PDA

Zobacz pełną wersję : ZEPSUTA PODKASZARKA-GDZIE SERWIS........?



manykes
17-07-2006, 11:39
Witam
Mam problem , kupiłem na ALLEGRO podkaszarkę i po godzinie użytkowania się zepsuła (obłamał się fragment głowicy do którego jest mocowany krążek z żyłką) , bardzo proszę o jakiś namiar na serwis sprzętu ogrodniczego w Warszawie lub okolicy,lub hurtownię części zamiennych..... :(
Pozdrawiam wszystkich :cry:

manykes
17-07-2006, 12:54
nikt nie naprawiał sprzętu ogrodowego....................? :o

Wciornastek
17-07-2006, 14:08
Powinieneś podać markę podkaszarki. Możesz też podpytać w marketach budowlanych. Zazwyczaj do gwarancji są dołączone dane o serwisantach. Chyba że to hmm... 8) bezmarkowiec wtedy trudna rada

kuniek
18-07-2006, 07:21
Witam
Mam problem , kupiłem na ALLEGRO podkaszarkę i po godzinie użytkowania się zepsuła (obłamał się fragment głowicy do którego jest mocowany krążek z żyłką) , bardzo proszę o jakiś namiar na serwis sprzętu ogrodniczego w Warszawie lub okolicy,lub hurtownię części zamiennych..... :(
Pozdrawiam wszystkich :cry:

Byłeś Tu:
http://www.sad-serwis.pl/index.php?option=com_contact&Itemid=3

manykes
20-07-2006, 08:25
Witam
Podkaszarka jest firmy "krzak" , niestety dopiero przekonałem się o tym jak zacząłem szukać serwisu (nikt nie chciał się podjąć naprawy), mam nauczkę na przyszłość żeby nie kupować sprzętu nieznanych firm....
Dzięki za informacje , ale już się pogodziłem ze stratą i planuję nowy z
akup, tym razem w sklepie i tylko znanej marki...
Ps. nieszczęsna podkaszarka była "firmy" FALON-TECH 1200W, NADAL JEST WYSTAWIANA NA ALLEGRO......PRZESTRZEGAM PRZED KUPNEM!!!!!!!!!!