PDA

Zobacz pełną wersję : Wanna Saniform



m_ch_konto usunięte
05-07-2006, 08:18
Czy miał ktoś z Was miał do czynienia z wannami akrylowymi firmy rodem z Mazowsza : Saniform. Podoba mi sie taka jedna, model chyba "Fortuna" jako alternatywa dla Ravak'a. Oczywiście Saniform jest o połowę tańszy. Pomyślałem sobie, że troszkę zaoszczędzę, ale mam jednak wątpliwości.
Jeśli ktoś zna pozytywy/negatywy wanien Saniform bardzo proszę o zabranie głosu. Dzięki!

m_ch_konto usunięte
05-07-2006, 13:52
Oj widzę, że ten Saniform to badziewie jakieś bo nikt go nie ma. Może to też jakaś sugestia dla mnie :o ....

martadb
06-10-2007, 12:05
wyciągam wątek - może jednak ktoś ma taką wannę?

galant
03-02-2010, 22:52
Witam, czy ostatecznie kupiście tę wannę i jak się sprawuje? Właśnie zastanawiam się nad zakupem wanny Saniform Rosa, wygląda solidnie, akryl nawet grubszy niż Koło i bielszy, cena bdb, wymiary idealne donaszej łazienki.... Z góry dziękuję za opinie użytkowników, którzy już kupili wanny tej firmy :)

motylka
31-08-2010, 22:08
Z tego co wiem to Saniform robi firma Laminex. Też dość długo się zastanawiałam nad zakupem i nie mogłam znaleźć w internecie informacji na temat tej marki. Mogę powiedzieć tylko tyle, że z perspektywy roku wanna jest naprawdę doskonale wykonana i wygodna. Tą druga cechę sprawdziłam jeszcze przez zakupem :) Wanny Saniform to dobry produkt i do tego w bardzo dobrej cenie. To miło się tak zaskoczyć, że szukasz oszczędności przy remoncie i trafiasz przez to na naprawdę dobry produkt.

jubilat
26-09-2010, 15:56
Mam wannę Laminexu Saniform MONIKA, tegoroczny nabytek i jestem bardzo zadowolona. Zdecydowaliśmy się ulepszyć ją trochę o hydromasaż i to był genialny pomysł. Jeżeli chodzi o stosunek jakości do ceny, to był bardzo dobry wybór.