PDA

Zobacz pełną wersję : znam SUPER firme remontowo-budowlana



cys
07-03-2003, 15:16
Nie chcecie miec partaniny podczas budowy i remontu? Przeczytajcie to:

Znam super firme budowlana. Facet zna sie na wszystkim, od papierkow do wykonczenia. Jak trzeba to zalatwi wszystko w urzedach. No i chyba jeszcze nie widzialem kogos kto tak by pilnowal pracownikow, zeby ci nie pili i utrzymywali porzadek w miejscu pracy.

Obecnie ta firma remontuje mi dom. Nie myslcie, ze to taki maly remoncik! Wymiana 17 okien, 15 drzwi, zbicie tynkow, polozenie wszystkich instalacji, glazury, terakoty i parkietu. Widzialem wczesniejsze prace tej firmy i jestem zachwycony.

Jak ktos bedzie chcial, to podam telefon.

jacko2000
07-03-2003, 15:20
Witam , z jakiego rejonu Polski ta firma?

cys
07-03-2003, 15:29
Warszawa i okolice. Chyba tak w promieniu 30 km, ale nie jestem pewien. Moze dalej tez cos robili.

cys
07-03-2003, 15:29
Warszawa i okolice. Chyba tak w promieniu 30 km, ale nie jestem pewien. Moze dalej tez cos robili.

Bela
08-03-2003, 19:56
"Cys" - mnie bardzo to interesuje. Daj namiar tutaj, lub na priva.
Rozumiem, ze robią: wylewki, tynki, malowanie... i takie tam?
B

bartekk
09-03-2003, 16:12
cys myslę że jak dasz namiary na tę firmę na forum to duzo osób bedzie ci wdzięczna np ja
pozdrawiam

cys
10-03-2003, 11:26
Oczywiscie, ze robi wylewki, malowania, glazury,itp.

Dla chetnych podaje kontakt do firmy.

Wlascicielem firmy jest Janusz Szymanski.
Telefony do niego:
642-35-69 lub 0-502-574-167.

Zycze powodzenia.

PS. Mozecie sie powolac na Krzysztofa.

kasia2003
10-03-2003, 12:46
Potwierdzam opinie "Cysia".
Mialam przyjemnosc sie juz poznac z wlascicielem firmy, o ktorej mowa. Firma jest wspaniala! Mialam wczesniej partaczy, ktorzy przez 2 miesiace nie zrobili tyle ile Szymanski przez 2 tygodnie! Moi partacze przynosili mi mnostwo rachunkow, za rzeczy ktorych tak na prawde mi nigdy nie zamontowali. Co wiecej wiekszosc rzeczy, ktorych golym okiem nie widac, wstawiali z tzw. drugiego obiegu.
Mowie Wam, nie warto tracic czasu i pieniedzy, lepiej pracowac z fachowcami.

Pozdrawiam wszystkich

cys
11-03-2003, 10:13
Kasia2003 ma racje. Sam remont czy budowa to juz duzo pracy dla inwestora. Nie ma co sie dodatkowo stresowac z powodu nierzetelnych wykonawcow.
Swoja droga, to nie mialem pojecia, ze przeslecie mi tyle maili! Czyzby na rynku bylo tyle nieuczciwych firm?
Napiszcie o swoich przygodach. :wink:

Pozdrawiam malych i duzych budowniczych

kasia2003
12-03-2003, 08:54
No i jak warto bylo zadzwonic do tej firmy?
Dlaczego nikt tu nic nie pisze :sad:(

cys
14-03-2003, 12:12
Dlaczego tylko piszecie na moj email, a nie tutaj?

Odpowiadam, na czestsze pytania:

1. Tak, pan Szymanski buduje i remontuje na terenie calej Warszawy i w jej okolicach po obu stronach Wisly.

2. Ostanio sa awarie jego telefonu 642-35-69. Podaje wiec drugi numer stacjonarny: 816-74-63 oraz telefon kom.: 0-502-574-167

3. Wybudowal miedzy innymi domy w: Wilanow (trzy), Konstancin, Kampinos, Golkow, Miedzylesie, Magdalenka, Jozefoslaw, wiecej nie pamietam.

kasia2003
26-03-2003, 14:53
Wygladaja jak dobrze i solidnie postawione domy :wink:
Umów sie z facetem, to Ci je pokaże. Mi się podobały i dlatego go wybrałam. Co więcej, był tak sprawny w pracach, że zatrudniłam go do wykonczenia. Jak ktos robi cos od poczatku do konca, to nie moze sobie pozwolic na jakies niedorobki, bo bedzie mial trudnosci na kolejnym etapie prac. Kolega bral inna ekipe do stawiania murow, inna do kladzenia dachu, itd. Z tego co mowil, to kada ekipa zaczynala od rzucania bluzgow na ta wczesniejsza i naprawiania fuszerek. Nie wyszlo mu to najtaniej :wink:

agasz
31-03-2003, 15:06
Ja juz sie zdecydowalam :wink:

Wam tez radze to zrobic. Pogadalam sobie z Kasia2003, zobaczylam kilka domow i mieszkan, no i... wybralam, tzn. wybralismy z mezem. Mysle, ze do wykonczenia domu tez zatrudnie ta firme. Robia naprawde estetyczne wnetrza i do tego umieja dorazic co z czym laczyc, jak dobrac oswietlenie, itp. Chce zrobic cos w starym stylu, a spodobalo mi sie biuro p. Szymanskiego.

Wowka
31-03-2003, 15:20
Hej, hej czy ta płomienna wymiana opinii kilku świeżo zarejestrowanych na forum (po kilka zaledwie postów)nie jest kryptoreklamą niezgodną z regulaminem forum!

Dlaczego Cys żąda by pisać o tej firmie na forum a nie na jego adres e-mail (którego zreszta nie podał).
Może Cys odpowiesz.

cys
31-03-2003, 16:27
Plomienne uczucia? A u kogo budowa domu nie budzi emocji? Chyba lepiej jest skorzystac ze sprawdzonej firmy niz pozniej placic frycowe. W latach 90 niezle sie przejechalem na firmie "krzak". Do tej pory wychodza mi jakies usterki. Co gorsza nie tak latwo jest to naprostowac. Nie wspominajac o kosztach. Tym razem dzieki informacjom od znajomych trafilem na rzetelnego wykonawce i postanowilem go tutaj nagrodzic za fachowosc i uczciwosc. Czy to zle?

1) Zarzucasz mi jawne pisanie na forum. Zostalem o to poproszony i mysle, ze to bylo dobre rozwiazanie. Sam nie mam nic wspolnego z branza budowlana i nieumialbym odpowiedziec na niektore pytania. Uwazam, ze lepiej jest zadzwonic bezposrednio do faceta i samemu sie spytac, a nie dochodzic do celu okrezna droga przez emaila. Poza tym na ile maili mozna odpowiadac? Sam sie nie ujawniasz, a mnie ganisz. Ale dobra, lekka modyfikacja ustawien i mail juz jest. Moze, wiec i Ty go podasz? A moze tak zrobisz strone, na ktora nas odsylasz? Kazdemu mozna cos zarzucic.

2) Czy uwazasz, ze ktos kto jest swiezo zarejestrowany nie ma prawa do wypowiedzi? Kiedys tez musiales zaczac, a ten temat jest dosc widoczny.

3) Kryptoreklama? Chyba raczej cicha zmowa zadowolonych inwestorow, chcacych odwdzieczyc sie firmie za dobrze zrobiona prace. Zwroc raczej uwage na ewidentnie komercyjne ogloszenia.

Pozdrawiam

kasia2003
08-04-2003, 16:06
... a tak przypominam watek, bo warto :smile:

Zbyszek_S
08-04-2003, 16:24
... się pośmiać.

kasia2003
08-04-2003, 16:45
posmiac tez :razz:

Rucek
08-04-2003, 17:45
[quote]
On 2003-03-31 15:20, Wowka wrote:
Hej, hej czy ta płomienna wymiana opinii kilku świeżo zarejestrowanych na forum (po kilka zaledwie postów)nie jest kryptoreklamą niezgodną z regulaminem forum!

Dlaczego Cys żąda by pisać o tej firmie na forum a nie na jego adres e-mail (którego zreszta nie podał).
Może Cys odpowiesz.

Tez wydaje mi sie to troche dziwne.
Piotrek

propagator
11-04-2003, 13:37
Cys !
Nie chcę mieć partaniny na mojej budowie, i dlatego chciałbym, abyś podał mi namiar na Twoją budowę. Chciałbym ją odwiedzić i upewnić, czy polecana przez Ciebie firma jast godna polecenia. Pozdrawiam.

pyrka
18-04-2003, 23:25
Propagator, chcesz sprawdzać konkurencję czy są lepsi od Ciebie.

propagator
19-04-2003, 01:53
Chcę tylko zasugerować, że Cys nic nie remontuje u siebie.