PDA

Zobacz pełną wersję : czarnoziem w okolicach Szczecina



Nasz Domek
30-06-2006, 10:26
kupię w dobrej cenie....forum regionalne nie za bardzo pomogło....może akurat ktoś ma dobry kontakt....i się podzieli

Teska
30-06-2006, 13:17
odpisala ci Didi......ze ma namiarek......

Nasz Domek
30-06-2006, 16:43
Droga Tesko ,przeszukałam nasze forum ale jedyny post od Didi to ten że ma ziemię dobrą ale drogą....a mi już nie zależy na super glebie wszystko będzie lepsze niż nasza glinka....a budżet domowy wisi na jednym włosku....bo wielka głodna "gęba"wciąż chce jeść....to mowa o naszym domku...ukochanym z resztą....

Teska
30-06-2006, 17:10
Droga Tesko ,przeszukałam nasze forum ale jedyny post od Didi to ten że ma ziemię dobrą ale drogą....a mi już nie zależy na super glebie wszystko będzie lepsze niż nasza glinka....a budżet domowy wisi na jednym włosku....bo wielka głodna "gęba"wciąż chce jeść....to mowa o naszym domku...ukochanym z resztą....


zerknij na privka.....

Teska
30-06-2006, 17:11
Droga Tesko ,przeszukałam nasze forum ale jedyny post od Didi to ten że ma ziemię dobrą ale drogą....a mi już nie zależy na super glebie wszystko będzie lepsze niż nasza glinka....a budżet domowy wisi na jednym włosku....bo wielka głodna "gęba"wciąż chce jeść....to mowa o naszym domku...ukochanym z resztą....


ziemia - Mariusz 600214849
ziemia Zbyszek 602636892

bralam od zbyszka.ziemia byla oki.