PDA

Zobacz pełną wersję : w jakim banku dostane NAJSZYBSZY kredyt?



ablonski
27-06-2006, 19:22
witam
mam taki problem ze zlozylem prosbe o kredyt tylko w dwoch bankach, ale one dosyc mocno ociagaja sie z kredytem(mozna powiedizec ze od polowy marca przeciagaja rozne sprawy).
Dlatego zaraz moze stanac mi budowa a tego bym nie chcial...pytanie brzmi w jakim banku bardzo szybko przyznaja mi kredyt?
najchetniej w CHF ale moze byc w zlotowkach, nie mam problemu ze zdolnoscia kredytowa ani z pozyskaniem jakichkolwiek dokumentow, wazne zeby kredyt mozna bylo szybko splacic i uzyskac BARDZO SZYBKO
prosze pomozcie
pzdr
arek

Anisia3
27-06-2006, 19:32
Przepraszam, że pytam, ale jak to możliwe, że od marca nie ma decyzji, co ja się denerwuję, że bank zastanawia się dwa tygodnie? To może trwać jeszcze dłużej? :o

ablonski
27-06-2006, 19:37
kazdy bank wymysla co chwile nowe dokumenty i co pare dni mowi ze juz prawie jest decyzja...zlozenie wnioskow nastapilo w marcu, potem pierwsza wycena, druga wycena, nowe dokumenty i co chwile nowe pomysly:( masakra:(

Anisia3
27-06-2006, 19:50
My złożyliśmy papiery do PKO BP i miała być decyzja w piątek ubiegły oczywiście. Ale nadal nie ma. I właśnie zaczął się trzeci tydzień, ale nie chcą żadnych nowych dokumentów.

dominikams
27-06-2006, 20:04
Może Dombank? tam mają tydzień na wydanie decyzji.

ablonski
27-06-2006, 20:18
jutro bede rozmawial z dombankiem, ale wydaje mi sie ze nie mozna wczesniej splacac kredytu...moze ktos jeszcze ma jakies pomysly?
dziekuje:)

delor
27-06-2006, 21:00
Dużymi krokami zbliża się 1 lipca i ludziska złożyli kupę wniosków.
Dotyczy to wszystkich banków. Nie wierz reklamom typu: w ciągu 5 dni .....
Po 1 lipca będzie lepiej :wink:
A swoją drogą to przypomnij się w tym banku, bo może o Tobie zapomnieli.
Pozdr.

Agutek
27-06-2006, 21:10
w tej chwilii wiekszosc bankow jest zakorkowana. Sami czekalismy 3 tyg. na decyzje w GE.
A spowodowane jest to tym, ze wszyscy, ktorzy mogli, zlozyli wnioski tak, aby zdazyc przed zmianami z 01 lipca.

jareko
27-06-2006, 21:19
znam taki "bank"
kasa od reki
oprocentowanie tylko 10%
(na miesiac) ;)))))
zartuje sobie oczywiscie gdyz nikt nie zdzierzy takiego oprocentowania ale takie "banki" istnieja - czasem sam musze z nich korzystac :(

hongi
27-06-2006, 21:32
Niewiem jak jest teraz ale dosyć niedawno można było spłacić kredyt szybciej , np. spłacasz wszystkie raty aż do przedostatniej , a za miesiąc ostatnią . I po sprawie :))

Marcin_Łódź
28-06-2006, 07:58
a jakie to banki się tak ociągają?? (mam podejrznia, że co najmniej jeden z nich to bank którego nazwa zaczyna się na literkę "m")

ablonski
28-06-2006, 08:30
gemoney i millenium...

Jarzeb
28-06-2006, 08:37
w zadnym

decyzja czy jak oni tam zwa to jedno - a pieniadze na koncie to drugie...
Ja mialem juz decyzje ale do wyplaty pieniazkow poprosili jeszcze o jeden niezbedny dokumencik. W geodezji zalatwiali to 6 miesiecy.....

pzdr

brams
28-06-2006, 08:37
Też wybierałem spośród tych 2 banków.
GE ogłaszał się, że decyzję podejmują w 48 h.
U mnie podjęli, ale .....po 480 h.
Na szczęście pozytywną.

KaiM
28-06-2006, 09:37
w tej chwilii wiekszosc bankow jest zakorkowana. Sami czekalismy 3 tyg. na decyzje w GE.
A spowodowane jest to tym, ze wszyscy, ktorzy mogli, zlozyli wnioski tak, aby zdazyc przed zmianami z 01 lipca.

A co to za zmiany? Pytam z ciekawosci bo tematu kredytu jeszcze w ogole nie ruszalem - no ale bedzie pewnie trzeba.

ablonski
28-06-2006, 09:39
inaczej liczona bma byc zdolnosc kredytowa dla frankow szwajcarskich, osoby ktorych nie stac na kredyt w zlotowkach nie dostana kredytu we frankach.
pzdr

ablonski
28-06-2006, 10:15
dombank ocenil ze na samo rozpatrzenie wniosku potrzebuje ponad 2tygodnie, nie wiadomo ile to bedzie trwalo po rozpatrzeniu wniosku.szukam dalej czegos szybkiego.

LamiaReno
28-06-2006, 14:07
a my mamy w pko sa, załatwili nas "od ręki" na raty znosiliśmy dokumenty a wypłata nastąpiła w ciągu 2 dni od podpisania. Ale może to dla tego, że mamy u nich konto