PDA

Zobacz pełną wersję : a kto ma Klinkier Cloud Brown - strukturalny??



motyczka
02-06-2006, 13:52
http://www.paradyz.com.pl//images/collections/big/0243_1.jpg

Połączenie tradycyjnego klinkieru z atutami gresu porcelanowego zdecydowało, o tym ze chcemy kupić ten klinkier na schody zewnętrzne...jestem ciekawa jak zachowuje się w uzytkowaniu, w utrzymaniu czystości....i w ogóle jak się Wam podoba?? :D

motyczka
05-06-2006, 07:44
wracam po weekendzie ...i nadal nikt nie ma tego klinkieru?? :cry: a czy w ogóle się komus podoba??... :D

motyczka
06-06-2006, 13:40
kochani załamujecie mnie :cry: ...nikt nie ma nic do powiedzenia... :roll:

motyczka
08-06-2006, 12:53
hallllo :D :D każdy tylko ogląda i nawet nic nie napisze... to jakaś zmowa?? :lol: :lol: :wink:

magalena
08-06-2006, 13:27
Klinkier to temat zaklęty na forum :cry: Chyba go nie lubią?

Na zdjęciu wygląda u ciebie ślicznie.

A ja będę miała całą zewnętrzną fasadę w klinkierze, więc rozumiesz, nietypowa jestem.

motyczka
08-06-2006, 13:44
powiadasz magalena?? ja jestem tutaj świeżynka, wiec jeszcze wszystkiego nie wiem...a wiadomo czemu zaklęty??

fotka nie moja..tylko aranżacja z katalogu...my bedziemy go miec tylko na samych schodach ...

wszystko zalezy od wykończenia...typowa - nietypowa czy ja wiem..o gustach sie nie dyskutuje :D

motyczka
08-06-2006, 13:45
aaa...w ogóle to wielkie dzięki ze chociaż jedna się nade mną zlitowałas :lol:

acca5
09-06-2006, 08:02
A moze tego klinkieru nikt nie stosowł , stąd zero odpowiedzi, klinkier wyglada ładnie, jak go połozysz to pokaz fotki. sam klinkier to dobry materiał.

motyczka
09-06-2006, 08:29
zakładam, ze tak jest...ale tyle osób się tu kręci, że chociaż ktos ma lub mógłby mieć coś do powiedzenia :wink: ..mysle, ze za dobry tydzien bedę mogła pochwalic sie swoimi schodami....znacznie mniejszymi... :D

2112wojtek
09-06-2006, 11:08
witaj
uzytkowanie klinkieru jest takie samo jak plytek ceramicznych o IV klasie PEI - nie jest to co prawda odpowiednik full body dla gresu ale calkiem przyzwoita wytrzymalosc.
Z utrzymaniem czystosci takiego ciemnego klinkieru jak na zdjeciu juz znacznie gorzej. Klinkier jesli jest ciemny i brudzi sie niemilosiernie. Nie ma znaczenia czy bedzie to struktura czy gladki - kazdy slad jest widoczny a zmywa sie i zmywa, zmywa i wciaz smugi
Mozna sie troche zabezpieczyc i zaolejowac ciemna podloge klinkierowa - latwiej utrzymac wowczas w czystosci.
Przy okazji w wolnej chwili, wkleje zdjecie podlogi z klinkieru gladkiego matowego.

motyczka
09-06-2006, 11:34
Witaj..... :D wiedziałam Wojtek, ze w końcu i na Ciebie będe mogła liczyć :lol: ...
własnie się też tego troszke obawiam, ze z utrzymaniem czystości jest kiepsko...ale nic ładniejszego dotychczas, do mojego domu, ogrodzenia i kominów, nie znalazłam w brązach i w dobrej cenie...

za każde fotki z góry dziękuję i sugestie .... a jakim środkiem dokładnie radzisz mi zabezpieczyć te schody??

2112wojtek
09-06-2006, 13:27
To przed olejowaniem - podloga byla czysta , ten maly motocyklista przeszedl sie po podlodze zaledwie kilka razy - na dworze bylo sucho .

http://img118.imageshack.us/img118/527/harleybar20lx.jpg

Po zaolejowaniu - niestety zdjecie mam tylko wieczorem, ale tu harleywcy w cizekich butach z protektorem , bawili sie juz kilka godzin - wyglada ciut lepiej, na dworze padalo.

http://img118.imageshack.us/img118/1260/harleybar13to.jpg

Stosuj impregnaty do cegly klinkierowej /"olej do cegly"/ , jesli nie musi to byc cegla - bruk klinkierowy tylko moze byc plytka , to poszukaj w Korziliusie , Buchtalu albo KlinkerSire - tam jest bardzo duzy wybor kolorow.
To firmy dlugo istniejace nie tylko na polskim rynku i maja niezle produkty .
Dla KlinkerS. w brazach beda to nr GS 20, 22, 56,58
w Buchtal cala seria Natur Ambiente, Korziliius troszke wydziwia z kolorami w klinkierze / ale ladnie to robi :wink: /

motyczka
10-06-2006, 08:00
dzięki, dzięki :) ..zdjęcia w środku tego aż tak nie oddają...to 1 owszem widać mazy...na drugim już światło się odbija...ale oczywiście Twoja wiedza mnie przekonuje :)

bede musiała przeprowadzić rozmowę z majstrem i udać sie do sklepów zobaczyć jak to wygląda cenowo ....w poniedziałek już zaczynamy układac...sama jestem ciekawa efektu bo schody mam malusie w sumie...i może nawet nie ma o co szumu robić :wink:

pozdrawiam serdecznie :D