PDA

Zobacz pełną wersję : co to za róznica rockwool a megarock



Seluch
06-07-2006, 13:43
Czy ktoś potrafi odpowiedzieć mi na pytanie dlaczego wełna megarock nie jest umieszczona na stronie rockwool???? :-? :-? :-? :-?
Wydaje mi się, że to ten sam producent skoro ma umieszczoną nazwę na opakowaniu. No chyba, że rockwool jest napisane inną czcionką, a wtedy to już nie to samo :D :) :D :)

No i czy: 15 cm między krokwie + 5 cm na mijankę wystarczy do ocieplenia poddasza.
:-? :-?

Sonika
06-07-2006, 14:36
Jak to nie jest, a tutaj?
http://www.rockwool.pl/sw53688.asp

pawelurb
06-07-2006, 15:03
Czy ktoś potrafi odpowiedzieć mi na pytanie dlaczego wełna megarock nie jest umieszczona na stronie rockwool???? :-? :-? :-? :-?
Wydaje mi się, że to ten sam producent skoro ma umieszczoną nazwę na opakowaniu. No chyba, że rockwool jest napisane inną czcionką, a wtedy to już nie to samo :D :) :D :)

No i czy: 15 cm między krokwie + 5 cm na mijankę wystarczy do ocieplenia poddasza.
:-? :-?

Też daję 15 między krokwie i 5 w poprzek miedzy rusztem , mam nadzieję że wystarczy.

KaiM
07-07-2006, 08:35
Rockwool zaleca min25cm wełny - no ale co mają innego zalecać jak sami ją produkują. U mnie żeby nie obniżać za bardzo poddasza zdecydowałem się na 23cm - ale wziąłem wełnę o większym oporze cieplnym czyli Toprock + Superrock a nie Megarock + płyty Rockmin - niestety jest ona droższa. R wychodzi wtedy = 6,5