PDA

Zobacz pełną wersję : zamykanie tematu



JoShi
29-05-2006, 13:58
Uwazam, ze Edzia przegiela zamykajac temat o dniu wolnym z okazji pielgrzymki papierza. Dopoki papierz i katolicy byli obrazani to wszystko bylo dobrze, w momecie, kiedy znalazly sie glosy ludzi, ktorym cos takiego sie nie podoba watek zostal zamkniety. Ciekawe dlaczego ?

Luc Skywalker
29-05-2006, 14:44
Joshi
Ten temat zamkniety byl tylko przez kilka minut . Pamietam to dobrze , bo zirytowalo mnie poczatkowo jego przeniesienie i chcialem nawet cos o tym napisac .
Opowiedz jaka kare przewidzialas dla Edzi ?

Redakcja
29-05-2006, 14:45
A co to za teorie? Papież (!) nie jest tematem forum Muratora, natomiast wykorzystywanie tematu do prowokowania konfliktów na forum to na pewno temat dla moderatora. A zresztą papież już odjechał i koniec.

JoShi
29-05-2006, 14:53
Czyli tak jak sadzilam. Ci, ktorzy prowokowali i obrazali mogli sie spokojnie wypowiadac. Ci ktorzy chca bronic (spokojnie bez epitetow i obrazania) juz nie moga, bo redakcja sie ocknela.

Majka
29-05-2006, 15:15
Joshi, nie warto 8)

EDZIA
29-05-2006, 15:18
Tak zamknęłam pierwotnie temat, bo młody przeprosił, pożegnał , pielgrzymka zakończona. Powód, chwila zastanowienia się ....

JoShi
29-05-2006, 15:25
Joshi, nie warto 8)
Tak myslisz ? Ech...

Żelka
29-05-2006, 19:33
Jak to zamkniety watek? A ja sie wpisalam przed chwila :o
Teraz juz nic nie wiem.
(zakladam, ze kiedys cos wiedzialam :wink: )

JoShi
29-05-2006, 19:48
Jak to zamkniety watek? A ja sie wpisalam przed chwila :o
Teraz juz nic nie wiem.
(zakladam, ze kiedys cos wiedzialam :wink: )
No bo edzia sie pomiarkowala...

Żelka
29-05-2006, 19:49
Aha, to juz teraz kapuje. Dzieki.

selimm
29-05-2006, 21:54
prawie pisalem posta a tu bęć....temat zamkniety :wink:

selimm
29-05-2006, 21:56
A co to za teorie? Papież (!) nie jest tematem forum Muratora, natomiast wykorzystywanie tematu do prowokowania konfliktów na forum to na pewno temat dla moderatora. A zresztą papież już odjechał i koniec.

coś w tym jest , religia zawsze budzi emocje
:lol: ..ciekawe czemu ???

JoShi
29-05-2006, 21:59
A co to za teorie? Papież (!) nie jest tematem forum Muratora, natomiast wykorzystywanie tematu do prowokowania konfliktów na forum to na pewno temat dla moderatora. A zresztą papież już odjechał i koniec.

coś w tym jest , religia zawsze budzi emocje
:lol: ..ciekawe czemu ???
No wiesz. Ale nie sadzisz, ze skoro takie jest stanowisko redakcji to moznaby jeszcze znalezc kilka albo nawet kilkanascie takich prowokujacych watkow, ktore nie sa tematem muratora ?

selimm
29-05-2006, 22:02
zaden temat nie wywoluje tyle emocji :wink:
jak wiara ....jedni są za inni nie ...a ja jestem w srodku

JoShi
30-05-2006, 08:12
Bo to jakos tak jest, ze w Polsce to juz niemozna sie spokojnie przyznac do wiary, zeby nie narazic sie na smiesznosc, zlosliwosci i ataki.

Mały
30-05-2006, 08:20
Bo to jakos tak jest, ze w Polsce to juz niemozna sie spokojnie przyznac do wiary, zeby nie narazic sie na smiesznosc, zlosliwosci i ataki.
JoShi - a któż z Ciebie się œmieje i atakuje? Próbowałem coœ pokazać ale nie chcesz słuchać i tyle. Każdy z nas ma swoje racje i się tego nie zmieni. Może ja widziałem coœ czego nie widziałaœ Ty a może odwrotnie. I każde z nas uważa że ma słusznoœć co koliduje ze słusznoœciš osoby drugiej. Wyluzuj. Słoneczko wyszło, a Ty się stresujesz niepotrzebnie. :D

JoShi
30-05-2006, 08:38
Słoneczko wyszło, a Ty się stresujesz niepotrzebnie. :D
Ja sie nie stresuje tylko smuce. I wiesz, jak ktos po chamsku mi dokucza to i sloneczko niewiele pomaga. A z drugiej strony jak tak bedziemy we wszystkim wyluzowywac to zachwile skonczy sie tak jak w tej anegdocie o gumie do zucia i bezstresowym wychowaniu.

adi_
09-10-2006, 21:03
ale teraz jest zamkniety tylko po co ja to pisze