PDA

Zobacz pełną wersję : Jasna kuchnia, uchwyty listwowe.



jolsta1
18-06-2006, 19:16
Bardzo podoba mi się kuchnia nowoczesna fronty jasne lakierowane, korpus ciemny, uchwyty listwowe. Zastanawiam się tylko jak ten jasny lakier sprawdza się w utrzymaniu. Jak wygląda wygoda korzystania z uchwytów listwowych. Nie chciałąbym być niewolnikiem własnej kuchni.

artione
18-06-2006, 22:49
Cześć, jestem nowym forumowiczem. Do niedawna miałem podobne dylematy. Połączenie jasnych boków i ciemnych frontów lub odwrotnie jest bardzo OK - bo też lubię kontrasty. Sporo jest fajnych uchwytów, nie tylko listwowe, ale bardzo ważne jest dobranie do pawlaczy odpowiednich blokad uchyłu. OK są też łączone pawlacze ( jeden pod drugim ) z frontami windowymi - suwanymi w pionie.
Blacha na ścianę=WIELKI KOSZMAR w czyszczeniu. Laminat jest OK, ale tylko w połysku. Naprawdę super jest szkło lub lustro (mam zdjęcia). Widziałem też zamiast laminatu czy blachy specjalne oświetlenia.
Znajomi dali mi namiar na sprawdzonego producenta nowoczesnych mebli. Dostałem fajny projekt, wycena też była OK. Zamówiłem kuchnię i nowoczesną szafę - niestety muszę jeszcze poczekać około 5 tyg.
Mogę przesłać zdjęcia kuchni znajomych i kilku innych, w razie potrzeby namiary na firmę, bo jestem bardzo zadowolony z obsługi - na normalnego maila, bo nie umiem niestety zamieszczać zdjęć na forum, a ponadto nie mam praw do ich publikacji.
pozdrawiam wszystkich forumowiczów [email protected]

petrolka01
23-06-2006, 22:58
Podobają mi się nowoczesne rozwiązania we wnętrzach kuchennych.
Jasna kuchnia może być bardzo ładna - optycznie chyba powiększy pomieszczenie.
A masz może projekt swojej kuchni?
Jeżeli tak, daj obejrzeć.

GK7
24-06-2006, 13:11
Artione wysłałam Ci prywatną wiadomość z adresem i prośbą o zdjęcia kuchni. NApisz mi gdzie je zamawiałaś