PDA

Zobacz pełną wersję : ŁAZIENKA - bardzo pilne :(



lolka
29-05-2006, 16:02
Jutro ADM startuje z wymianą rur i mama musi zacząć remont łazienki - proszę,
pomóżcie.
Łazienka jest malutka: 180x155 cm, oto jak wygląda teraz:

http://img54.imageshack.us/img54/7748/lazienkamamy9ef.jpg
Kafelki będą takie:
http://www.ceramikakonskie.pl/files/images/cykada/fot_0a.jpg
Ścienne - BIAŁA MAT. 20 X 25 Gat.I
Podłoga - Asortyment-CYKADA, 25x25
(na podłogę bordo, na ścianę białe, bez kombinowania i bez dekorów, bo nic mądrego nie wymyśliłam).

Do tego wymyśliłam szaroniebieskie fugi w kolorze nieba przed burzą - dodatki - metal i błękitne szkło.

Problem mamy z aranżacją powierzchni.
-wanna zostaje jak jest, nad nią będzie wysięgnik z prysznicem (bliżej lewej strony)
-piecyk chcemy przenieść na prawą stronę ściany (rura nie będzie lecieć przez całą ścianę, ale i tak będzie szpecił :(
-umywalkę też możnaby przenieść na prawą ścianę, ale mama chciała tam mieć szafkę z koszem na bieliznę (taką stojącą, uchylną) i nie byłoby gdzie jej umieścić

Prosze doradźcie mi:
- co zrobić, żeby mieć umywalkę na prawej ścianie, ale i szafkę na pranie
- jak zrobić, żeby szpetny piecyk nie rzucał sie w oczy
- co wymyśleć aby mieć miejsce na przechowywanie rzeczy (mama chce mieć tylko minimum rzeczy na wierzchu, możliwie dużo pochowane
- czy można ukryć rury, które lecą wszędzie :( - nad wanną wod-kan i gaz przy umywalce CO
- gdzie najlepiej dać wieszak na ręczniki i jaki

Echhh, mam już mętlik w głowie, a tu czas ucieka :( Będę wdzięczna Wam za
każdy pomysł i aranżację....

Pzdr.

lolka

lw73
29-05-2006, 22:26
Witam
Jesli o mnie chodzi to polecam Ci wannę firmy Ravak Avocado 160x70 cm
Jeśli chodzi zaś o umywalkę to Roca Koło jeśli zaś interesuje Cię wyższa półka to Villeroy&Boch Duravit Keramag
Pozdrawiam
Marek

kofi
30-05-2006, 08:36
Jeżeli chcesz dać bordową podłogę, to jednak dałabym cokolwiek w tym kolorze na ścianę, bo przy całęj białej ta podłoga będzie strasznie biła po oczach. A czy nie możesz "ściągnąć" trochę z tej aranżacji, którą pokazujesz? No i z tych niebieskoszarych fug też bym raczej się wycofała.
Skoro i tak czeka Cię remont całości, to spróbuj ukryć rury pod regipsem, albo w jakiejś szafce.

lolka
30-05-2006, 12:49
Dzięki za odpowiedzi.

Umywalkę będziemy chyba miec Roca, wanna niestety zostaje stara.

Z bordo na ścianie będzie ciężko, bo nie mamy prostokątnych bordowych kafelków. Tylko podłogowe.

A fugę jaką byś dała, skoro nie szaroniebieską?

Co do rur to tak bym chciała zrobić, ale nie wiem czy można i jak to mają wykonać?