PDA

Zobacz pełną wersję : Przydomowe oczyszczlanie ścieków, najlepsze i najtansze



filipkosim
04-07-2006, 09:43
Przydomowe oczyszczalnie ścieków. Są to urządzenia produkcji słowackiej, zabudowane w oparciu o nowoczesne technologie oczyszczania ścieków, wykorzystujące bakterie tlenowe. Dzięki kompaktowej budowie, nie wymagają systemu drenażu, a skuteczność oczyszczania jest na poziomie 95 - 97%. Oczyszczone ścieki zawierają jedynie śladowe ilości azotu i fosforu i z powodzeniem mogą być stosowane np. do podlewania roślin ozdobnych czy jako oczko wodne. Całkowita powierzchnia, jaką zajmuje oczyszczalnia, dla domu jednorodzinnego (6-u mieszkańców), to 4.5 m2 ! Koszt inwestycji jest porównywalny z budową zbiornika akumulacyjnego i tylko przywiązanie do tej metody gospodarki ściekami sprawia, że przydomowe oczyszczalnie nie są w Polsce tak popularne, jak na przykład we Francji, gdzie blisko 40% domków jednorodzinnych jest przez nie obsługiwanych. Bardzo łatwe i tanie w eksploatacji. Całkowite, roczne koszty działania oczyszczalni to 210 PLN (cena energii elektrycznej, potrzebnej do doprowadzania tlenu dla bakterii). Możliwy jest zwrot 50 kosztów z funduszy unijnych! Wszytskich chętnych proszę o kontakt gg 1113385, [email protected], zapraszamy także na stronę www.bioeko.ires.pl !!! W ofercie są oczyszczalnie ścieków do 108 osób Kraków, Rzeszów, Sanok - transport za darmo! Jestesmy najtansi na rynku!!! (nawet o 20-30%) Sprawdz to a jesli znajdziesz tansza oczyszczalnie pracujaca w oparciu o technologie osadu czynnego znizymy cene do tego poziomu ale to niemozliwe!

eMKey
07-07-2006, 21:19
Poproszę o ofertę na Posia dla 4 osób z drenażem, bo nie mam "cieku wodnego, rzeki, jeziora czy np. rowu melioracyjnego".

chmurka
25-07-2006, 08:54
Proszę o ofertę na najmniejszą POŚ bezdrenażową.

wicekK
29-07-2006, 20:00
a ile będzie kosztować POŚ bezdrenażowe dla 4 osób w Warszawie - możliwe podłączenie do studni chłonnej . Ze względu na małą działkę (20,5*35) potrzebuję certyfikaty czystości - .
Proszę także o określenie kosztów eksploatacji i ewentualnych przeglądów .
mój mail [email protected]

lukaszzzz
02-08-2006, 07:37
Poproszę ofertę na poś dla 4 osobowej rodziny. kraków-niepołomice

izunia1111
03-08-2006, 13:55
Poproszę ofertę poś dla 4 osobowej rodziny z drenażem rozsączającym na glinie

wicekK
03-08-2006, 15:29
Hej , czy ktokolwiek z pytających dostał odpowiedź ?
A może gość dał ogłoszenie i nie zagląda do postu ?
Może po to dał maila żeby tam pytać ?
Spróbuję z zapytaniem na jego mail .

wicekK
03-08-2006, 15:56
Przejrzałem posty tego ogłoszeniodawcy .
On SRWORZYŁ BODAJ 11 WĄTKÓW OGŁOSZENIOWYCH NA TEN SAM TEMAT . I jakoś nie zauważyłem jego aktywnośco w żadnym z nich .
Takie postępowanie nie wzbudza zaufania .
Szanowny panie filipkosim - jeżeli chce Pan aby ogłoszenie było świeże wystarczy co jakiś czas cokolwiek napisać .
A z całą pewnością wymiana zdań z innymi forumowiczami przyczynia się do wzrostu zainteresowania .
Proponuję pousuwać wątki w których brak odpowiedzi i skupić się na 1 , góra 2 .
Z pewnością pozytywna wypowiedzi forumowiczów dadzą lepszy efekt od powielania wątków .

filipkosim
03-08-2006, 16:19
Wszystkich zaintersowanych tematem oczyszczalni ścieków BIOEKO przepraszam ze nie znalezli tutaj odpowiedzi na swoje pytania, prosze jednoczesnie o przeslanie numeru telefonu badz adresu email a ja postaram sie odpowiedziec na wszsytkie pytania. Pozdrawiam

[email protected]

602 755 091

BIOEKO

wicekK
03-08-2006, 16:31
No proszę - kilka krytycznych uwag i jest reakcja .
Muszę przyznać że mile mnie Pan Filip zaskoczył .

wicekK
03-08-2006, 16:33
A swoją drogą - przecież większość z nas buduje domy dla 2-5 osób i wystarczy 1-2 oferty które rozsyłamy zainteresowanym .