PDA

Zobacz pełną wersję : Odszkodowania za słupy i linie przesyłowe na działce



odszkodowania refundum
24-06-2006, 11:50
Pomagamy uzyskać następujące odszkodowania:

* odszkodowania z tytułu szkód komunikacyjnych (wszelkiego rodzaju wypadki drogowe, w szczególności wypadki samochodowe, a także odszkodowania powypadkowe)
* odszkodowanie z tytułu szkód spowodowanych przez wypadki przy pracy
* odszkodowania z tytułu błędów w sztuce zawodowej, w tym lekarskiej
* odszkodowania z tytułu zakażeń chorobami zakaźnymi w placówkach medycznych (np. żółtaczka B i żółtaczka C, gronkowiec, HIV)
* odszkodowania związane z przebiegiem linii przesyłowych (np. wody, prądu, gazu) i innych ustrojów budowlanych (energetyka, geodezja)
* odszkodowanie z tytułu wykupu przez gminy sieci wodociągowych (przekazywanych nieodpłatnie)
* odszkodowanie za łamanie praw autorskich oraz bezprawnego wykorzystywania znaków towarowych i patentów
* inne odszkodowania związane ze zdarzeniami losowymi

DZIAłAMY NA TERENIE CAłEGO KRAJU

Więcej informacji na naszej stronie domowej

marcin_u
24-06-2006, 14:34
Pomagamy uzyskać następujące odszkodowania:

* odszkodowania z tytułu szkód komunikacyjnych (wszelkiego rodzaju wypadki drogowe, w szczególności wypadki samochodowe, a także odszkodowania powypadkowe)
* odszkodowanie z tytułu szkód spowodowanych przez wypadki przy pracy
* odszkodowania z tytułu błędów w sztuce zawodowej, w tym lekarskiej
* odszkodowania z tytułu zakażeń chorobami zakaźnymi w placówkach medycznych (np. żółtaczka B i żółtaczka C, gronkowiec, HIV)
* odszkodowania związane z przebiegiem linii przesyłowych (np. wody, prądu, gazu) i innych ustrojów budowlanych (energetyka, geodezja)
* odszkodowanie z tytułu wykupu przez gminy sieci wodociągowych (przekazywanych nieodpłatnie)
* odszkodowanie za łamanie praw autorskich oraz bezprawnego wykorzystywania znaków towarowych i patentów
* inne odszkodowania związane ze zdarzeniami losowymi

DZIAłAMY NA TERENIE CAłEGO KRAJU

Więcej informacji na naszej stronie domowej

To prosze podac co to za strona..

lukaszdzielski
13-05-2018, 14:48
gdzie mam się udać jeżeli wbrew mojej wiedzy i zgodzie firma energetyczna tauron przeprowadziła wysokie napięcie kablem ziemnym przekopując moją działkę. skoro nie wyraziłem na to zgody należy mi sie jakieś odszkodowanie albo rekompensata czy mogę wnieść o usunięcie tego kabla z mojej działki?