PDA

Zobacz pełną wersję : wybrałem TURMALINA



Piotr31
14-03-2003, 22:05
Szalenie spodobał mi sie projekt z pracowni Państwa Obłuskich, polecam ich stronke http://www.linearte.pl
Dom Turmalin można obejrzeć na stronce
http://www.wlasnydom.pl/projekty.phpa=szukaj&rodzaj=1&od=250&wlk=125&strona=3
Co o nim myslicie ?

Nula
16-03-2003, 21:48
Fajne projekty, bo nietypowe. Zastanawiam sie czy przez to nie beda duzo drozsze w wybudowaniu? Co o tym myslisz, czy dostales kosztorys. Daj znac jak bedziesz wiedzia. Powodzenia!
Nula

Piotr31
09-05-2003, 12:18
Interesowałem sie oczywiście kosztami. Mam kolege który prowadzi firme budowalną i ocenił że można ten dom wybudować za ok 300tys ale to juz z full wypasem .. pewnie będzie trzeba coś dołożyc do kotłowni, ale to juz szczegół. Nie wiem czy to dużo czy nie, pewnie tak .. ale to juz byłby domek raczej nie powtarzalny.
Dowiedziałem sie że taki powstał juz w okolicach Poznania. Być może uda mi sie otrzymać namiary na włascicieli to wtedy chętnie pojadę i obejrzę to cudo z bliska. Narazie musz powiedzieć że bolączką jest to że nie sposób przekonać sie o budowie domu nie mając projektu w ręku. Gdyby choć można było otrzymać od autorów opracowania przekroje to można byłoby coś wstępnie wiecej powiedzieć o trudnościach związanych z budwą takiego domku a tak pozostaje chyba zakup w ciemno i poźniej się martwić czy kasy styknie .. :) hehe
Pozdrawiam wszystkich posiadających podobne dylematy

Jagna
09-05-2003, 13:36
300tys. przepraszam, chyba za stan surowy...tak? Co to znaczy "full wypas" w tym przypadku?
Ale cieszę się, że są jeszcze tacy "wariaci", którzy budują wielkie domy, nie tylko my...:smile:

Piotr31
09-05-2003, 13:52
full wypas to w mim wypadku, tynki, z zewnatrz i wewnatrz, okna, dach z dachowki betonowej, instalcje. Generalnie da sie zamieszkac .. :) Pomysl oczywiscie wariacki - zgadzam sie .. ale dzialke mam za to wlasna i nic mnie ona nie kosztuje .. tylko jeszcze nie wiem na jak duza sie zdecydowac .. :)

Sergey
15-05-2003, 15:54
Ciekawy dworek. Jednak 300000 zł to chyba stan surowy zamknięty.

Luśka
15-05-2003, 22:23
Już to gdzieś pisałam, ale możecie obejrzeć projekt mojego domu - Trawertyn. Jak skończę budowę (jest już 99%) to umieszczę zdjęcie.

sympa tyczka
04-04-2009, 13:13
ja też lubię bardzo te projekty, ale więcej jest ich na www.villanette.pl