PDA

Zobacz pełną wersję : czerwone wnętrza - co wy na to



MONIKKKAA
26-05-2006, 08:25
Niedługo rozpoczynam najpiękniejszy etap budowy domu czyli malowanie, meblowanie. Parter domu (koronaII) to dużo przestrzeni, hol połaczony z kuchnia i jadalnia oraz salonem. Mam tekie mażenie żeby cąły dół utrzymac w jednakowej kolorystyce, beże (lub cos innego jasnego) z czerwienią. Mam nowczesny barek poniędzy kuchnia i jadalnia, nogłabym kupić czerwone hokery. Co wy na to a może macie jakieś zdjęcia z czerwienia w roli głównej :lol:

zielonooka
26-05-2006, 09:28
powiem tak - jesli chodzi o zdecydowana przewage czerwonego w domu

w katalogach wnetrzarskich - cudo :roll:

w swoim mieszkaniu - nigdy w zyciu!!! :lol:

akcenty czerwone - jak najbardziej ( np. kanapa , kawalek sciany, zaslony, ew duzy czerwony obraz :wink: )
zwlaszcza w delikatnych kolorystycznie, minimalistycznych , prostych wnetrzach taki "kopniak" kolorystyczny swietnie sie sprawdza :wink:
czyli do bezu - moim zdaniem swietnie , ew w polaczeniu jeszcze z czekoladowym , ciemnym brazem albo z kolorem ciemnego czerwonego wina (burgund)

cale wnetrze albo nawet tylko sciany - nie do zniesienia:D:D:D:D

pozabijacie sie po 2 tygoniach :wink: :lol: - czerwony wzmaga agresje i dziala bardzo nadpobudliwe na osrodek nerwowy - po dluzszym przebywaniu w takim "czerwonym " pomieszczeniu - bardzo meczy :wink: denerwuje i drazni

natomiast sama zastanawiam sie nad takim zestawieniem:
ciemna czekoladowa drewniana podloga - sciany , kanapy zaslony - kolorystyka bezu, cappucinoi kolory "kawy z mlekiem" i do tego jakis 1 (jeden!!! :D ) zdecydowany akcent kolorystyczny w odcieniu intensywnej nasyconej czerwieni.... albo wlasnie bedzie to jedna duza kanapa - albo duuuzy obraz (prawdopodobnie abstrakcja) w kolorze roznych odcieni czerwonego......

anekri
26-05-2006, 10:11
mnie też czerwień urzekła ... :D

zrobiłam u siebie czerwone ściany wykuszu i obraz w kolorze czerwieni - chcę jeszcze wprowadzić czerwone elementy świetlne a reszta czekoladowy brąz i ciepłe beże

motyczka
26-05-2006, 10:24
jestem na TAK za dodatkami czerwonymi, które nie dominują...
bedę ocieplała swoją łazienkę (ecri-brąz) własnie też czerwienią... :)

Nefer
26-05-2006, 10:25
Ciemna podłoga, jasne ściany, krwisto-czerwona sofa :) To ja tyle ....:)

zielonooka
26-05-2006, 10:46
aha...to ja jeszcze dodam od siebie ze ..serdecznie nieznoszę połaczenia czerwienii z zieleniami albo zółciami (wogole połaczenia jakiegokolwiek zestawu tych barw) bo osobno to jak najbardziej :wink:

brrrr :D

motyczka
26-05-2006, 10:51
brr...zielonooka..brr..tez ich nie widzę razem :lol: :lol:

kasiaR
26-05-2006, 10:57
mnie też czerwień urzekła ... :D

zrobiłam u siebie czerwone ściany wykuszu i obraz w kolorze czerwieni - chcę jeszcze wprowadzić czerwone elementy świetlne a reszta czekoladowy brąz i ciepłe beże


u nas będzie podobne połšczenie kolorów :wink: