PDA

Zobacz pełną wersję : kolejny bug muratora



januszek
05-03-2003, 07:30
wczoraj chciałem kupić zestaw hydroforowy za radą muratora cena takowego z leszczyńskiej fabryki wynosi 240 zł
teraz proszę muratora aby za tą cenę kupił mi ten zestaw
(dorzucę jeszcze czapkę gruszek)
to ja januszek.

05-03-2003, 07:48
januszek,
a może idź już na emeryturę,bo zaczynasz być monotematyczny

Bartt
09-03-2003, 11:57
Januszek ma rację. Nie ma nic gorszego i bardziej denerwującego niż błędy w wyglądających na wyczerpujące artykułach. Murator zapomniał o czymś co jest standardem w prasie medycznej - o recenzji artykułu przez drugą osobę (zazwyczaj autorytet w temacie) i korekcie autorskiej.

10-03-2003, 10:02
A kto jest takim autorytetem w temacie cen, Bartt?

aga_kraków
18-05-2003, 20:58
Tu nie trzeba autorytetów. Redakcja po prostu nie sprawdza prawdziwości publikowanych cen. A firmy mają reklamę.....
Aga

Teska
20-05-2003, 07:33
dokładnie , wiele cen podanych w muratorze to jakis kosmiczne bzdury:smile: napisane chyba ot tak...pod dyktando

tdxls
21-05-2003, 07:51
W końcu to sponsorzy Muratora, dlatego niestety Murator robi im dodatkową reklamę.

ipm111
28-05-2003, 12:01
I patrzcie, jak chciałem muratorowi dać sposób na rozwiązanie kwestii informacji cenowych to nie bardzo chcieli. Mam nadzieję, że tylko nie dostrzegli tej możliwości w mojej propozycji. Ale Wam wszystkim dawno już taką możliwość daliśmy. Na dole - odpowiedni link.

docieplenia
18-07-2003, 23:42
I patrzcie, jak chciałem muratorowi dać sposób na rozwiązanie kwestii informacji cenowych to nie bardzo chcieli. Mam nadzieję, że tylko nie dostrzegli tej możliwości w mojej propozycji. Ale Wam wszystkim dawno już taką możliwość daliśmy. Na dole - odpowiedni link.

gdzie ten link???

HenoK
19-07-2003, 07:16
gdzie ten link???
Zapewne chodzi o stronę autora postu http://www.budowlanka.pl/

buhaj
05-07-2005, 05:33
Ja też poproszę o namiary na ten hydrofor.
pozdrawiam

kroyena
22-07-2005, 08:09
Może to był jakiś specjalny hydrofor. :roll:


Kochana Redakcjo
Ponieważ większość tego typu urządzeń jest sprzedawana przez sieci handlowe, które wymagają od dostwaców stosowania numeracji EAN. W Polsce jest to zwykle numer EAN-13 (ten pod kodem kreskowym). Identyfikuje on w sposób jednoznaczny towar. Tzn. jeżeli jest rodzina hydroforków, to każdy hydroforek w rodzinie ma inny numerek. Proponuję w następnym rankingu towarów tego typu podawać numerek EAN. To tylko 13 cyfr, a nie będzie tego typu nieporozumień. Można jeszcze zrobić dopisek:
"Cena sugerowana przez producenta"
i będzie miała Redakcja szanowna tyły kryte :oops: :lol: 8) .