PDA

Zobacz pełną wersję : tapeta do malowania na suchy tynk - raufaza



Zalekawasaki
24-06-2006, 05:31
Witam. Planuję dać na suchy tynk tapetę do malowania (raufaza). Dzięki temu chcę skrócić czas szpachlowania suchego tynku i zapobiec ewentualnym widocznym na ścianach i suficie pęknęciom.
Jak sądzicie czy raufaza sprawdzi się. I czy w łazienkach wystarczy raufazę pomalować farbą lateksową do łazienek i kuchni. Czy nie będzie później problemów z odstawaniem tapety z powodu wilogoci? :wink:

toomas
24-06-2006, 07:08
Witam. Planuję dać na suchy tynk tapetę do malowania (raufaza). Dzięki temu chcę skrócić czas szpachlowania suchego tynku i zapobiec ewentualnym widocznym na ścianach i suficie pęknęciom.
Jak sądzicie czy raufaza sprawdzi się. I czy w łazienkach wystarczy raufazę pomalować farbą lateksową do łazienek i kuchni. Czy nie będzie później problemów z odstawaniem tapety z powodu wilogoci? :wink:

Mam tylko jedna rade dla Ciebie - kupuj taką która wypełnienie ma ze styropianu a nie drewienek - cieżko się ją docina. Pozatym jak umiejętnie i dokładnie przykleisz to wyglaąda to naprawdę ładnie.

kroyena
24-06-2006, 09:40
W wersji excluseve możesz użyć zapomnianej tapety do malowania z włókna szklanego. 8)

Rezi
24-06-2006, 15:17
a moze odrazu jakas tapeta ......... po co póxniej to malować

Maggie
24-06-2006, 20:17
mam w obecnym mieszkaniu raufazę, w łazience też (nad płytkami i na suficie) i przez 7 lat nie odkleja się.

Zalekawasaki
24-06-2006, 21:23
a moze odrazu jakas tapeta ......... po co póxniej to malować
To ma być głównie na sufitach i skosach. Więc ma być bardziej białe niż kolorowo-tapetowe :D

Zalekawasaki
24-06-2006, 21:24
mam w obecnym mieszkaniu raufazę, w łazience też (nad płytkami i na suficie) i przez 7 lat nie odkleja się.

Dzięki o to mi właśnie chodziło. Mam nadzieję, że u mnie zda to rezultat. A malowałaś ją farbami wodoodpronymi?

Zalekawasaki
24-06-2006, 21:42
W wersji excluseve możesz użyć zapomnianej tapety do malowania z włókna szklanego. 8)

Pomysł dobry. Tylko ta cena :)

Maggie
25-06-2006, 12:35
mam w obecnym mieszkaniu raufazę, w łazience też (nad płytkami i na suficie) i przez 7 lat nie odkleja się.

Dzięki o to mi właśnie chodziło. Mam nadzieję, że u mnie zda to rezultat. A malowałaś ją farbami wodoodpronymi?

Dokładnie nie pamiętam, co to za farba, chyba silikonowa