Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Ile za zrobienie drogi



kulistkiewicz
12-07-2006, 09:42
Czy ktoś z Was wie ile moze kosztować naprawa drogi (ułozenie podkładu plus asfaltowanie ) odcinka ok. 1m szeroki na 5 długi robili mi wodę rozkopali gminna droge , teraz musze doprowadzić ja do takiego samego stanu jak była przed rozkopaniem, nie wiem jaki to może być koszt (mieszkam koło Krzeszowic w małopolsce)

jabko
12-07-2006, 09:47
A kto robił ta wodę ??

kulistkiewicz
12-07-2006, 09:58
pytasz konkretnie o firmę? lokalny wykonawca niestety w małomiasteczkowych okolicach mili urzędnicy wodociągów "polecają" firmę , która może a w zasadzie powinna to zrobic, jednak facet na początku mówił o koszcie ok. 300 pln a teraz próbuje mi wcisnąć kit , ze to koszt ok 1000 zadzwoniłem sobie do urzedu komunalnego z pytaniem czy oni cos takiego robią owszem Pani kier. powiedziała tak za 1m2 ok 80pln ale dopiero we wrzesniu maja wolny termin, a urzędnik z gminy dzwoni do mnie i mówi, ze jak nie zrobie tego do 2 dni to urząd nałozy na mnie karę, szlag mnie trafia w tym kraju, normalnie to facet , który to roobił powinien skończyc całość , ale nie za taka kase

jabko
12-07-2006, 10:02
Chodzi mi o to że ten co "robi" ci przyłącze ma doprowadzic drogę do takiego stanu jak była.
Dlatego mi robiły wodociągi i o nic gmina nie może miecpretensji do mnie.
Najwyżej do nich

kulistkiewicz
12-07-2006, 10:12
tak tez uważam, jednak to wodociągi "kazały" zgłosić się to tego wykonawcy, patowa sytuacja, wiem ze koleś podejmując sie prac powinien to zrobić do końca , jednak nie ma zamiaru przepłacać za taki kawałek wyasfaltowania całej lini miałem ok 110m koleś bez tej drogi kasuje mnie 3300 to normalna cena czy tez dosc wysoka, jak sądzicie?

jabko
12-07-2006, 10:56
3300zł za 110mb to super cena. Za darmo wręcz.

kulistkiewicz
12-07-2006, 11:05
no to ok. bo już myślałem ze tez mnie skroili:)