalny

ed-mar
16-05-2006, 21:26
Tomku!
Ja tez się nas tym zastanawiaam. Do dziś!. Podobał mi sie jasny beż, w sklepach sa piekne chińskie, w atrakcyjenj cenie, ale każdy mi odradzał.
I dziś zamówiłam 50 m (na otwartą powierzchnię: hall, klatka schodowa, wykusz i ... kuchnia) polski w super promocyjnej cenie za 68 zł/m
Cersanitu?!?!!? Mam nadzieje, że będzie OK

Pozdrawiam Edyta

chopinetka
17-05-2006, 19:48
http://foto.onet.pl/upload/27/86/_547886_n.jpg

To jest chiński gres. Reszta zdjęć w galerii domów forumowiczów.

chopinetka
17-05-2006, 19:53
Zapomniałam napisać gdzie szukać. Mam nadzieję, że D'arek nie obrazi się na mnie :wink: Plejada z pracowni Domus.

pozdrawiam

Kukluxik
17-05-2006, 22:27
no ja się pokusiłam na taki chiński polerowany - użytkuję rok i jak narazie jestem bardzo zadowolona :D
cena nie była wygórowana bo 56zł/m2 choć na finiszu wykończeniówki to i tak dużo hehe...
Nie ma żadnego problemu z utrzymaniem go w czystości - wszyscy goście z butów wyskakują bo "u mnie tak czyściutko " a ja się :oops: bo wiem że np. od kilku dni już nie było myte. Chyba to że on się tak "świeci " daje takie złudne niekiedy wrażenie czystości :wink:

i wcale nie jest śliski - czego się najbardziej bałam
to już na panelach się moża prędzej "przejechać " niż na tym gresie

osobiście polecam

nika19
24-05-2006, 10:59
a czy gres szkliwiony trzeba impregnować?
co jestem w innym sklepie to mówią co innego. Dotychczas zyłam w przeonaniu, że impregnuje sie tylo gres polerowany, a wczoraj pan w bomarze2 powiedział ze szkliwiony również
jak to jest?
nika
na etepie szukania płytek do kuchni...

Maciek-MZM
24-05-2006, 15:06
a czy gres szkliwiony trzeba impregnować?
co jestem w innym sklepie to mówią co innego. Dotychczas zyłam w przeonaniu, że impregnuje sie tylo gres polerowany, a wczoraj pan w bomarze2 powiedział ze szkliwiony również
jak to jest?
nika
na etepie szukania płytek do kuchni...

Nie impregnuje sie gresu szkliwionego. Po to jest szkliwiony. Tak mi powiedzial sprzedawca ktory od kilkunastu lat sprzedaje plytki, jak rowniez przedstawiciel handlowy plytek z Tubadzina. Osobiscie mam prawie 100m2 w gresie szkliwionym i nie widze z nim zadnych problemow.