PDA

Zobacz pełną wersję : PRZYDOMOWE BIOLOGICZNE OCZYSZCZALNIE SCIEKOW - WIELKOPOLSKA



aquaeco
10-07-2006, 14:51
Szanowni Państwo,

chcielibyśmy poinformować, że od kilku tygodni wyłącznym dystrybutorem na Wielkopolskę przydomowych oczyszczalni ścieków SBR (działających w oparciu o sekwencyjny proces oczyszczania biologicznego) niemieckiej firmy UWS (United Water Systems) jest firma Aramis Sp. Z o.o. (dział AquaEco).
Zapewniamy fachowe doradztwo, rzetelne wykonanie i stałą opiekę wykwalifikowanych specjalistów.
Oczyszczalnie Aqua-Champ® stanowią przykład wysoce zaawansowanej technologii opartej na niemieckiej solidności i niezawodności.

Proponowane przez nas rozwiązania zagospodarowania ściekami są niezawodne i sprawdzają się w każdych warunkach, bez względu na to czy instalowane są dla mniejszych czy większych skupisk ludzkich.

Nasze oczyszczalnie Aqua-Champ® można zastosować wszędzie tam, gdzie niemożliwe lub nieopłacalne jest przyłączenie obiektu do sieci kanalizacyjnej.
Szczegóły zostały zamieszczone w naszych materiałach promocyjnych oraz na stronie internetowej www.aquaeco.pl.

Chciałbym również poinformować ze wiele gmin przewiduje dofinansowywanie takich inwestycji. Na życzenie klienta sprawdzamy możliwości otrzymania takiego dofinansowania.

Zachęcamy również do przeanalizowania rozwiązania wraz z sąsiadem. Jest to bardzo korzystne dla obu stron (odsyłam na nasza stronę internetowa w zakładkę "Pytania i odpowiedzi").
Ponadto oferujemy bardzo korzystny kredyt w Banku Ochrony Środowiska.
Jest to kredyt przyznawany specjalnie na ten cel i jest udzielany na preferencyjnych warunkach tzn. oprocentowanie w skali roku zależnie od długości okresu spłaty wynosi od 1% (dla kredytu do 12 miesięcy) do 6,83% (dla kredytu do 60 miesięcy).
Przewidujemy też możliwość leasingu dla zainteresowanych przedsiębiorców.

Zachęcamy do zadawania pytań, a przede wszystkim aktywnej współpracy.

Z poważaniem

Ruszkiewicz Piotr
Spec. ds. sprzedazy

piotrek_gruha
13-07-2006, 07:55
Mam pytanie,jestem zainteresowany kupnem takiego wlasnie urzadzenia, jednak w moim regione szczegolna uwage zwraca sie na ochrone srodowiska, stad moje pytanie, jaki stopien czystosci maja scieki z Panstwa oczyszczalni?
z powazaniem
piotrek

aquaeco
13-07-2006, 07:59
Dzien dobry,
scieki z naszych oczyszczalni maja 99% czystosci i tymsamym uzyskuja najlepszy wynik na polskim rynku. Oczyszczony sciek wyplywajacy z naszej oczyszczalni spelnia wszystkie inne wymogi techniczne i ze sporym zapasem miesci sie w wymaganych parametrach.
W razie jakichkolwiek dalszych pytan prosze o kontakt telefoniczny, e-mail i zapraszam na strone internetowa www.aquaeco.pl

z powazaniem
ruszkiewicz piotr

yaro
13-07-2006, 09:31
Witam

Interesuje mnie taka oczyszczalnia, jaki jest koszt orientacyjny rodzina 3-4 osoby,

Mam wysoki poziom wód gruntowych i grunt który nie przepuszccza wody po zimie woda długo stoi mi na dzałce,ale bede ja podnosił ok 1 m czy stanowi to jakis problem, gdzie by było odprowadzenie scieku??

Pozdrawiam

yaro
18-07-2006, 10:52
Witam

Interesuje mnie taka oczyszczalnia, jaki jest koszt orientacyjny rodzina 3-4 osoby,

Mam wysoki poziom wód gruntowych i grunt który nie przepuszccza wody po zimie woda długo stoi mi na dzałce,ale bede ja podnosił ok 1 m czy stanowi to jakis problem, gdzie by było odprowadzenie scieku??

Pozdrawiam


Bedzie jakas odpowidz???? :roll:

wicekK
29-07-2006, 20:15
Podany link nie otwiera się .
Może jakaś oferta na oczyszczalnię dla rodziny 4 osobowej i do tego jakieś dane techniczne , koszty eksploatacji i obsługi na mail wiko.wicekneostrada.pl