PDA

Zobacz pełną wersję : oświetlenie techniczne halogenwe



kiwal
11-06-2006, 15:35
Czy ktos z Was ma oświetlenie takiego typu w suficie podwieszanym.Mozecie podzielic sie spostrzezeniami ile takich halogenow na jaka powierzchnie i gdzie i jakie najlepiej kupic???

Ponizej podaje link co znalazlem
http://halogen.pl/index.php?site=wyswietlanie&what=kategoria&id_inne=77&id_glowna_kat=1
dkladnie chodzi mi o ta podwojna prawe 2-50Wjest to 3 pozycja na stronie

kiwal
12-06-2006, 13:30
Nikt nie montowal takiego oswietlenia?????

fracek
13-06-2006, 06:25
Witam, posiadam takie oswietlenie f-my spotline (podwojny wpust zarowki qrb 111 50W ) w nowoczesnej kuchi dla mnie wygladaja rewelacyjnie i sa jednym z glownych elementow dekoracji kuchni, polecam...

marcenka
13-06-2006, 21:20
po pierwsze BRILUX posiada taki reflektorki.
Sama zamontowałam 4 pierwsze z tej z strony.Co do pierwszego to 100% ok, 3 następne niektórzy z Was mogą mieć zastrzeżenia gdyż dają dużo ciepła (jeżeli np ulokujesz fotel lub sofkę pod tym oświetleniem to Tobie lub komuś z Twoich gości może być ciepło w głowę), prezentują się natomiast super.


pzdr

kiwal
15-06-2006, 04:13
po pierwsze BRILUX posiada taki reflektorki.
Sama zamontowałam 4 pierwsze z tej z strony.Co do pierwszego to 100% ok, 3 następne niektórzy z Was mogą mieć zastrzeżenia gdyż dają dużo ciepła (jeżeli np ulokujesz fotel lub sofkę pod tym oświetleniem to Tobie lub komuś z Twoich gości może być ciepło w głowę), prezentują się natomiast super.


pzdr

U mnie to ma wisiec w hallu wejsciowym wiec nie ma problemu z wyzsza temperatura;-)

fracek
15-06-2006, 18:56
Brillux moim zdaniem jest toche gorzej wykonany ale za to taniszy

~witek
16-06-2006, 21:18
Witam, posiadam takie oswietlenie f-my spotline (podwojny wpust zarowki qrb 111 50W ) w nowoczesnej kuchi dla mnie wygladaja rewelacyjnie i sa jednym z glownych elementow dekoracji kuchni, polecam...



Witam,
Fracek można prosić o jakieś zdięcia, ja też mam ochote zamontować takie lampy tylko zastanawiam się jak je rozmieścić mam ochote nad blatem ale nie jestem pewny.

fracek
17-06-2006, 11:47
Sorry ale jestem w trakcie zmiany aparatu na cyfrowy wiec chwilowo nie dam rady.Mam kuchnie 3.5x2.4 m i zamontowalem trzy wpusty.Ich dosc doze gabaryty moga troche ograniczyc ich umiejscowienie. Ja ma w jednym ciagu trzy usytuowane w osi kuchni.Uwaga jest to tak wizualnie dominujace swiatlo ze nie ma co przesadzac.Z drugiej strony zarowki qrb 111 wcale nie daja az tak duzo swiatla dlatego mam jeszcze schowane swietlowki w suficie ktorych swiatlo splywa na blat robczy ( brak szafek wiszacych )