PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc przy zaprojektowaniu pokoju



Anethus
23-05-2006, 17:54
Witam
mam maly dylemat co do zaprojektowania wlasnego pokoju
mam 20 lat i w sumie zaczyna studiowac ^^
czeka mnie remont mojego pokoju... mam juz zakupione panele
Kronopol -Oliwka (troche bardziej matowa/wyplowiona)
http://dyru.fm.interia.pl/D%209124.jpg
a teraz czeka mnie sciana....
pokoj nie jest duzy.. w sumie to sciany maja okolo 25 m2..
chcialem cos zrobic w stylu tynku strukturalnego, tylko z tego co czytalem i ogladalem jest to dosc kosztowne...
badz farby stukturalnej (tylko nie wime czy mozna uczynic cos takiego, jak w przypadku tynku, takie dosc wyrazne wzory...
no i oczywiscie zostaje kwestia kolorow... myslem o czyms pomaranczowym zmiesznanym z zoltym, moze kakao/cappucino.. nie mam pomyslu zbytnio

dziekuje z gory i pozdrawiam

promiseland
23-05-2006, 20:51
Witam
mam maly dylemat co do zaprojektowania wlasnego pokoju
mam 20 lat i w sumie zaczyna studiowac ^^
czeka mnie remont mojego pokoju... mam juz zakupione panele
Kronopol -Oliwka (troche bardziej matowa/wyplowiona)
http://dyru.fm.interia.pl/D%209124.jpg
a teraz czeka mnie sciana....
pokoj nie jest duzy.. w sumie to sciany maja okolo 25 m2..
chcialem cos zrobic w stylu tynku strukturalnego, tylko z tego co czytalem i ogladalem jest to dosc kosztowne...
badz farby stukturalnej (tylko nie wime czy mozna uczynic cos takiego, jak w przypadku tynku, takie dosc wyrazne wzory...
no i oczywiscie zostaje kwestia kolorow... myslem o czyms pomaranczowym zmiesznanym z zoltym, moze kakao/cappucino.. nie mam pomyslu zbytnio

dziekuje z gory i pozdrawiam

Do tej podłogi to zdecydowanie kakao/cappucino a nie pomarańcz z żółtym. Raczej jasny odcień bo jak sam piszesz pokój jest mały i ciemny kolor go jeszcze optycznie zmniejszy. Co do tynków strukturalnych ( nie jestem fachowcem) z tego co wiem farby maja zdecydowanie mniej wyraźną fakturę niż tynk, ale mi się wydaje że przy małym pokoju głęboka struktura jest nie wskazana. Może porpóbuj z normalną farbą (ewentualnie farbą strukturalną) a połacz jakieś dwa kolory np: do tego kakao dodaj zieleń khaki, lub jakiś wrzos. Tyle ode mnie.

Pozdrawiam i powodzenia
:lol: