PDA

Zobacz pełną wersję : WENTYLACJA MECHANICZNA



goda15
21-06-2006, 18:42
Witam,
Szukam dobrej firmy do montażu wentylacji mechanicznej.
Czy może ktoś miał kontakt z Firmą www.rekuperatory.pl, lub www.mkwent.com.pl.
Bardzo proszę o opinie również innych Firm.

Piotr G
21-06-2006, 22:58
Jestem instalatorem w Poznaniu z wentylacją mam spore doświadczenie . Chętnie złożę ofrtę ale gdzie jest budowa ????????????

Pozdrawiam
Piotr

Kleszcz
21-06-2006, 23:36
Póki co firma EMKA (www.rekuperatory.pl) zrobiła u mnie instalację wentylacyjną (kanały) i GWC rurowy - jak na razie jestem ze współpracy z nimi bardzo zadowolony: są słowni i terminowi, wszystko jest wykonane bardzo estetycznie, zostawili po sobie porządek.
Mam nadzieję, że dalej też tak będzie

goda15
22-06-2006, 18:02
Jestem instalatorem w Poznaniu z wentylacją mam spore doświadczenie . Chętnie złożę ofrtę ale gdzie jest budowa ????????????

Pozdrawiam
Piotr

Witam,
Jaką Firmę reprezentujesz?

Piotr G
22-06-2006, 19:59
Swoją własną

Domyślam sie że chodzi o to jakich producentów central używam
To wszystko zależy od tego co chce sie mieć mercedasa, malucha czy coś pośredniego.
Centrale wentylacyjne do takich zastosowań są produkowane przez wiele firm.

Odpowiedż jest troche wymijająca, możemy porozmawiać dokładniej,
ale nie da sie powiedzieć, że ta centrala jest najlepsza, a ta nie to zależy od warujków w jakich pracuje, od wielkości i wymagań jakie ma spełnić.

Pozdrawiam

Piotr 608419962 lub [email protected]

lazik
22-06-2006, 20:07
Piotr G
A jake są najlepsze centrale jakość/cena dla domku z poddaszem o metrażu 175m2 i kubeturze około 600m3 dodatkowo w oparciu o GWC żwirowy?

goda15
25-06-2006, 17:51
Jestem instalatorem w Poznaniu z wentylacją mam spore doświadczenie . Chętnie złożę ofrtę ale gdzie jest budowa ????????????

Pozdrawiam
Piotr

Dzięki za propozycję, ale moi budowlańcy też oferują montaż. No i jestem daleko od Poznania.

goda15
26-06-2006, 15:03
Póki co firma EMKA (www.rekuperatory.pl) zrobiła u mnie instalację wentylacyjną (kanały) i GWC rurowy - jak na razie jestem ze współpracy z nimi bardzo zadowolony: są słowni i terminowi, wszystko jest wykonane bardzo estetycznie, zostawili po sobie porządek.
Mam nadzieję, że dalej też tak będzie

Dziękuję,

Może ktoż jeszcze wyrazi swoją opinię.

goda15
27-06-2006, 16:31
Podnoszę temat.

Zastanawiam się, dlaczego tak małe zainteresowanie tym tematem?

goda15
28-06-2006, 19:29
Bo dyskusja toczy się w 100 innych wątkach i nikomu nie chce się powtarzać tego po raz 101.

Witaj,
Zadałam tylko pytanie o konkretne firmy, a Ty mi proponujesz przeczytać tyle wątków.
Może są jeszcze bardziej życzliwi co odpowiedzą w 101.
Pozdrawiam.

RYDZU
28-06-2006, 19:47
Zadałam tylko pytanie o konkretne firmy, a Ty mi proponujesz przeczytać tyle wątków.
Może są jeszcze bardziej życzliwi co odpowiedzą w 101.
Pozdrawiam.

Sprecyzuj pytanie podając skąd jesteś - może wtedy ktoś ci konkretniej odpisze.
Nie każdemu się chce pisać po to by sie dowiedzieć że jesteś z drugiego końca Polski.

Agduś
29-06-2006, 13:50
Z tą wentylacją mechaniczną to w ogóle jakoś dziwnie jest. Od dawna szukamy firmy, która by nam to zrobiła i nie możemy znaleźć żadnej!!! Dzwonimy, pytamy, wysyłamy e-maile i nic - brak odzewu. Pytałam też na formum podając miejscowość - cisza.
Nikt nie chce nam zrobić wentylacji mechanicznej z rekuperacją!!! Nikt nawet nie chce z nami na ten temat rozmawiać! Nie oddzwaniają wbrew obietnicom, nie przedstawiają ofert, nie chcą oglądać projektu ani domu w realu.
O co w tym biega???

zara
29-06-2006, 18:00
Rekuperator w naszym domu miał być i już :wink:
Po przeczytaniu różnych informacji zapadła decyzja o kupnie reku przeciwprądowego z frmy Dospel. Umówilam się na rekonesans z przedstawicielem, pogadałam telefonicznie z centrala w Częstochowie i ...... bryndza totalna - zmienił się przedstawiciel . Nowy przyjechał obejrzał, plan rozmieszczenia kanałów beznadziejny (np. kanał w środku salonu 8) ), ceny istny kosmos. Lepsze ceny na centrale i osprzęt miała hurtownia pod Łodzią. W takim stanie ducha trafiłam do EMKI (www.rekuperatory.pl) . Wizja lokalna w umówionym terminie, czytelny plan instalacji do zaopiniowania czy nam odpowiada rozmieszczenie przepustów (parter+piętro - centrala na strychu).Monterzy w terminie, szybko ,sprawnie i cenowo do przyjęcia. Centrala jeszcze nie podłączona więc nie wiem jak bedzie z ustawianiem, hałasem itp. Na razie jestem zadowolona ze współpracy.
pozdrawiam Aga
p.s.
Mają też zestawy do samodzielnej instalacji. W naszym przypadku jednak nie zdecydowaliśmy się bo koszt "robocizny" nie był porażający a ew.problemów z regulacją ,gwarancją czy sprawnością mieć nie powinnam

damiang
30-06-2006, 09:59
(parter+piętro - centrala na strychu)
Czy strych będzie ocieplony? rekuperatory mistral powinny być montowane w pomieszczeniach, gdzie temperatura nie spada poniżej zera.
Ja mam teraz kłopot, bo mój strych jest nieocieplony (ocieplenie jest w jego podłodze, czyli nad sufitem poddasza). No i tej zimy jak przyszedł mróz, to skropliny zamarzały..
Myślę że były też duże straty ciepła, mimo izolacji kanałów.

Joanna i Janusz
20-08-2006, 15:03
i co Goda masz jakieśoferty odnośnie rekuperatora z naszego rynku?