PDA

Zobacz pełną wersję : co zrobić z tą wnęką?



KARO1
30-05-2006, 21:10
Myślę o tej wnęce. Może wstawić półki szklane i już. a może nie robić półek tylko wstawić jakąś fajną figurkę albo pomalować jakoś fajnie np. coś z szablonu. Słyszałam że fajnie wygląda na matowym kolorze pomalowanie błyszczącą farbą w tym samym odcieniu jakieś fajne malowidlo z szablonu.
Co o tym myślicie?

http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/174409.jpg

Betka
30-05-2006, 21:29
Ja bym nie robiła półek szklanych ze względu na kamień. Nie wiem co Ci poradzić ja mam tak samo tylko półke głębszą. Na dole będą szczapy a z tyłu drewno.

Maxtorka
30-05-2006, 21:42
Ja bym tą wnękę pomalowała na kolor zbliżony do koloru kamienia i ewentualnie podświetliła . Żadnych półeczek .

ave!
30-05-2006, 21:47
bez póleczek i malowania szablonami (szybko się znudzą). mozesz wstawić sobie tam długą chudą zyrafę :wink: (zawsze można ją wyjąć :lol: )

ed-mar
30-05-2006, 21:49
Nie rób półek szkalnych (widziałaś jak u mnie w łazience sie kurzą :wink: )
Pomalowałabym to na inny kolor, te malowidła mogą fajnie wyglądać

PA

2112wojtek
30-05-2006, 22:42
tez bym nie dawal poleczek - durnostojki to taki badziew , ktory kazde wnetrze zepsuje.
Ja bym tam w srodku rypnal dluga swietlowke i calosc przykryl szklem . Albo matowym, albo fusingiem.

PS zartowalem z tym szklem, jutro bede mowil co innego :lol: . Zamknalbym to drzwiczkami z drewna zamorskiego i zrobil tam sejf , albo tryptyk bizantynski w ukladzie wertykalnym :P
Ze Cie na to Stegu podkusilo?

KARO1
31-05-2006, 07:23
czyli potwierdziliście moje zdanie choć nie dokońca pewne. Nie bedzie półek szklanych. Pomaluje na inny kolor.
A na płytki stegu podkusiło i bardzo jestem zadowolona :D
Dzięki Wam wszystkich za pomoc w podjęciu decyzji.