PDA

Zobacz pełną wersję : Szafka narozna ... inaczej!!!



przemekk74
24-05-2006, 16:12
Generalnie najlepsze rozwiazanie jakie znam to 2 kosze ... drobna wada: mechanizm kosza ok 1100pln co jak dla mnie nie jest tego warte
Obracane wklady bardzo slabo wykorzystuja kubature szafki (szafka jest kwadratowa a wklady okragle)
Rozwiazanie z drzwiczkami pod katem albo z drzwiczakmi 'lamanymi' niestety dla mojej 2giej polowki sa nie do przyjecia bo dostep jest utrodniony

Moj pomysl to (mam nadzieje ze sie nie rozjedzie):
A
*****************B
***+*************
*+***+***********
+*****+**********C
*+*****+*D
**+****+ <-pomiedzy E-D plaszczyzna cargo
****+*+E
*****+*
*******
*******
*******F
G


Pomiedzy A a D-E zamocowac wielka szuflade (jakies cargo np.).. a z czesci bocznych porobic normalnie otwieranie tyle ze rombowate szafki
Ma ktos lepszy pomysl (niezwiazany z wydatkiem 1100 na sam mechanizm)? Niewykoryzstane beda tylko 3katy za szufladami/cargo
Jakby sie rozjechalo to inaczej to opisze... szafka narozna jest symetryczna wzgledem osi dzielacej jej na 2 identyczne polowki.. i wzdluz tej osi mozna zamontowac szuflade/cargo
Pozdrowienia
Przemek

Kukluxik
24-05-2006, 17:50
Hehe fajny rysunek :)

Czy coś takiego miałeś na myśli ?

http://www.blum.com/poland/pl/03/01/05/index.jsp;jsessionid=0000ZXukF1UrrtkaDGBvsllfjqD:-1

Rozwiązanie jak dla mnie świetne tylko w firmie która je prezentuje pewnie też kosztowne ?

Ja korzystam z narożnej szafki - nie założyłam tam koszy bo jak piszesz pojemność szafki nie jest wykorzystana w 100% , a te kosze to mnie tylko denerwowały ( moja siostra takie ma) wszystkie pokrywki mi z nich spadały :x

Pozdrawiam

przemekk74
24-05-2006, 18:12
Hehe fajny rysunek :)

Czy coś takiego miałeś na myśli ?

http://www.blum.com/poland/pl/03/01/05/index.jsp;jsessionid=0000ZXukF1UrrtkaDGBvsllfjqD:-1
Pozdrawiam
he,he... wlasnie cos takiego.. z ta roznica ze myslalem o szufladzie ktora front ma normalny
zastanawiam sie czy nie byloby problemu z ...
normalne szuflady do szafek maja glebokosc dostosowana do glebokosci popularnych szafek.. a tak po skosie przestrzen jest wieksza => szuflada moze byc dluzsza => dluzsza znaczy niestandardowa => niestandardowa znaczy drozsza
Przemek