PDA

Zobacz pełną wersję : wydrukować wątek



14-03-2003, 17:59
Nasze Forum staje się skarbnicą wiedzy, ale szkoda, że duża część tej wiedzy staje się trudno dostępna. Mam dobre łącze i szybki komputer, ale ograniczoną ilość czasu na ślęczenie przy monitorze. Drukuję czasami całe wątki do przeczytania w wolnej chwili. Nie pytam więc o rzeczy, o których już ktoś napisał. Problemem jest jednak objętość drukowanych informacji. Wątek "ogrzewanie powietrzem" to już kilkadziesiąt stron. Więcej niż połowę strony zajmują ikonki i statusy Forumowiczów. Moje pytanie: czy jest sposób by wydrukować tylko treści część pytań i odpowiedzi, a jeżeli nie czy jest możliwość stworzenia takiej drukowalnej, okrojonej graficznie wersji Forum. Pozdrawiam.

Szadam
16-03-2003, 12:42
Jestem ZA. Też więcej piszę niż czytam. Na dodatek mam ograniczenie w siedzeniu w sieci. Strony ściagam, ale jak przyjdzie drukować to wolę je kopiować do edytora. Formatka do druku byłaby bardzo dobra ( z zapytaniem czy wszystkie strony watku).

Szadam
16-03-2003, 12:42
Jestem ZA. Też więcej piszę niż czytam. Na dodatek mam ograniczenie w siedzeniu w sieci. Strony ściagam, ale jak przyjdzie drukować to wolę je kopiować do edytora. Formatka do druku byłaby bardzo dobra ( z zapytaniem czy wszystkie strony watku).

lewek
19-03-2003, 14:43
Niezły pomysł.

dociak
31-03-2003, 13:28
też jestem za!!!!!

gruby
02-04-2003, 11:54
Witam! Czy Droga Redakcja czyta i odpowiada na pytania i sugestie poruszane w tym dziale? Jeśli tak, to czy jest szansa na jakieś informacje na temat drukowania zawartości Forum.

Redakcja
02-04-2003, 13:27
Przekazaliśmy pytanie informatykom. Pracujemy nad zmianami technicznymi Forum.

gruby
08-04-2003, 16:10
Podziękowania za odpowiedź. Z niecierpliwością czekam na efekt pracy panów informatyków. Pozdrawiam!

emems
11-04-2003, 08:42
Bardzo, ale to bardzo dobry pomysł.
Ja czytam w wolnych chwilach w pracy. A do domu noszę wydrukowane wątki dla drugiej połowy, niech też się czegoś dowie i się pośmieje.
Wspaniałym rozwiazniem byłoby wydrukowanie samaj treści w danym wątku z pomocą przycisku obok tematu wątku:
Pozdrawiam i czekam na wspaniałe rozwiązanie problemu.