PDA

Zobacz pełną wersję : Kolonie, obozy



Paulka
23-06-2006, 19:54
Poszukuje namiarów na sprawdzone obozy, kolonie itp. dla 13 - latki.
Znacie coś godnego polecenia?

Z góry dzieki,

Nefer
23-06-2006, 19:59
Paulka - ale to chyba nie w tym roku :wink: Moje wyjeżdżają jutro.
Mogę z czystym sumieniem polecić obozy językowe ( i żeglarskie) - moje dzieci jadą 3 rok z rzędu. Też dostałam ten namiar jako polecony i nie żałuję. Opieka super, żarcie super - i fajne dzieciaki. Kameralne grupy. A najważniejsze, że nie mają 5 minut wytchnienia to i pomysłów głupich nie mają :wink:

Zajrzyj tu :

http://www.olton.com.pl/obozy_jezykowe_dla_mlodziezy.php

Paulka
23-06-2006, 20:24
no własnie że w tym roku :oops:
Znalazłam już kilka, jest sporo możliwości, ale niektóre ceny mnie osłabiają :roll:

Nefer
23-06-2006, 20:58
no własnie że w tym roku :oops:
Znalazłam już kilka, jest sporo możliwości, ale niektóre ceny mnie osłabiają :roll:
Wiem, że w ostatni turnus chyba jeszcze się da upchnąć ... około 1600 to teraz norma - ja wiem, że tu rzeczywiście warto za tą opiekę

A ja mam x2 :):)

Paulka
23-06-2006, 21:05
A ja mam x2 :):)

To ja nie zazdroszczę :wink:
Ale przynajmniej jest im raźniej :)

Ja znalazłam też ofertę obozu w Chorwacji (sprawdzona, rok temu było tam dziecko szwagierki) , w pięknym miejscu a cena porównywalna do Polski - ok 1400 - 1500 zł za wszystko.

No i trochę mam "myślenice" teraz :-?

W każdym razie dzięki za link. Problem w tym, że z mojej siostry taka sportsmenka jak ze mnie zakonnica :wink:
Ewentualnie ten językowy...

Znalazłam też jakiś jeździecki, co mogłoby ją zainteresować, ale w miejscowości: ".....koło..." ani jednej nazwy nie znam, obawiam sie że to jakaś wielka dziura z łąką, potoczkiem i dwoma koniami :wink:

Nefer
23-06-2006, 21:08
A ja mam x2 :):)

To ja nie zazdroszczę :wink:
Ale przynajmniej jest im raźniej :)

Ja znalazłam też ofertę obozu w Chorwacji (sprawdzona, rok temu było tam dziecko szwagierki) , w pięknym miejscu a cena porównywalna do Polski - ok 1400 - 1500 zł za wszystko.

No i trochę mam "myślenice" teraz :-?

W każdym razie dzięki za link. Problem w tym, że z mojej siostry taka sportsmenka jak ze mnie zakonnica :wink:
Ewentualnie ten językowy...

Znalazłam też jakiś jeździecki, co mogłoby ją zainteresować, ale w miejscowości: ".....koło..." ani jednej nazwy nie znam, obawiam sie że to jakaś wielka dziura z łąką, potoczkiem i dwoma koniami :wink:

Kombinuj, ale nawet łączka i potoczek mogą być fajne - pozna nowe dzieci ...
Mnie się podobają obizy Oltona, bo tam jeżdżą "normalne dzieci". NIe ma agresji, kradzieży i tego wszystkiego co na "normalnych" obozach.
Przy wyborze zwróć uwagę na liczebność grup i całej imprezy. Ja się głównie tym kierowałam.

ozzie
23-06-2006, 21:28
Ja moje dzieci w zeszlym roku wyslalam na oboz karate, z klubu do ktorego chodza od 3 lat. Super opieka, zero czasu na 'glupoty'. Moj synek mial w zeszlym roku 6 i pol lat, a corka 10. Nasza szkola organizuje tez obozy sportowe, moje dzieci tej zimy byly na zawodach narciarskich (tez ze szkoly). Zaleta wysylania dziecka na oboz ze szkoly jest taka, ze dzieci znaja juz kadre, a ja wiem, ze beda pod dobra opieka. W tym roku w sierpniu jada na oboz windsufingowy na Hel i jedzie z nimi sam pan dyrektor :wink: Osobiscie troche balabym sie wyslac moje dzieci na oboz organizowany przez firme, ktorej tak naprawde nie znam.

Paulka
23-06-2006, 21:37
Osobiscie troche balabym sie wyslac moje dzieci na oboz organizowany przez firme, ktorej tak naprawde nie znam.

To jest właśnie moja największa obawa :-?

Ew-ka
24-06-2006, 19:20
moje wychowane na obozach harcerskich .....teraz to juz chyba niespotykane 8) .......nocne warty, podchody ,szorowanie kibli ......wspominaja to z lezką w oku .............szkoła życia :D ........i przetrwania :wink:

Paulka
25-06-2006, 11:12
moje wychowane na obozach harcerskich .....teraz to juz chyba niespotykane 8) .......nocne warty, podchody ,szorowanie kibli ......wspominaja to z lezką w oku .............szkoła życia :D ........i przetrwania :wink:

taaak....nóż w rekę i do lasu na dwa tygodnie :wink:

Paulka
01-07-2006, 14:41
a czy ktoś zna tą firmę??
http://www.kolonieobozy.pl/index.php

Zuzza
17-07-2006, 15:18
Hej !

A ja polecam to miejsce: http://wikaro.pl/

Moja córka w tym roku wybrała się po raz drugi na obóz w Pasymiu. Naprawdę warto. Wspaniała kadra (cały czas taka sama), super zajęcia od rana do nocy.
Dziecko wraca naprawdę szczęśliwe. Niestety krótko i drogo... Ale w przyszłym roku i tak znowu córkę wyślę...

Klaudyyna
11-05-2011, 20:59
Podnoszę wątek! Czy ktoś słyszał o biurze BUT -> biuro usług turystycznych

Agduś
11-05-2011, 22:02
Angora (znaczy ten tygodnik) organizuje obozy dziennikarskie nad morzem i kolonie w Bornym Sulinowie już od lat. Nie znam relacji z pierwszej ręki, ale markę mają dobrą.

Klaudyyna
12-05-2011, 20:23
Agduś, dzięki za info, ale ja szukam koloni dla dziecka 10-11 letniego. Jakiś wyjazd tematyczny - Mały Komandos, lub coś podobnego.

Agduś
13-05-2011, 06:10
Sprawdź w klubach sportowych w okolicy. Nasi karatecy co roku organizują obóz nad morzem. Podejrzewam, że inne kluby też. I to nie tylko dla klubowiczów. A w takiej sytuacji markę łatwo sprawdzić przepytując rodziców.

Klaudyyna
13-05-2011, 18:50
Nie bardzo nas interesuje obóz typowo sportowy. Sądzę, że na taki wyjazd jadą dzieci już zaznajomione i zintegrowane. Wtedy osoba z zewnątrz może czuć się nieswojo hm?

Nas interesuję wyjazd tematyczny. Znalazłam tematyczne wyjazdy np. "Camp Rock- Open Musical" albo "Życie w kabarecie" . Wyjazd organizowany przez BUT. Zobaczymy jak będzie :)

Koleżanka wysyła dziecko na kolonie z Mangą. :) też fajne :)

Agduś
14-05-2011, 07:43
Jeżeli niekoniecznie survival, to kolonia Angory w Bornym Sulinowie ma hasło "czary-mary nad jeziorem". Moja córka była na obozie tanecznym w Przysietnicy. Oprócz tańca dużo zajęć (konie, basen, zjazd z okna na miotle, obserwacje astronomiczne i jakieś różne inne cuda też pod hasłem "czarów"). Ośrodek nazywa się "Czardworek".

Klaudyyna
14-05-2011, 11:04
Zjazd z okna na miotle najbardziej mi się podoba :D ale jednocześnie niepokoi :D

Beauty Camp - czyli kolonie na szpilkach rozpatrywałaś? Tak czytam niepochlebne opinie, że to obozy próżności.

Klaudyyna
15-05-2011, 22:25
No i postanowione! Jedziemy na Camp Rock! :D Przynajmniej na chwile będzie cisza w domu!

Malw
30-06-2013, 10:52
Moje córki wysyłam na obóz z Biurem Podróży Antavia. Wiem że mają tam dobrą opiekę. A opiekunom nie brak pomysłu na urozmaicenie wakacji dzieciakom.

aok1
19-12-2014, 10:29
Słuchajcie, zapraszam do spróbowania AleObozyKolonie! Prosta aplikacja na FB, dzięki której zdobyłem zniżki na obozy dla swoich dzieciaków i dzieciaków znajomych. Aplikacja pomaga zorganizować grupę na wyjazd i z automatu otrzymujemy zniżkę od organizatora. Sprawa jest prosta, a naprawdę można zaoszczędzić. Za każdą namówioną osobę masz 50 zł, a więc 200 czy też 500 zł zniżki, albo nawet obóz za darmo.