PDA

Zobacz pełną wersję : ostatnie starcie - GL 83



chriso
16-03-2003, 20:14
a wiec wybor padl na gl 83 studia atrium http://www.studio-atrium.com.pl/atrium.php?p=po&pid=95
zmiany jakie chce dokonac to:
1) przesuniecie prawej sciany w pokoju dziennym "nad" jadalnia tak aby "wyrownac" z kuchnia
2) likwidacja jednego z balkonow (tego przy pomieszczeniach 2 i 3 poddasza)
3) wykonanie tarasu zamiast dachu nad garazem i pokojem (odpowiednie przestawienie schodow)
4) byc moze przesuniecie wejscia z frontu na boczna sciane wiatrolapu, ta od garazu
co o tym myslicie? wydaje mi sie ze projekt nie bedzie trudny (kosztowny) w budowie, moze ktos budowal dom podobnej wielkosci i pokusi sie o podanie przyblizonych kosztow?

pozdrawiam


<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: chriso dnia 2003-03-17 14:44 ]</font>

Ivo
17-03-2003, 18:18
Twój domek jest bardzo ładny! Ja też wybrałam domek z Atrium -GLX 10 (bez piwnicy).

Drobna uwaga - brakuje mi w GL 83 wejścia do garażu bezpośrednio z domu

Z rezygnacją balkonu to chyba dobry pomysł jak się chce zaaoszczędzić na kosztach. Zastanawiam się tylko dlaczego wówczas chcesz wykonać taras zamiast dachu nad garażem - nie lepiej podwyższyć go i zrobić sobie strych - miejsce na np. bilard, mini siłownię itp..?

chriso
17-03-2003, 18:41
Wiem, brak przejscia do garazu to najwieksza wada tego projektu, nie znalazlem jednak takiego projektu, ktory:
1) mialby pokoj na parterze
2) powierzchnia "doklejonego" do glownej czesci budynku garazu i pomieszczen byla na tyle duza, aby byl sens robienia tarasu nad nimi. Przy tym projekcie po odjeciu powierzchni na daszki, taras bedzie mial ok 30 m. Taki taras podpatrzylem u sasiadki. Super sprawa: oslonieta powierzchnia na wolnym powietrzu, gdzie nikt cie nie podglada. Jesli mi sie znudzi albo bede potrzebowal dodatkowy pokoj to zabuduje go. Poki co miejsca w tym domku az nadto na moje obecne potrzeby. Na poczatek planuje wykonczenie parteru.