PDA

Zobacz pełną wersję : Glazurnika solidnego szukamy pilnie - Warszawa



pawelko
11-07-2006, 14:19
Wlasnie zostalismy "wystawieni do wiatru" przez umowionego glazurnika - po prostu sobie nie przyjechal do roboty... Milo, nie?

W zwiazku z tym pilnie szukamy nowego wykonawcy - 3 lazienki + gres na cienka spoine na podlogi + shcody, chetnie tez plyty GK w lazienkach, zabudowa wanien... Ma ktos kogos do polecenia - od zaraz lub od jak najszybciej?

Dzieki!

gawel
16-07-2006, 17:43
Wlasnie zostalismy "wystawieni do wiatru" przez umowionego glazurnika - po prostu sobie nie przyjechal do roboty... Milo, nie?

W zwiazku z tym pilnie szukamy nowego wykonawcy - 3 lazienki + gres na cienka spoine na podlogi + shcody, chetnie tez plyty GK w lazienkach, zabudowa wanien... Ma ktos kogos do polecenia - od zaraz lub od jak najszybciej?

Dzieki!


spróbój Janusz Sikora 608059637, mieszka w wa-wie, robi nie tylko kafeliki, ale i panele i kominki, uczciwy i myślący. Nie dwarantuje ze ma wolnytermin ale warto drydnąć :wink: powodzenia!

katerhasser
17-07-2006, 11:16
tel. 603 709 082

polecany przez znajomych - miałem go brać od teraz, czekałem na niego 2 tyg. ale wcześniej weszli mi inni glazurnicy, więc gość może mieć teraz wolny termin.
Robi po godzinach ale jest sprawny i dokładny.