PDA

Zobacz pełną wersję : problemy do rozwiązania



Niki*
07-07-2006, 06:38
1) drogi wodociąg ale chcę popytać o możlwiość wykopania studni ok

2) przez dzialkę idzie zakopany row melioracyjny ślepy - własność skarbu państwa - mi w budowie nei przeszkadza bo działka jest duża aon jest na końcu ale co mam zrobić? bo czy mogę płot tam postawić? no i nie chcę żeby za jakiś czas mi tam coś kopali! co zrobić?

3) przed działką jest mała rzeczka - chcę starać się o pozwolenie budowy wjazdu na samochód ale na rowie rosną takie cieńkie drzewka które same sie rozsiały - czy zgodzą się to wyciąć na mój koszt? tyle ile potrzeba mi na wjazd? jak myslicie?

no i tyle, acha jak potrzebuję osoby żeby mi powiedziała czy mogę wyciąć drzewa (takie co same się rozsiały) to ile to kosztuje i czy ja po niego przyjeżdżam i go zawożę?

3241mirek
07-07-2006, 06:44
Ad3. Weź siekierę i ciach, ciach. Odrazu zrobisz sobie ładny wjazd na działkę. To są samosiejki. Nikt nie zwroci ci uwagi za ich wykarczowanie. Ale zawsze możesz zwrócić się do rejonowego zarządu dróg w sprawie wyczyszczenia dojazdu. Ale wtedy szarpną cie po kieszeni, a tak kasa w kieszeni i wjazd ładny :D :lol:

Niki*
07-07-2006, 12:26
a te które rosną w rowie meilioracyjnym ? tez są dosyć cieńkie i krzaki dodatkowwo jakieś, rów oddziela mi działkę budowlaną od rolnej ?
też samemu pousuwać? bez wiedzy gościa z ochrony środowiska? boję się że ktos mi przyjedzie i zobaczy że wycięte... :) potem muszę dać projekt mostku razem z projektem domu...

aru
07-07-2006, 13:04
oczyszczałaś rów - powinnaś jeszcze dostać uścisk dłoni osoby odpowiedzialnej za utrzymanie go w dobrej kondycji :D

Niki*
07-07-2006, 13:36
właśnie czekałam na te słowa hehehehehe dziękuję ;-) wszystko wiem co robić!