PDA

Zobacz pełną wersję : Good Morning Elbląg



pan samochodzik
13-06-2006, 09:54
:D Witam wszystkich forumowiczów. Jestem zupełnie świeży, więc się przedstawię. Mam na imię Maciek i wraz z moją przyszłą (ale już bardzo niedługo przyszłą) żoną zaczynamy wkrótce budowę.
Nie będę pisał o prehistorii, więc powiem tylko, że będąc już posiadaczami upragnionej działki mamy rok zastoju. Trzeba zmienić ten cholerny plan zagospod. przestrzennego, bo nie wiedzieć czemu na naszej działce (i tylko na naszej bo sąsiedzi mają inaczej) linia zabudowy wchodzi tak głęboko, że miejsce budowy domu staje się dużo mniej atrakcyjne. Uparliśmy się, bo chcemy żeby dom stał tam gdzie my chcemy. Uchwała o przystąpieniu do zmiany już przeszła. Teraz czekamy na ich wprowadzenie. Potem jeszcze pozwolenie i już. Chyba jednak w tym roku nie wystartujemy. Ale mamy przynajmniej czas na porządne wypracowanie koncepcji z architektem i uporządkowanie działki. Na razie we wszystkie wolne weekendy szalejemy z łopatą, taczką, grabiami, siekierą, etc.
Z radością pogadam z Wami na temat budowy i wysłucham Waszych rad, w szczególności na temat elbląskiego rynku materiałów budowlanych i ekip.
Serdecznie pozdrawiam.

Joanna i Janusz
13-06-2006, 13:33
zapraszamy
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=64995