PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuje solidnej firmy do budowy domu pod klucz - Warszawa



darekdz
15-07-2006, 17:23
jak w temacie. Poszukujemy solidnej, uczciwej, sprawdzonej firmy ktora wybuduje nam dom do stanu "deweloperskiego" lub pod klucz.

Prosze o informacje na priv.

ADAM1277
19-07-2006, 21:49
D&G GROUP s.c
JESTEŚMY FIRMĄ BUDOWLANĄ ZAJMUJĄCĄ SIĘ BUDOWĄ DOMÓW NA TERENIE WARSZAWY I OKLOIC.MAMY NA SOIM KONCIE WIELE CIEKAWYCH I ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW.POSIADAMY REFERENCJE OD ZADOWOLONYCH KLIJENTÓW JAK I OD DUŻYCH DEVELOPERÓW KTÓRYM POMAGALIŚMY W DUŻYCH REALIZACJACH.MAMY SPRAWDZONYCH I DOŚWIADCZONYCH ROBOTNIKÓW BUDOWLANYCH KTÓRZY POSIADAJĄ CERTYFIKATY :YTONG,POROTERM,SCHIEDEL.
WIĘCEJ INFORMACJI NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ www.dggroup.pl lub pod numerem telefonu 889660239 lub 668389568.

bogdanski64
17-08-2010, 05:25
Bogdański Górale posiadam 12 ludzi obecnie buduję w Czarnym Lesie koło Grodziska Mazowieckiego oraz Ładzyń koło Mińska restauracja kamień drewno gont tynki ozdobne Do Ładzynia zapraszam codziennie jest co oglądać a robota mówi sama za siebie tel 600-829-451 e-mail [email protected] POZDRAWIAM I ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA

Marcin Warszawa
16-09-2010, 11:56
Witam,

Jeśli będziecie Państwo zainteresowani ładnymi płytkami ceramicznymi zapraszam na mój post FONDOVALLE - oryginalne i piękne gresy z Włoch. Jeśli zainteresuje Państwa jakaś kolekcja proszę o kontakt tutaj na mój prywatną skrzynkę. Jestem przedstawicielem tej fabryki na Polskę i w zależności o wielkości inwestycji mogę zaproponować sprowadzenie po niższej cenie niż sklepowa.

Pozdrawiam
Marcin Socha