PDA

Zobacz pełną wersję : POMOCY spamerzy atakują co robić??



*Stanisław_M*
14-07-2006, 09:53
Jak mogę sobie poradzić z osobami, które rzeczywiście spamują , piszą niby na kożyść mojej firmy , zaś że piszą prawdę nie chce mi się tego non-stop uzasadniać. Powinni zrozumieć że ja sobie daje wraz z firmą doskonale radę. Proszę o pomoc ich Konta to Jakub_Z i Adam_W , POMOCY. Już znalazłem oskarżenia że to niby moje 3 konta ... ale niech się najpierw ci ludzie zastanowią kto byłby tak głupi by tak często reklamować swoją firmę 2 kontami obcymi ... XD .... nie no to jest coraz bardziej beznadziejna sytuacjia. Proszę o pomoc.

*Stanisław_M*
14-07-2006, 09:55
A konto remont-mark to moje stare, lecz zostało zablokowane- gdyż podobno nazwa firmy nie może być nazwą konta.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

michal_m
14-07-2006, 11:30
Pisałem w drugim wątku. Oba konta założone tego samego dnia, piszą tylko o remont-mark. Dziwny zbieg okoliczności.

henryk_baszkowka
14-07-2006, 12:02
To ja napisze cos zlego:

Umowilem sie (mailem: [email protected] ) z firma remont mark 3go lipca na wizje mojej budowy i ...
wlasnie i to wszystko - ani "przyjedziemy pozniej", ani "nie przyjedziemy" ani "pocaluj mnie w d.." poprostu koniec kontaktu - dobrze ze na budowei zawsze cos mozna zanlezc do roboty - przynajmniej czasu nie zmarnowalem.

PS: Osiwadczam ze nie mam z firma nic wspolnego :wink:

marcin714
14-07-2006, 21:22
Chciałeś to masz dla równowagi wypowied,x krytyczną.
Ci twoi adoratorzy to muszą ciągle śledzić forum bo ich wpisy są zaraz po twoim a nic innego nie piszą więc wydawało by się ,że nie interesują się zabardzo tym tematem. A może oni cię jakoś inwigilują i wiedzą co i gdzie robisz ,co piszesz.

A tak na poważnie to aby już nie pisali jak to fajny jesteś to zrób im gratis jakąś fuszerkę w końcu masz do nich niedaleko.
Powinno im przejść.
Jak nie będziesz miał pomysłów to daj znać.

*Stanisław_M*
14-07-2006, 21:35
Ciekawe znjdź mi tematy w których oni wpisują się zaraz po mnie - najczęściej to oni siedzą sobie wieczorkami i może ich tro podnieca , że kogoś wkurzają.

Wypowiedź krytyczna jest nie z mojej winy , gdyż podczas mojej nieobecności syn narobił trochę bałaganu , a Panu Henrykowi muszę coś wyjaśnić, gdyż jakiś inteliget- podesłał mi wirusa i instalowałem wina , a nowych klientów nie wprowadzono jeszcze do Bazy Danych , dlatego nie mogłem nawiązać z nim kontaktu.

*Stanisław_M*
14-07-2006, 21:43
Jeszcze jedno nie interesuje mnie kiedy oni sobie zakładali te konta , wiem jedno jeśli by Pan , wspominający coś o fuszerce zobaczyl efekty prac naszych ekip nigdy by nie użył tego stwierdzenia, dlatego proszę o troszeczkę wstrzemięźliwości .... jeśli ma Pan złe doświadczenia , to nie oznacza że wszyscy są tacy.

Dodam jeszcze, że to forum jest dosyć słąbo zabezpieczone , a trzeba by być idiotą żeby tworzyć konta i reklamować swoją firmę jako Pan(i) XXXXX , a ja do kręgu takich ludzi nie należę, lecz to moje 3 konto , gdyż konta remont-mark , *remont-mark* zostały zawieszone, gdyż nie można używać nazw firm w nazwie profilu.

*Stanisław_M*
14-07-2006, 21:45
Panie marcinie proszę o podanie choć jednego postu , gdzie oni pisali jak to Pan twierdzi zaraz po mnie. Wie Pan raczej każdy łatwo coś pisze, ale jeśli nie ma Pan dowodów to troszkę albo.... coś nie tak z.... albo (nie wnikam)

*Stanisław_M*
15-07-2006, 14:17
Witam , zwracałem już się do Pana z prośbą o podanie kiedy jak to Pan twierdzi piszą "zaraz po mnie". Czy nie uważa Pan że pisanie takich bzdur ich kręci , gdyż do tej pory nikt nie zwracał na to uwagi i ich ignorował. Niech się Pan zastanowi najpierw jakim idiotą terzeba było by być (za przeproszeniem) żeby pisać dobre opinie na swój temat - to raz .... a pio zatym pisać je wylogowowując się i rej. zaraz po chwili. Proszę przynajmniej o przyznanie się do błędu i napisanie tego na forum - po uprzednim zastanowieniu , chcociaż nie mogę mieć pewności że akurat nie jest Pan tym spamerem , gdyż jak się okazało moj sąsiad nie ma na forum ani jednego konta czyli ten gość mnie nie zna bo byliśmy w Szwecji przez 18 mies nie wykonującv prac w Polsce.

marcin714
15-07-2006, 15:20
Witam.

Pan to widzę wyznaje zasadę ,że nieważne co się okimś piszę ważne aby się pisało. Zaraz poszukam takich postów a to nie będzie trudne bo wszystkie posty kolegi i kolegi kolegów dotyczą jednego.

*Stanisław_M*
15-07-2006, 15:37
Nie wyznaje takiej zasady , tylko jeśli się o czymśe no o trzeba mieć jakiś dowód , a to nie ejst kolega kolegi kolegów bo jak się okazało sąsiad nawet nie ma na tym forum konta, dlatego to jest czyjaś głupia zabawa , znalazł sobie i.... rozrywke i pisze...coś... ale nie pisze prawdy , gdyżź nigdy pewnie u niego nie pracfowaliśmy....

marcin714
15-07-2006, 15:59
Panie marcinie proszę o podanie choć jednego postu , gdzie oni pisali jak to Pan twierdzi zaraz po mnie. Wie Pan raczej każdy łatwo coś pisze, ale jeśli nie ma Pan dowodów to troszkę albo.... coś nie tak z.... albo (nie wnikam)

Proszę bardzo


Witam;
Dysponujemy ekipami remontowymi, oraz budowlanymi. Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa wszelkie prace remontowo-wykończeniowe, plus budowa domów jednorodzinnych, garaży, budynków gospodarczych. Więcej szczegółów na stronie www.remont-mark.prv.pl (okolice Warszawy) e-mail [email protected] lub [email protected] . ZADOWOLONY KLIENT to najlepsza reklama .

REMONT-MARK

POZDRAWIAM
Stanisław M.


Witam,
Pracował Pan wraz z ekipą u mnie zimą,
chciałbym poprzeć Pana ogłoszenie argumentami, dlatego polecam tę firmę, gdyż jest z pewnością solidna no i ma bardzo miłych i starannych fachowców. Moi poprzedni fachowcy przed nimi ...szkoda gadać w jakim stanie ich zastałem. Ci Panowie są godni polecenia no i ich bogate doświadczenie. Z pewnością w razie wątpliwości potrafią doradzić i pomóc.
JESZCZE RAZ GORĄCO POLECAM.




--------------------------------------------------------------------------------

Hmmm... nie mam pojęcia czemu, lecz proszę o napisanie do nas e-maila z ofertą na adres [email protected] , lub podanie swojego numeru na priv, wtedy my skopntaktujemy się z Panem.

Pozdrawiamy
remont-mark


TO prawda miałem z tą firmą doczynienia. 102% satysfakcji . Precyzyjne, staranne wykonanie, mili ludzie, odpowiedzialni fachowcy.

Takie firmy należy doceniać.

Gorąco polecam



Ja miałem przyjemność z tą ekipą. Załapałem się w kwietniu, tuż przed ich wyjazdem za granicę. Z resztą, przecież wystawiłem im pozytywną opinię na ich stronie www.remont-mark.prv.pl . U mnie sprawili się perfekcyjnie. I to chyab nie jest auto-reklama. Zamieszczony jest dom na ich stronie, który wybudowali po sąsiedzku, dlatego ja np. umówiłem się na spotkanie u nich i ich sąsiad bardzo ich chwalił i mnie skusił . Jestem mu za to wdzięczny. Po prostu macie wątpliwości=umówcie się na spotkanie. Nie wiem, chyba muszę jeszcze napisać im reklamę, żeby nikt nie mówił o autoreklamie. Tak jak pewna osoba ...

Mają miłych i precyzyjnych fachowców. Doskonały kontakt, oraz dobrę markę i organizację.

Gorąco polecam
Adam_W doceniam takich ludzi.

Hehe witam, witam ,

Widzę że jest Pan zadowolony z naszej usługi.....

POZDRAWIAM



Wysłany : Pon, 12 Czerwiec 2006 22:17 Temat postu : POLECAMY

--------------------------------------------------------------------------------

www.remont-mark.prv.pl , no cuż solidne ekipy, staranne wykonanie.
Jeśli szukacie Państwo ekip remontowo-budowlanych, lepszej oferty nie znajdziecie.

POZDRAWIAMY




--------------------------------------------------------------------------------

Ja miałem przyjemność z tą ekipą. Załapałem się w kwietniu, tuż przed ich wyjazdem za granicę. Z resztą, przecież wystawiłem im pozytywną opinię na ich stronie www. U mnie sprawili się perfekcyjnie. I to chyab nie jest auto-reklama. Zamieszczony jest dom na ich stronie, który wybudowali po sąsiedzku, dlatego ja np. umówiłem się na spotkanie u nich i ich sąsiad bardzo ich chwalił i mnie skusił . Jestem mu za to wdzięczny. Po prostu macie wątpliwości=umówcie się na spotkanie. Nie wiem, chyba muszę jeszcze napisać im reklamę, żeby nikt nie mówił o autoreklamie.

Powrót do góry





Witam;
Dysponujemy ekipami remontowymi, oraz budowlanymi. Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa wszelkie prace remontowo-wykończeniowe, plus budowa domów jednorodzinnych, garaży, budynków gospodarczych. Więcej szczegółów na stronie www.remont-mark.prv.pl (okolice Warszawy) e-mail [email protected] lub [email protected] . ZADOWOLONY KLIENT to najlepsza reklama .

REMONT-MARK

POZDRAWIAM
Stanisław M.

Witam,
Pracował Pan wraz z ekipą u mnie zimą,
chciałbym poprzeć Pana ogłoszenie argumentami, dlatego polecam tę firmę, gdyż jest z pewnością solidna no i ma bardzo miłych i starannych fachowców. Moi poprzedni fachowcy przed nimi ...szkoda gadać w jakim stanie ich zastałem. Ci Panowie są godni polecenia no i ich bogate doświadczenie. Z pewnością w razie wątpliwości potrafią doradzić i pomóc.
JESZCZE RAZ GORĄCO POLECAM.
Kuba.



Witam w skład naszej firmy wchodzą specjaliści ,których cechuje dokladność oraz precyzyjność i solidność...więcej informacji na www.remont-mark.prv.pl - szanujemy pieniądze naszych klientów

Ja kożystałem z usług firmy remont-mark...mogę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony, gdyż jest to solidna ekipa....oferująca swe usługi w przystępnych cenach....www.remont-mark.prv.pl polecam

Ostatnio zmieniony przez Jakub_Z dnia Sro, 12 Lipiec 2006 05:40, w całości zmieniany 1 raz


Witam w skład naszej firmy wchodzą specjaliści ,których cechuje dokladność oraz precyzyjność i solidność...więcej informacji na www.remont-mark.prv.pl - szanujemy pieniądze naszych klientów

Ja kożystałem z usług firmy remont-mark...mogę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony, gdyż jest to solidna ekipa....oferująca swe usługi w przystępnych cenach....www.remont-mark.prv.pl polecam




Te wszystkie posty były obok siebie, może jeden był przedzielony krytyką formy marketingu.
Ja tam nic nie mam do ciebie ale sam chciałeś aby to wyszukać. [/quote]

*Stanisław_M*
15-07-2006, 16:31
Okej , ale to że one były pisane obok siebie, powiedz w jakich odstępach czasu... ten kolo poprostu przyczepił się i pisze non stop o nas. ... jednakże co mam go krytykować, napisałem tylko kilkakrotnie że wystarczy , myślałem że znam kolesia, ale ten mi gwarantuje że ma ciekawsze zajęcia niż pisanie tych głupot, poprostu kolesiowi spodobała się zabawa.

*Stanisław_M*
15-07-2006, 16:33
A więc chyba udowodniłem że to nie ja pisze tylko jakiś k....tyn

marcin714
15-07-2006, 16:49
Witam.
Jesteś mocno zdeterminowany więc niech będzie ,że ja ci wierzę i zwracam honor. Ale co by nie mówić post utrzymuje się na samej górze :D :D :D .

izat
15-07-2006, 18:45
Panie Stanisławie M. dzisiaj jest sobota, niech Pan odpoczywa, bo pojutrze zapewne ciężka praca przed Panem
jesli brakuje Panu pomysłów na dzisiejszy wieczór to może coś wspólnie wymyślimy :D:D:D

teraz to Pan spamuje zakładając ten wątek

102% satysfakcji to prawie jak kondensat :D