PDA

Zobacz pełną wersję : KORONA Moniki i Tomka



MONIKKKAA
21-06-2006, 12:55
Oto link do kilku zdjęć naszej KORONY.
http://monikkkaa.fotosik.pl/albumy/26372.html[/img]

malmuc
21-06-2006, 19:07
dla mnie bomba! :D

anstak
23-06-2006, 17:20
Bardzo fajny domek, wygląda na duży. Szcególnie podoba mi sie odważna zielono różowa łazienka.
Widac, ze generalnie poszliscie w kolory

Aha Moniko, chyba zle podalas adres bo nie każdy może trafic na strone ze zdjeciami( trzeba troche pokombinowac i cos wyciąć)
Prawidlwo powinno byc chyba tak:

http://monikkkaa.fotosik.pl/albumy/26372.html

ania

acca5
23-06-2006, 18:30
Super, podoba mi się, co to za ładne kafelki zielono- różowe w łazience?, bardzo ładne pokoiki dla dzieci.
Może zdjęcia kuchni jeszcze pokażesz. Jaka jest strona z orginalnym projektem abym mogła sobie popatrzeć. czy dużo zmian wprowadziliscie do projektu?

kasiaR
26-06-2006, 10:19
Bardzo ładnie, kolorowo i radoœnie :D .

Bardzo mi sie podoba , lubie takie kolorki i kontrasty (zresztš widac to u nas w domku :oops: )

Gratulacje !!!

Pozdrawiam serdecznie,
KasiaR :D

Kasinek
27-06-2006, 20:20
Ciekawy projekt - indywidualny? Kolory w łazience - zaksakujące! Jakby ktoś mnie spytał, czy sobie takie połączenie kolorów i miejsca wyobrażam, to odpowiedziałabym, że nigdy w życiu. No i proszę - a na zdjęciach, ku własnemu zaskoczeniu - podoba mi się :o
A czy nie macie obaw co do garażu (w przyziemiu)? Podobno nie za bardzo sprawdza się takie rozwiązanie - szczególnie zimą gdy zjazd/wjazd jest zaśnieżony i często oblodzony.

molus
29-06-2006, 07:41
MONIKKKAA mamy nawet takie same kolory w pokoju na poddaszu :wink: . Zrobiliśmy pokój dla synka w kolorach niebieskim (różne odcienie) i wszystkie wystające słupki zielone. Ślicznie to wygląda. Córcia będzie miała kolory różowe, wrzosowe i zielone słupki.
Łazienka koło sypilani też będzie biało-niebieska.
Macie ładną podłogę na poddaszu? Co to jest?

MONIKKKAA
29-06-2006, 08:29
Całe poddasze ma jednolotą posadzkę, jest to deska barlinecka kolor orzech europejski.
Ostatnia łazienkę tą na dole zaczynamy po niedzieli, ponieważ na płytki zamówione w KOMFORCIE czekaliśmy 7 tygodni. Jutro montuja kuchnię, jak będzie gotowa to zrobię zdjęcia. Największy problem mamy z ułożeniem parkietu w dwóch miejscach (salon i jadalnia), ponieważ po 6 miesiącach od zrobienia wylewek, wilgotność wynosi 3% i parkieciarz mówi, że to za dużo.

AGI I JARO
29-06-2006, 10:55
Monikkkaa cudo chałupka. Też myślę o niebieskiej sypialni.... ale najbardziej to spodobała mi się kanapa??? sofa??? nie wiem jak to nazwać, ta na zdjęciu numer 15, w zielono niebieskim pokoju. Możesz podać jakąś nazwę??? Kupiona w sklepie?? Czy może robiona gdzieś na zamówienie???? Tapicerka prześliczna !!!!!!!!!!! też chcę takie coś śliczne. Podasz jakieś namiary?????

Z góry dziękuję Agi od Jaro

MONIKKKAA
29-06-2006, 14:15
KANAPA JEST KUPIONE W SKLEPIE DEK W KIELCACH, Z FIRMY "KOMPLET". OCZYWIŚCIE FABRYKA NIE ROBIŁA TEGO ŁÓZKA W TEJ TKANINIE, ALE POPROSILIŚMY I ZROBILI, MODEL KANAPY CHILLOOT. ADRES STRONY PRODUCENTA WWW.KOMFORT.BIZ.PL
PRAWDA ŻE JEST CUDNA?

AGI I JARO
29-06-2006, 14:28
Dzięki za info. KANAPA JEST CUDNA !!!! :D materiał na tapicerkę był wasz czy firmy???? A jak wasz to skąd??? Sorry za takie wypytywanie ale jeszcze żadna kanapa nie "powaliła mnie na kolana" tak jak wasza. A o cenę kanapy i ewentualnie materaiłu można zapytać ?? Chociaż tak informacynjie. No jest PIĘKNA :lol:

Pozdrawiam Agi od Jaro

aha26
29-06-2006, 16:02
Super..gratulki!!!!!Najbardziej podoba mi się rozowo-zielona łązienka i ta sofa kolorowa!!! :D

MONIKKKAA
30-06-2006, 08:02
DO AGI I JARO:
materiał był mich, tylko oni stosowali go na takie małe wersaleczki, których kształt mi się nie podobał, więc wybrałam model chillout i poprosiłam o obicie w tej tkaninie, oni mówili że tonie będzie będzie dobrze wyglądało. Teraz chyba zmienili zdanie.

MONIKKKAA
30-06-2006, 08:04
Dziś zaczyna się montaz kuchni, wczoraj malowaliśmy do 21, zobaczymy jak wyjdzie, oczywiście zrobię zdjęcia.

MONIKKKAA
04-07-2006, 11:07
NOWY ALBUM
http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=51081&q=BUDOWA%20DOMU%20KORONA&k=2

Rebekka
04-07-2006, 11:16
MONIKKKAA wnętrza Twojego domu powaliły mnie na kolana :o :D

magdac.
04-07-2006, 16:22
Witaj Monisiu, cuuddddnnnieeeeeeeee!!!
Powiedz mi co masz na tych schodach, boskie, też o takich myślałam :wink:

MONIKKKAA
05-07-2006, 09:30
Na schodach kamien brecia, jestem bardzo z niego zadowolona.

magdac.
05-07-2006, 10:58
Kamień brecia :roll: ?? Gdzie takowy można kupic, pamiętasz może jak on stoi cenowo?? :lol:
Domek masz przecudny, pozazdrościc :wink:

MONIKKKAA
05-07-2006, 11:08
Kamień BRECIA LIGHT cena około 500zł/m2 grubości 3 cm. Kupiłam go w zakładzie kamieniarskim POMAR w Kranowie pod Daleszycami.

MONIKKKAA
05-07-2006, 11:10
Materiał na całe schody wyniósł około 6000,00złotych, prawie tyle co za drewniane, a są na lata, i nie trzeba potem malować itd..

Gusiek
06-07-2006, 13:34
przepiekny domek widać że dopieszczony i taki ......... swój ; kosztował Was zapewne dużo serducha o pieniądzach nie wspomnę ale opłcało się efekt super :D





.........................................
Proszę o komentarze
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=74557

ed-mar
08-07-2006, 09:08
MONIKKKAA

Czyżby ta kolorwowa łazienka dzieci jest wykonana z adrenaliny (cersanit)?????

Szukam kogoś kto ma ułożone tę glazurę, bo też bym chciała coś w tym stylu. Do dolnej łazienki mam wybrana beżowo - brązową glazurę, a na górę, wolałabym cos weselszego.
Czy jeśli to adrenalina, to ladnie wygląda w rzeczywistości, czy ciężko się układa, czy płytki są równe????
i ile kosztowała ?!?!?!

Bardzo prosze o opinię (i jak można to więcej zdjęć :D )
[email protected]


Z góry wielkie dzięki

Edyta

MONIKKKAA
10-07-2006, 10:54
Edytko, łazienkaz ADRENALINY robi wielkie wrażenie na wszystkich. Cena płytrk podstawowych okoł 43zł/m. Płytki w miarę równe, glazurkarz nie narzekał.

ed-mar
10-07-2006, 20:52
Monika!!
Dzieki za maila, poznalam juz po dekorach że to jednak adrenalina. Ale jeszcze do końca nie jestem do niej przekonana. Dzis znów robiłam objazd po sklepach z glazurami i za często jeżdże i oglądam i wszystko mi sie opatrzyło :(

Ale wielkie dzieki za maila, twoja łazienka wygląda przepięknie. Ja myślałam o połączeniu biało różowej z derokami różowo - pmarańczowymi w kółka (pewnie wiesz o czym "mówię")

Ale tak to jest, że człowiek głuieje i sam nie wie czego chce.


Pozdrawiam Edyta

PS> Cały twój domek jest super i robi ogromne wrażenie

Gosia i Grześ
03-08-2006, 14:41
Witamy serdecznie,
Mogłabyś nam zdradzić z czego macie zrobiony dach? Mamy również projekt dachu z wolim okiem i przeraża nas cena karpiówki.
Pozdrawiamy ciepło :D

MONIKKKAA
04-08-2006, 08:51
DACHÓWKA CEMENTOWA BRASS, WIEM ŻE MOŻNA TEŻ WYKONAĆ WOLE OKO Z BLACHY PLANJA, KARPIÓWKA WYGLĄDA NAJŁADNIEJ ALE CENA JEST RZECZYWIŚCIE WYSOKA, I TAK KOSZT DACHU WYNIÓSŁ PRAWIE 2 WIĘCEJ NIZ MOICH RÓŻNYCH ZNAJOMYCH Z DACHAMI SPADZISTYMI.

MONIKKKAA
04-08-2006, 09:43
ZACHĘCAM DO ODWIEDZENIA MOJEGO ALBUMU, SĄ W NIM OBIECANE ZDJĘCIA KUCHNI.
http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=51081&q=BUDOWA%20DOMU%20KORONA&k=2

Pogoria
08-08-2006, 12:00
WOW! Jestem pod wrażeniem wykończenia! Widać, że wszystko jest przemyślane i dopracowane w najmniejszych szczegółach. Bardzo mi się podoba pomysł na podłogi na parterze, układ oparkietu i płytek.

MONIKKKAA
25-08-2006, 15:25
Juz prawie kończymy jeśli chodzi o wnętrze, zostały listwy, mebelki. firany dekoracje itp. Wreszcie skończyliśmy łazienkę na dole, w moim albumie są zdjęcia.
http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=51081&q=BUDOWA%20DOMU%20KORONA&k=2

vg-m
26-08-2006, 11:41
WOW :o gratuluje odważnych kolorków! super to wyszło! Bravo

-madzia-
08-09-2006, 09:30
Musialam sie zalogowac!

Monika - jak zobaczylam wnetrze Twojego domu, to niemal zaniemowilam. To jest Moj wymarzony dom! :) Tzn.. hieh.. bedzie, mam nadzieje wkrotce, bo jestesmy w trakcie zalatwiania formalnosci. I tak szukajac czegos o Adrenalinie Cersanitu, trafilam na Twoj album. Lazienka piekna - wlasnie tak sobie wyobrazalam moja, nawet podobne gabaryty chyba maja, choc u mnie brak prysznica (jest w lazience na dole). Kuchnia, podobnie - to Moja kuchnia, znaczy sie meble dokladniej ! :D normalnie szok! i jeszcze na dodatek te kartonogipsy w korytarzu.. podlogi.. hieh.. az brak mi slow.. (wlasnie tak jak sobie to wszystko zaplanowalam)
Ach.. zapomnialabym jeszcze.. kolory scian w pokoju na syna :) - dla swojego Kacpra tez wybralam zielono-niebieski pokoj.. jeszcze do tej pory nie moge uwierzyc. :)

My swoj bedziemy wykanczac pewnie zima, albo i pozniej.. bedzie to dom z bali.ale w srodku kartonogipsy, znacznie mniejszy od Twojego ( Koliba z Archetonu) ale wnetrze napewno bedzie podobne

MONIKKKAA
08-09-2006, 14:53
Madziu cieszę się, ze Ci się pdoba nasz domek. Kosztowało to dużo wysiłku, ale było warto.
Piszesz, że budujesz dom z bala, czy w pracowni mozna kupić taki gotowy projekt? Dlaczego nie murowany dom?

Aga - Żona Facia
09-09-2006, 22:58
Piękny dom urządzony ze smakiem i gustem. Naprawdę ładny.

Mam pytania:
- jakiej firmy macie drzwi do pomieszczeń, jaki to kolor i symbol.
- kuchnia (CUDOOOOOO!!!!) jaki wymiar mają te meble gdzie jest kuchenka. Prosiłabym tak po kolei: co tam jest (mogę sę tylko domyślać) i jaki ma wymiar (szer. i wys. no i długość całości tego zestawu.).
- światło na parterze kest extra - mogę prosić o więcej szczegółów
- pokój syna i córki super. Ja mam synka i mnie interesuje gdzie się kupuje te samochody :D :D :D
Pozdrawiam gorąco Aga

MONIKKKAA
11-09-2006, 08:29
Witam, drzwi robione na zamówienie u stolarza, wzór dostepny jest np. w DEWRO, kolor ciemny orzech.
Zabudowa kuchni ma 3x3,5x3,5x2. Piekarnik jest obok mikrofali schowanej za żaluzjami. Obok zlewu wbudowana zmywarka. Meble kuchenne robione przez studio, ale ta płta dostepna jest w każdej hurtowni z płytami meblowymi.
Border z samochodzikami kupiłam w Castoramie, ale są w różnych sklepach z tapetami.

MONIKKKAA
11-09-2006, 08:32
AGA jeśli chodz i światło na dole, to plafon z firmy Markslojd.

roszponka
11-09-2006, 21:18
Zapiera dech!! Domek jest przepięknie wykończony!!! wszystko przemyślane i dopracowane . Zycze milego mieszkania!!!

roszponka
11-09-2006, 21:20
Ta łazienka czerwono brązowa jest suuuuuper!! Robi duże wrażenie.Paa

Maggi
15-09-2006, 09:10
witam

chyba troche pozmienialisci rozklad pokoi dla dzieci na gorze, prawda?

Buduje ten sam domek i wydaje mi sie ze troche inaczej wygladaja pokoje

MONIKKKAA
15-09-2006, 12:03
W dziecięcych pokojach zregnowaliśmy z garderob, i przez to sa troszkę większe, a poza tym ich układ nie jest bardzo zmieniony.
Na jakim etapie budowania jesteś?

-madzia-
16-09-2006, 19:14
Monika - kupillismy gotowy projekt (Archeton Kolibe ma chyba we wszystkich technologiach) :)
A drewniany dlatego ze.. dostalismy w spadku las ktory mozna bylo wyciac :D (a w zasadzie tesciowie dostali i nam darowali "troszke drewna) - duuuzzzoooo oszczednosci :) Na poczatku mielismy mieszane uczucia.. a teraz juz nie moge sie doczekac az stanie. No i podobno jest tanszy w utrzymaniu - ale to sie okaze :)

ed-mar
16-09-2006, 21:51
Monikkaa
A jaki masz okap w kuchni???
Szukam czegos podobnego, tzn. płaskiego, z szybką i 90-tki

Napisz proszę


Edyta

MONIKKKAA
17-09-2006, 14:33
Okap firmy GLOBALO VIETRI 90. Cena dobra około 1100zł, i solidna jakość.
Kupiłam go na www.okapykuchenne.pl

ed-mar
17-09-2006, 18:44
Ja juz właśnie zamówiłam okap tak samo wyglądający - Gorenje za 1060 zł. Myslę, że będzie OK

Ale dzieki za odpowiedź



Pozdrawiam Edyta

MONIKKKAA
25-10-2006, 07:46
W związku ze zmianą albumu podaje aktualny link do galerii ze zdjęciami :
http://foto.onet.pl/XHFWbFN4U2dRYV5tCTZbbQIxBzEHN1V8B2QPL1o8AQ==

kaaj
25-10-2006, 08:22
monikkkoo, gratuluję gustu i odwagi, domek piękny, wnętrza wyraziste, konkretne, nowoczesne i przytulne jednocześnie, też będę miała małą łazieneczkę w kolorze czerwonym, ale przyznam że mam pietra jak wyjdzie, moi rodzice odradzają ten pomysł, argumentując że mi się znudzi, ale ja uważam że każdy kolor może się znudzić, pastele tak niegdyś modne teraz ustępują bardziej zdecydowanym kolorkom,
będę miała także bardzo podobne drzwi, ma je w ofercie firma Natura, moje będą dębowe w kolorze przypominającym wenge, także ciemne jak Twoje, wahałam się troszkę dokonując wyboru, ale gdy zobaczyłam Twój domek, to przekonałam się do tego wyboru, wiem ze wyjdą wspaniale,
wiesz co Moniczko, możesz mi powiedzieć czym podświetliliście ten podwieszany sufit, planuję zrobić coś takiego u siebie w dużej łazience i kupiłam taki wąż świetlny, jak na święta, i nie wiem czy to jest dobry pomysł???
jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam
papatki

kopia
25-10-2006, 11:03
A pochwal sie prosze gdzie ty zbudowalas ten dom.
Szukam ludzi co maja intereujace mnie projekty juz wykonane bede probowal je podziwiac na wlasne oczy.

MONIKKKAA
26-10-2006, 07:42
Bardzo się cieszę, że nasz trud urządzania domu zostaje doceniony i podoba się.
KAJ - podświetlenie sufitu jest zrobione właśnie wężem świetlnym, w tej czerwonej łazience też będzie tak podświetlone lustro powieszone na dystansie.
KOPIA mieszkamy 10km od Kielc.

kopia
26-10-2006, 09:41
To jak by cos rozumiem ze moge cie prosic o numer telefonu i meczyc zebys pozwolila ogladac swoja posiadlosc?

MONIKKKAA
27-10-2006, 09:32
KOPIA PODAJ MEILA PRYWATNEGO, WYSLĘ CI WTEDY NR TELEFONU.

kopia
27-10-2006, 13:49
[email protected]

Maja W.
08-06-2007, 23:19
Nie no domek bardzo fajny: szczególnie podobają mi sie drzwi do pokoi, sofa w pokoju waszego synka i gratuluję odwagi na taki dobór kolorów w górnej łazience - no no :D

samigom
19-07-2007, 11:19
Kolory faktycznie dość odważne, ale za to dom z charakterem!!!

Lidka i Janusz
19-07-2007, 12:37
Świetny, pomysłowy, i nie nudny :D :D :o

jadwiga_w
29-07-2007, 09:10
Rewelacyjne wnętrza, super, że nie boicie się eksperymentować z kolorami. Dzięki temu domek nie jest nudny, ale aż chce sie w nim przebywać :lol: Jak zrobiliście te podświetlenia na suficie w salonie?? :roll:
Pozdrowionka