PDA

Zobacz pełną wersję : Rury alupexa firmy MATRIX zna ktoś ???



Maciek Kra
19-06-2006, 11:22
Znalazłem takie rury jak w temaci za przyzwoita cenę; 2,3 zł mb z wkładką alu, ale nie mogę na forum znaleźć żadnych informacji co to za firma, a to nie wróży nic dobrego. Zna ktoś ten materiał ???? Proszę o info !!!

alekplus
19-06-2006, 12:06
Spróbuj poszukać "metrix" lub "us metrix".
I zalecam mniej filmów...

Pozdrawiam,
Olek.

kasiaR
19-06-2006, 12:06
Znalazłem takie rury jak w temaci za przyzwoita cenę; 2,3 zł mb z wkładką alu, ale nie mogę na forum znaleźć żadnych informacji co to za firma, a to nie wróży nic dobrego. Zna ktoś ten materiał ???? Proszę o info !!!


Sš to najtańsze na rynku rurki produkcji Chińskiej, niepolecane. Nasz hydraulik nie polecał, a nawet stanowczo odradzał. Bardzo słaba jakoœć.
pozdrawiam,
KasiaR

Grzesiek13
19-06-2006, 20:39
Metrix jest robiony w Turcji, ale jakośc jak diamonda czy innej chińszczyzny.
Nie zawracaj sobie tym głowy, dorzuć troszkę i masz jakośc niemiecką.
Pozdrawiam

Maciek Kra
19-06-2006, 20:43
dzięki , kupię wawina

Grzesiek13
19-06-2006, 20:44
Właśnie skumałem, że coś sobie na e-mailu korespondujemy :roll:

ADAMOS48
20-06-2006, 23:01
Mam złe zdanie o plastikach z racji tego że sprzedaję .O us Metrixe pisano różnie zarówno dobrze jak i negatywnie .Prawda jest taka ,że jest to firma i jakośc średnia i na pewno lepsza od nie wspomnę od jakich firmowych .Należy nie wierzyć że markowa jest produkowana w niemczech czy gdzieś w europie ,ponieważ to było dawno . Dzisiaj większość to Chiny ,tylko nikt nie ma odwagi tego przyznać .Mało tego załatwiają sobie certyfikaty produkcji w uni europejskiej a towar to czysta marka made in china.

Mały
21-06-2006, 10:37
Mam złe zdanie o plastikach z racji tego że sprzedaję .O us Metrixe pisano różnie zarówno dobrze jak i negatywnie .Prawda jest taka ,że jest to firma i jakośc średnia i na pewno lepsza od nie wspomnę od jakich firmowych .Należy nie wierzyć że markowa jest produkowana w niemczech czy gdzieś w europie ,ponieważ to było dawno . Dzisiaj większość to Chiny ,tylko nikt nie ma odwagi tego przyznać .Mało tego załatwiają sobie certyfikaty produkcji w uni europejskiej a towar to czysta marka made in china.
A wystarczy poprosic o "deklarację zgodności" gdzie jest dokładny adres określający gdzie to czy tamto wyprodukowano.