PDA

Zobacz pełną wersję : Cena



zibi.maz.
19-03-2003, 16:21
Zaproponowano mi kupno w promocji pustaków Max klasa 150 po 1,69 PLN za sztukę - dowóz i rozładunek gratis. Co sądzicie o tej cenie?

Gajka
19-03-2003, 21:53
Cena rewelacyjnie niska. Jezeli nie mają ukrytej wady to bierz.

viator01
20-03-2003, 14:07
Nie wiem gdzie jest taka cena, z tego co wiem, w tej chwili na południu Polski (Rzeszów) jest to cena normalna (nie wiem co z transportem i rozładunkiem)

Wowka
20-03-2003, 14:27
Przypuszczam, że jest to zeszłoroczna produkcja i producent czyści sobie plac przed sezonem. Sprawdź w jakich warunkach cegły były składowane. Ponadto warto sprawdzić czy bloczki cegieł trzymają kąt prosty i czy maja taki sam, powtarzalny wymiar. Oczywicie może być wzystko OK ale może być i tak .....
Mój sąsiad 2 lata temu długo chodził dumny jak paw, chwaląc się, że kupił bardzo tanie maxy. Ale mina mu zrzedła gdy okazało się, że nie może znaleźć murarzy którzy by z tak pokrzywionych i niewymiarowych cegieł chcieli zbudować dom. W końcu znalazł ale za wyższą cenę od m2. Potem tynkarzom też musiał więcej zapłacić za równanie zaprawą ścian.
Co do ceny czy jest wybitnie korzystna to się nie wypowiadam. Jestem już 2 lata po tym etapie budowy.

zbyszekP
20-03-2003, 20:05
Dołączam sie do opinii Viatora01. Ostatnio jeżdże po składach budowlanych w okolicach Krakowa i cena 1.69 zł jest standardem.

Gajka
20-03-2003, 20:18
My zapłacilismy(okolice Krakowa) 1,85zł/1 szt Maxa,juz z rabatem.
Stąd moj zachwyt nad ceną podaną przez autora tego wątku.
Pozdrawiam :smile:

zibi.maz.
08-04-2003, 23:47
Wowka ma rację, to produkcja z ubiegłego roku, ale cegły sa na paletach, porządnie zafoliowane. Kilka przypadkowo wybranych mierzyłem i wymiary trzymają. Zreszta klamka zapadła - zapłacone, termin dostawy uzgodniony. Dzięki wszystkim za opinie.