PDA

Zobacz pełną wersję : Ogrzewanie podłogowe



Gemini45
10-07-2006, 11:59
Mam problem. W układzie C.O. spada ciśnienie . Mam ogrzewanie podłogowe i grzejniki. Po odcięciu grzejników stwierdziłem, że nieszczelność powstała w "podłogówce". Projekt i materiały (rury WIRSBO) miałem z firmy Organika Propex. Niestety, nie mogę znaleźć adresu tej firmy - chyba już nie istnieje. Mam gorącą prośbę : jeżeli ktoś ma kontakt z tą firmą - proszę o namiary, lub polecenie dobrej firmy która może rozwiązać mój problem. Z góry dzięki.

1950
10-07-2006, 17:19
ile i w jakim czasie?

Mały
11-07-2006, 06:57
Mam problem. W układzie C.O. spada ciśnienie . Mam ogrzewanie podłogowe i grzejniki. Po odcięciu grzejników stwierdziłem, że nieszczelność powstała w "podłogówce". Projekt i materiały (rury WIRSBO) miałem z firmy Organika Propex. Niestety, nie mogę znaleźć adresu tej firmy - chyba już nie istnieje. Mam gorącą prośbę : jeżeli ktoś ma kontakt z tą firmą - proszę o namiary, lub polecenie dobrej firmy która może rozwiązać mój problem. Z góry dzięki.
Może tu być kłopot z uszkodzeniem mechanicznym - np przy zalewaniu posadzek. Swojš drogš zobacz wszelkie połšczenia - rozdzielacz, RTL-e (o ile sš). Miałem kiedys wypadek że w firmie podmienili (chyba przypadkiem) pierœcień od złšczki w rozdzielaczu i mimo dokręcania cišgle ciekło. Po wymianie ustało. Niby drobiazg...