PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukujac dachówki.



agi
04-03-2003, 20:17
Czytałam kilka tematów forum na temat dachówek. Zawsze uważałam ,że Róben jest all inclusiv. Przeczytawszy jednak temat "Cieknący dach R.."jestem w kropce. I tak najprawdopodobniej nie było by nas stać na Robena.
Pozostańmy więc przy dachówkach cementowych. Kto ma dobre doświadczenie np. z Braasem czy innymi cementówkami? Napiszcie czy dach z dachówkami cementowymi(pokrycie folią) nie sprawia trudności w użytkowaniu i jaki typ polecacie. To ostatnie interesuje mnie najbardziej. Szczególmnie podobają mi się podw. S lub Renesansowa.Agi

27-04-2003, 11:04
Sam miałem dylemat pomiędzy dachówką cementową a blachodachówką. Ostatecznie wybrałem Brassa. Dach wykonany w zeszłym roku zamknął się w rozsądnej cenie. Wykonania dopilnowałem spędzając dużo czasu na dachu wraz z ekipą ale się opłacało.Zero przecieków i innych problemów ,,na razie".

27-04-2003, 11:05
Sam miałem dylemat pomiędzy dachówką cementową a blachodachówką. Ostatecznie wybrałem Brassa. Dach wykonany w zeszłym roku zamknął się w rozsądnej cenie. Wykonania dopilnowałem spędzając dużo czasu na dachu wraz z ekipą ale się opłacało.Zero przecieków i innych problemów ,,na razie".