PDA

Zobacz pełną wersję : płytki na schody



Beithe
21-06-2006, 13:00
Mam 3-piętrową klatkę schodową na własność :roll: Niestety poza obowiązkiem sprzątania muszę ją wykończyć. Metrów jest mnóstwo więc oczywiście chciałabym jak najtaniej. I tu kilka pytań, mam nadzieję, że mi pomożecie:
- czy jest sens kupować płytki po 20 zł, czy będę tego żałować?
- czy możecie polecić jakieś tanie płytki, które nie są gresem technicznym, takim w kropeczki?
- czy na schody wewnętrzne jest sens kupować płytki antypoślizgowe, ew. ze stopnicami?

Beithe
23-06-2006, 11:03
no tak, wszyscy kupują tylko drogie płytki... ;)
to może ktoś mi przynajmniej doradzi jak to jest z tą antypoślizgowością?

skurczpoliczka
28-06-2006, 00:18
to może ktoś mi przynajmniej doradzi jak to jest z tą antypoślizgowością?
Bywa różnie czasem boli jak jej nie ma. Przedwczoraj widziałem na weselu (początku wesela promile nie mają związku) panią ze złamaną właśnie ręką. Wygląda to jak 7 nieszczęść. Na szczęście okazało się pęknięciem kości. A myślałaś o czymś innym niż płytki ? Można położyć kamień albo beton powlekany żywicą albo inne jeszce cuda. Mamy XXI wiek podobno :)

chopinetka
28-06-2006, 12:28
Witaj

Właśnie zaczęłam interesować się płytkami z kamionki. Narazie czytam o samych zaletach nie mam pojęcia ile kosztują, ale może warto to sprawdzić. Podobno to produkt na wiele, wiele lat.

pozdro

Beithe
28-06-2006, 20:13
Można położyć kamień albo beton powlekany żywicą albo inne jeszce cuda. Mamy XXI wiek podobno.
No, nie wiem czy ten kamień i zywice to by wyszły taniej... ;)


Właśnie zaczęłam interesować się płytkami z kamionki.
Rozejrzę się, dzięki.

Gusiek
04-07-2006, 14:40
Witaj

Właśnie zaczęłam interesować się płytkami z kamionki. Narazie czytam o samych zaletach nie mam pojęcia ile kosztują, ale może warto to sprawdzić. Podobno to produkt na wiele, wiele lat.

pozdro
czy można coś więcej na ten temat czy nadają się na wewnętrzne schody i jaka cena tego cuda :)