PDA

Zobacz pełną wersję : BIELIK - Agnieszki i Damiana dom drugi



Aggi_2004
17-07-2006, 13:38
Dziennik swój dedykuję panu Pawłowi W. Kowalskiemu - autorowi absolutnie fantastycznych projektów domów pięknych i prostych.

Na początku była działka...
Zauważona przypadkowo wieczorową porą, oglądana długo i dokładnie z mężem, już nocą. Od razu wiedzieliśmy, że TO TU.

Potem przeglądanie setek projektów. Do momentu trafienia na pracownię WM. Wtedy pozostał już tylko dylemat : który?
Dom miał być piękny, prosty i funkcjonalny - wszystkie z WM są takie. Było jeszcze kilka innych kryteriów - spełnia je BIELIK.

Co było i jest potem napiszę wkrótce ( a dzieje się już dzieje... ).
Nauczę się też wklejać zdjęcia...

Aggi_2004
10-09-2007, 09:46
Minal rok od wpisu do dziennika i domek jest a ja nie wiem nawet jeszcze jak wkleic jego zdjecie...Od czasu do czasu przegladam forum szukajac czegos i tylko sie dziwie skad budujacy ludzie maja tyle wolnego czasu?? Sama chcialbym bardzo komunikowac sie z innymi budujacymi, wymieniac opiniami ale ten ostani rok - rok budowy pochlonal ogromne ilosci czasu. Szukanie i wybor materialow i wykonawcow... . Pozegnania z wykonawcami... .
Ale nic to - dom jest i to jest najwazniejsze. Stan faktyczny potwierdza nasz dobry wybor miejsca na dom i projektu. Domu jest dla naszej rodziny optymalny, polecam projekt ( choc bledy jakies tam w nim byly ) podkreslajac glownie funkcjonalnosc domu.
Gratuluje wszystkim, ktorzy dotrwali do tego etapu co my i trzymam kciuki za mniej zaawansowanych :))

W&R
27-07-2009, 14:29
Podoba mi się również bardzo ten projekt.
Ale też myślę o zmianach w nim. A wy co zmieniliście? Jak się mieszka? Pozdrawiam.

Aggi_2004
04-08-2009, 10:48
Bo ta bardzo ładny dom - naprawdę trafiony projekt! Nie zmieniliśmy nic. Teraz zmienilibyśmy tylko jedną rzecz - usytuowanie kominka. Jeśli rzeczywiście myślicie o tym projekcie to przyjedźcie zobaczyć :))
Pozdr

Aggi_2004
04-08-2009, 11:01
Aha - zmiany - wejście do gabinetu na dole z wiatrołapu a nie a z salonu jak było w projekcie.

Aggi_2004
04-08-2009, 11:01
Aha - zmiany - wejście do gabinetu na dole z wiatrołapu a nie a z salonu jak było w projekcie.