PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam architekta do projektu indywidualnego - Warszawa



zatom
20-06-2006, 10:49
Nie mogę za bardzo znaleźć w archiwum....

Chciałbym dotrzeć do sprawdzonego / solidnego / myślącego / kreatywnego architekta z W-wy lub okolic, ktory zaprojektuje mi dom ok. 200 m kw z użytkowym poddaszem.
I przy będzie dla mnie osiągalny cenowo (czyli do 15 tys. zł).

Mam nadzieję, że możecie kogos polecić.

zatom
21-06-2006, 13:54
wiem, że nie wszyscy korzystają z projektów indywidualnych, ale może jednak możecie kogoś polecić.

yanis
21-06-2006, 21:30
poszło na priv

zatom
17-07-2006, 13:54
...czy w całej Warszawie tylko 2 osoby realizowały projekt indywidualny???

A może tylko tyle było zadowolonych...

oktogon
25-07-2006, 13:51
Może niekoniecznie z Warszawy ale moge się podąć zlecenia.
pozdrawiam
arch. Piotr Kuborek
0691 696 075

Kiaran
26-07-2006, 09:19
Witam

To zależy czego szukasz. Ja mam projekt indywidualny, a architekta nie wybrałem z polecenia (bo każdy lubi co innego) tylko pojeździłem po okolicy wybrałem domy, które mi się podobały, a potem zastukałem do właścicieli z prośbą o informację w sprawie architektów, którzy to projektowali.

Najbardziej podobała mi się realizacja domu zaprojektowanego przez Barbarę Kierejewską - Zielińską (projekt indywidualny) i ona zaprojektowała również mój dom.

Dopiero po długiej współpracy z nią - czytając któregoś dnia Muratora zoriętowałem się, że jest znanym i cenionym architektem :o .

Biorąc pod uwagę ile chcesz wydać na projekt to jest ona w Twoim zasięgu - nawet ze sporą górką :D .

Mieszka w Milanówku - tel. 7248519 lub 504879378.

Dom się właśnie buduje, a z architekta jestem zadowolony.

Pozdrawiam
Kiaran

janeki
31-08-2006, 10:17
...czy w całej Warszawie tylko 2 osoby realizowały projekt indywidualny???

A może tylko tyle było zadowolonych...

Zwykle przeglądam forum szukając innych tematów, więc dopiero teraz natknęłam się na Twój post. Nie wiem czy sprawa jeszcze aktualna, ale wysyłam namiary na priv...
Pozdrawiam i życzę powodzenia.

A*Warszawa
27-10-2011, 11:37
Witam,
polecam usługi naszej pracowni m2studio, do wglądu referencje i możliwośc uzyskania opinii od naszych wcześniejszych klientów. Pozdrawiam Michał Pierzchalski www.m2studio.pl

A*Warszawa
27-10-2011, 11:38
Oj widzę, że to grubo nie aktualne.
Pozdrawiam
Michał Pierzchalski
m2studio.pl

Adele22
05-01-2012, 08:01
Nie mogę za bardzo znaleźć w archiwum....

Chciałbym dotrzeć do sprawdzonego / solidnego / myślącego / kreatywnego architekta z W-wy lub okolic, ktory zaprojektuje mi dom ok. 200 m kw z użytkowym poddaszem.
I przy będzie dla mnie osiągalny cenowo (czyli do 15 tys. zł).

Mam nadzieję, że możecie kogos polecić.

Cześć,
Mogę Ci polecić pracownię Architektura-Pawlikowski. On ma biuro w centrum Wawy, więc spoko lokalizacja, a między innymi robi pojedyncze projekty. Mi jego ludzie projektowali bliźniaka i jestem mega zadowolona. Projekt od razu mi się spodobał, bo sama do końca nie wiedziałam, co chce. To jest jego numer (22) 211 35 42. Plecam!