PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie brać kredyt!!!



piotr1842
10-07-2006, 13:36
Witam proszę o rade gdzie brać kredyt .Odwiedziłem kilka banków (Milenium,Multibank,Dombank) i mam mentlik w głowie.Interesuje mnie CHF bo nisza rata!

gniezno
10-07-2006, 14:52
Zobacz BGŻ, PKObp, mBank

ja w 99% wybieram mBank.

Rafal_G-ce
10-07-2006, 14:56
Interesuje mnie CHF bo nisza rata!

:D :D :D

danap
10-07-2006, 19:08
bierz tam gdzie dają ci najlepsze warunki :lol:

delor
10-07-2006, 19:33
Prowadż negocjacje !!!
Inaczej mówiąc targuj się. My wybraliśmy Money Bank. Ale biegaliśmy od banku do banku i pokazywaliśmy ile dają nam inni.
Nie wiem jak jest przy nowych warunkach przyznawania kredytów.

raffran
10-07-2006, 21:01
A my z braku czasu skorzystalismy z uslug doradcy.Nie Expandera,czy jakiejs tam duzej firmy,lecz z malego biura.Powiedzielismy czego oczekujemy i przygotowali nam kilka ofert.Omowilismy za i przeciw,wybralismy to co nam pasowalo i pojechalismy sie targowac.

doradcaf
11-07-2006, 09:25
Witam serdecznie

W celu oszacowania konkretnych parametrów kredytu zachęcam do kontaktu z doradcą finansowym który przedstawi najkorzystniejsze oferty kredytowe dopoasowane do Pana sytuacji.

Etapy rozmowy z doradcą finansowym



1. Poznaje potrzeby i oczekiwania klienta,
2. Przedstawia szeroka ofertę produktów finansowych w oparciu o indywidualna sytuacje klienta,
3.Doradza w doborze najkorzystniejszego kredytu biorąc pod uwagę: ratę kredytu, walutę, oprocentowanie, okres kredytowania,
4.Negocjuje z bankiem warunki umowy kredytowej
5.Służy Ci pomocą w trakcie składania dokumentów kredytowych do banku,
6.Dopełnia wszystkich formalności. Pomaga w sfinalizowaniu umowy z bankiem,
7. Doradza w okresie spłaty kredytu.


KONTAKT [email protected]

Maciek-MZM
13-07-2006, 14:00
Witam serdecznie

W celu oszacowania konkretnych parametrów kredytu zachęcam do kontaktu z doradcą finansowym który przedstawi najkorzystniejsze oferty kredytowe dopoasowane do Pana sytuacji.

Etapy rozmowy z doradcą finansowym



Zapomniales dodac ze nie robi tego bezinteresownie czyli z czegos musi zyc. A z czego? Tego klientowi sie nie mowi :P