PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję ekipy do ocieplenia styropianem Piaseczno



jaqbek
10-07-2006, 09:15
Witam!
Poszukuję ekipy do ocieplenia domku w okolicach Prażmowa-Piaseczna.
Styropian i siatka. Jak sie wyrobię to może i tynk.
Kontakt 602139935

michal_m
10-07-2006, 10:31
Spróbuj 601/588-746, pan Stanisław Łatkowski. Tylko on jest bardzo zapracowany i nie wiem, czy ma termin.

TomBud
22-07-2006, 12:14
Spróbuj 601/588-746, pan Stanisław Łatkowski. Tylko on jest bardzo zapracowany i nie wiem, czy ma termin.
Moge podjąć sie zlecenia ,docieplenie domu
Tomasz Wierzchowski
0691 797-078

KozAnka
17-11-2006, 20:55
Spróbuj 601/588-746, pan Stanisław Łatkowski. Tylko on jest bardzo zapracowany i nie wiem, czy ma termin.
Czy jest moze ktos na forum, u kogo ten Pan robil ocieplenie? Prosze o opinie.

Tomcio-Bud
19-11-2006, 11:56
Witam...

Ocieplanie domów...

Tanio i solidnie zapraszam wszystkich zainteresowanych....

WOLNE TERMINY!!!!!!!!!

ZAPRASZAM!!!!!

Tomasz-505-287-928
Kamil 781-681-084

WOLNE TERMINY!!!!!!!WOLNE TERMINY!!!!!!!WOLNE TERMINY!!!!!!!

michal_m
20-11-2006, 08:16
Spróbuj 601/588-746, pan Stanisław Łatkowski. Tylko on jest bardzo zapracowany i nie wiem, czy ma termin.
Czy jest moze ktos na forum, u kogo ten Pan robil ocieplenie? Prosze o opinie.

Robił u mnie, i dlatego podałem namiar.

skony62
07-12-2006, 02:35
Widzę że Pan PARTACZ Wierzchowski zmienił nazwę i zarejestrował się na nowo

Prosze uważac na tego Pana
zapraszam do obejrzenia jak mi zrobil tynki.
spotkam sie z nim w sądzie

pozdrawiam
wlodek skonieczny

Firma bud-wyk-Tomasz
08-12-2006, 21:48
Witam chyba Pan pomylił firmy napewno u Pana nie robilismy i prosze o poprawienie Sie a jesli nie to ja spotakm sie z Panem w sadzie i wtedy bedziemy dyskutowac...Bo przez jakis partaczy to Pan obwinia inna firme tak Pan załatwia sprawy.Jest Pan chyba lekko niepowazny....Prosze o zmaine tego co Pan napisał...

Firma bud-wyk-Tomasz
08-12-2006, 21:50
Oczywisci chodzi o Firme Tomcio-Bud a nie o jakas inna przepraszma za pomyłke ale pisze z drugiego nicku...Pozdrwiam

janrenovate
09-12-2006, 06:50
Oczywisci chodzi o Firme Tomcio-Bud a nie o jakas inna przepraszma za pomyłke ale pisze z drugiego nicku...Pozdrwiam

Polecam J.S.Construction
Znaja sie na rzeczy i maja SWOJE rusztowania

skony62
10-12-2006, 04:26
przepraszam - fatal;na pomyłka

u mnie robiła firma Tom-bud, dwóch panów Tomasz i Kamil - ale o nazwisku Wierzchowscy.

myslałem że zmienili nazwe aby się ukryć. Narobili mi szkód na wiele tysięcy złotych

Firmę Tomcio bud jeszcze raz przepraszam za pomyłke.

pozdrowienia
wlodek skonieczny

TomBud
10-12-2006, 14:31
Panie Skonieczny
Ja sie wcale nie boje i przestrzegam wszystkich, którzy chcą podjąć prace u Pana Skoniecznego wszyscy którzy robili u tego pana nie konczą i dają sobie spokój facet zmienia wczesniejsze ustalenia wyobraża sobie że siedzi w banku na ciepłej posadce to może sobie zagrywać i lekceważyć
bo on płaci ze mną nikt panie Skonieczny nie ma problemów pan jest jedyny
i mam nadzieje że ostatni Wszyscy piszą o nierzetelnych wykonawcach
a pan panie Skonieczny należy do nierzetelnych zleceniodawcow. Nie wywiązywał się pan z ustaleń finansowych, więc robota nie została ukończona. W sumie wyszło, że docieplenie robiłem za 15zł. za metr kwadratowy, w wełnie (340m.). Poza tym, nie życzę sobie, by ktos zamawiał towar z hurtowni na moje nazwisko bez mojej zgody, a tak pan robił. Nie pracowałem od pana od dawna a nadal otrzymywałem telefony w sprawie towaru dla pana. Kto te rachunki podpisywał?

Pozdrawiam
Tomasz Wierzchowski

skony62
10-12-2006, 19:39
1. Zapraszam do mnie wszystkich chętnych aby Panstwo zobaczyli prace Pana Wierzchowskiego. Jest widoczna z zewnątrz. Wszelkie krzywizny również - i to na pierwszy rzut oka.
2. nikt jeszcze z oglądających Pana prace nie powiedzial o niej dobrego złowa. Wręcz przeciwnie - rozumieją dlaczego przerwał Pan pracę i zniknął po wzięciu zaliczki.
3. o ile sie nie mylę to Pan po pobraniu zaliczki zniknąl. Nie ja.
4. do tej pory nie zdjął Pan taśm z okien , które powinny najdłużej być na oknach około 10 dni. W tej chwili - okna sa praktycznie zniszczone.
5. podkład po tynk jest tak krzywy - że niektórzy fachowcy radzą mi abym zerwał wszystko i zacząl od nowa. A dostał Pan pieniądze jak za dwie trzecie wykonanej roboty (nie wsponimając że materiał jest mój). Tak przyznaje się do głupoty że w ogóle cokolwiek Panu zapłaciłem. Całe szczęscie pomimo ze nie chciał Pan podpisac żadnej umowy - kwitował Pan zaliczki.
6. Po tym mailu - na pewno spotkamy sie w sądzie . Zeby nie wypisywał Pan takich kłamstw. Wzywam biegłego. Zobaczymy co wtedy Pan powie. już jedną firmę doprowadził Pan do bakructwa. Zobaczymy co teraz. Przed takimi jak Pan należy chronic uczciwych ludzi.

pozdrawiam
wlodek skonieczny
ps
1. ja odbieram telefony. A Pan? raczej nie. Przynajmniej moje
2. zapraszam serdecznie do poprawy tego co Pan zepsuł. Jestem ciekawy czy Pan na to stać (przynajmniej od strony moralnej i fachowej). !!! do tej pory jakoś nie chce pan dokończyć swojej fuszerki - mimo że czekam na pana od 6 października.

skony62
10-12-2006, 19:45
Panie Wierzchowski

Jeżeli Pan jest taki pewien swego - poproszę o adres. Będzie prościej wysłać pozew

Panu nie załączam wyrazów szacunku. nie zasługuje Pan na nie

włodek skonieczny