PDA

Zobacz pełną wersję : JAKI NAJLEPSZY TYNK NA pth 44?



AVID
21-06-2006, 01:08
NO WŁAŚNIE JAKI NAJELEPSZY TYNK NA PTH 44 PYTAM O CIEPŁOCHRONNY .ILE GO DAĆ W CM ŻEBY SPEŁNIAŁ SWOJE ZADANIE I JAKIEJ FIRMY ???AAA I ZAPOMNIAŁEM CZYM TO CHOLERSTWO SKONCZYĆ CZYLI JAKĄ SRUKTÓRA I JAKĄ FARBĄ ŻEBY TO MIAŁO SENS .POZDRO AVID

pokar
21-06-2006, 17:13
wewnątrz maszynowy lekki (knauf MP 75 L, Quick mix MP 1L)

na zewnątrz np. Quick mix MLL z glińcem (dodatek ciepłochronny - keramzyt, perlit, jak zwał, tak zwał).
Żeby spełnił zadanie powinien mieć od 1,5 cm grubości.
Zużycie: 14-15 kg/1m2/1 cm grub. lub 18-19 kg/1m2/1,5 cm grub. w zależności od tego jakie masz krzywe ściany.
Sprzedawane w workach 30 kg. lub silosach na tony.
Worek kosztuje 18-22 zł. brutto.
AAA skończyć każdym tynkie poza akrylowym, który zamknie Ci ścianę na migrację wilgoci - w obie strony niestety!
Możesz zastosować mineralny, silikatowy, siloksanowy itp. Ważne, żeby był paroprzepuszczalny. AKRYL ODPADA! CHcesz tanio - minerał. Chcesz mieć wszystkie zalety akrylu, paroprzepuszczalność i pełną gamę kolorów - siloksan.

AVID
21-06-2006, 23:10
pokar Bardzo dziękuje bo mi jeden z przedstawicieli handlowych mówił że na zew to żeby spełniał swoje zadanie to musi być go co najmniej 4 cm:)(:

trolosa
17-08-2006, 22:40
Ja na swoją ścianę chcę położyć tynk ciepłochronny własnej produkcji na perlicie zgodnie z technologią zebiec (producent perlitu) jedyny problem to znalezienie wykonawcy, nie wszyscy chcą się podjąć, nie mają doświadczeń. Jeżeli masz kogoś chętne wdzięczny byłbym za namiar, kupiłem materiał a nie mam kim go położyć