PDA

Zobacz pełną wersję : Drzwi wewnętrzne



mmm123
21-07-2006, 06:58
Potrzebuje rekomendacji w zakresie drewnianych drzwi wewnętrznych. Czy ktoś może szczerze mi polecić jakiegoś rzetelnego producenta o umiarkowanych cenach

brams
21-07-2006, 07:06
Polskone.

popi
21-07-2006, 08:49
URZĘDOWSKI

bwojtek
21-07-2006, 08:54
URZĘDOWSKI
...zakładając, że drzwi potrzebujesz nie wcześniej niż za pół roku. Wiem co mówię.

bwojtek
21-07-2006, 08:55
Polskone chyba nie robi drzwi drewnianych ale może coś się zmieniło...
Ze znanych mi ale nie najtańszych mogę polecić drzwi CALa i odradzić drzwi Humdrexu.

popi
21-07-2006, 08:57
Ja zamówiłęm okna urzędowskiego Dębowe 88, SOFTLINE jakieś 3 tygodnie temu. Mam zagwarantowane że dostanę je najpóźniej pod koniec września. Uważam że to nie taki długi okres. Poza tym warto czekać, gdyż chyba żadna polska firma produkująca stolarkę okienną jak i drzwiową nie dorównuje urzędowskiemu.

bwojtek
21-07-2006, 09:00
popi
Okna to nie to samo co drzwi. Poza tym na razie masz tylko coś naobiecywane a nie zagwarantowane.

Poza tym warto czekać, gdyż chyba żadna polska firma produkująca stolarkę okienną jak i drzwiową nie dorównuje urzędowskiemu.
To już twoje prywatne zdanie... Poczytaj wątki o oknach.

popi
21-07-2006, 09:06
na drzwi czekasz u urzędowskiego tyle samo co na okna.

bwojtek
21-07-2006, 09:27
Kiedy ja chciałem zamówić drzwi podano mi termin 20 tygodni więc zrezygnowałem. Nie wiem jak to jest dokładnie obecnie ale proponuję zadzwonić do jakiegoś uczciwego sprzedawcy i spytać.

matlbr
21-07-2006, 09:32
A co powiecie o drzwiach wew. firmy PORTA? Jak jest u nich z czasem realizacji zamówienia?

Pozdr.
M.

popi
21-07-2006, 09:36
15 tygodni czekasz na urzędowskiego dąb. na meranti 25 tyogdni

bwojtek
21-07-2006, 09:38
na meranti 25 tyogdni
Czyli moje potencjalne 20 tygodni w zeszłym roku to nie było jeszcze dużo. Faktycznie chciałem zamówić meranti.

popi
21-07-2006, 09:41
Tak wychodzi. Np. mój kolega zamówił u urzędowskiego w grudniu okna meranti 88 i dostanie je wtedy co ja swoje dębowe zamówione pod koniec czerwca :lol:

KrzysiekSw
21-07-2006, 11:18
Tikmar z Łomży

jareko
21-07-2006, 11:25
A co powiecie o drzwiach wew. firmy PORTA? Jak jest u nich z czasem realizacji zamówienia?

Pozdr.
M.
4 - 8 tygodni i to tez jest termin optymistyczny
zaczyna sie sezon na Iwestycje i realnie trzeba przyjac 6-10 tygodni
Czasy gdy przedstawiciele mieli pelne magazyny i PORTA byla od reki dawno minely :(

ukashekk
22-07-2006, 23:31
To PORTA w ogóle miała kiedyś drzwi "od ręki" ? Z tego co mi wiadomo to PORTA ma magazyny, ale tylko po to, zeby przechowywać w nich drzwi, które schodzą z produkcji pod zamówieni i czekają na transport

jareko
23-07-2006, 00:23
To PORTA w ogóle miała kiedyś drzwi "od ręki" ? Z tego co mi wiadomo to PORTA ma magazyny, ale tylko po to, zeby przechowywać w nich drzwi, które schodzą z produkcji pod zamówieni i czekają na transport
to nie PORTA miala magazyny - ich produkcja schodzi prawie na pniu
to sytuacja w kraju spowodowala ze teraz nikt nie bedzie robil zapasow byleby tylko miac towar od reki bo per saldo na suchy chleb dla konia nie zarobi
Poza tym oferta PORTY kilka lat temu a oferta dzis - porownaj ile jest tego pozcji
a wymagania klientow nie sa jednakowe - samych kolorow jest kilka nie mowiac o wzorach
podobnie PORTA nie bedzie lini technologicznej przestawiac byleby tylko wykonac nawet i 20 sztuk jakis tam drzwi pod jednostkowe zamowienie
w takiej stuacji zbiera sie zamowienia i dopiero wtedy sie linie przestawia
i "trzaska" tasmowo.
Stad ceny na ich wyroby nie sa realnie wygorwane ale jak to sie mowi - cos za cos :lol:

A inwestor wiedzac o tym dzrwi moze zamowic odpowiednio wczesniej
Nie mowie ze juz na etapie projektu :)
No i rzecz zasadnicza
wiedzac jakie chcemy drzwi mozna odpowiednio do nich dopasowac otwory
A jak wyglada to realnie? Dobiera sie drzwi pod wymurowane juz otwory i pozniej lament - jakie drzwi wstawic bo murarzom sie "omssknelo" i dziura zamiast 2070 wysokosci ma 2050 lub 2100.
Niestety - planowanie na budowie jak i znajomosc realiow rynku materialow budowlanych to podstawa jesli samemu sie za to bierzecie

Paweł297
26-07-2006, 21:30
Witam

Ja kupiłem dzwi w Wołominie tylko nie pamiętam nazwy zakładu (muszę poszukać), drewniane drzwi z szybą zwykłą, ościerznica stała plus maskownice cena poniżej 1000 zł za sztukę...Te same dzwi widziałem na bartyckiej za 1600 zł...
Bardzo solidne wykonanie.

Pozdrawiam.

lackyluk
27-07-2006, 07:56
Zamontowałem Portę kolor wiśnia w regulowanych ościeżnicach. Czas oczekiwania to ok 6 tygodni( bardzo zależy od sprzedawcy i jego siły przebicia u producenta) jakość średnia, ale to już mój wybór.

27-07-2006, 08:23
włoszczowa, jestem zadowolony

marcinor
27-07-2006, 08:28
PORTA - REWELACJA!!! :D

rybkare
15-11-2006, 09:56
www.gipa.pl

spawalniczy
15-11-2006, 10:07
Polecam tę firmę: http://wojcik-drzwi.pl

Mała, ale bardzo solidna i niezbyt droga firma.

Właśnie zrobili i zamontowali mi wszystkie wewnętrzne drzwi.

Czas oczekiwania w moim przypadku wynosił coś około 4 tygodni.
Są w stanie zrobić dowolny wzór, nie tylko to co mają w katalogach.
Nie biorą dopłaty za nietypowe wymiary.

JACKIE P
15-11-2006, 22:34
sprawdźcie sobie www.maletka.pl
Ja mam - cena skrzydła z ościeżem 90cm drewno surowe sosna klejona - 500zł brutto za 1 szt. Jestem b. zadowolony

irtad
17-11-2006, 10:15
Polecam tę firmę: http://wojcik-drzwi.pl

Mała, ale bardzo solidna i niezbyt droga firma.

Właśnie zrobili i zamontowali mi wszystkie wewnętrzne drzwi.

Czas oczekiwania w moim przypadku wynosił coś około 4 tygodni.
Są w stanie zrobić dowolny wzór, nie tylko to co mają w katalogach.
Nie biorą dopłaty za nietypowe wymiary.


Nie odpowiadają na maile.

casandra75
17-11-2006, 11:09
Witam
Tanie sosnowe drzwi za skrzydło 374,00zł
www.drew-holtz.com.pl

marcelin
17-11-2006, 19:11
No i rzecz zasadnicza
wiedzac jakie chcemy drzwi mozna odpowiednio do nich dopasowac otwory
A jak wyglada to realnie? Dobiera sie drzwi pod wymurowane juz otwory i pozniej lament - jakie drzwi wstawic bo murarzom sie "omssknelo" i dziura zamiast 2070 wysokosci ma 2050 lub 2100.
Niestety - planowanie na budowie jak i znajomosc realiow rynku materialow budowlanych to podstawa jesli samemu sie za to bierzecie


Niekoniecznie lament :wink: , można jeszcze za duży otwór podkleić lub za mały dociąć 8)

ppp.j
17-11-2006, 22:04
http://www.bomar-drzwi.pl/ Tam kupiłem z dowozem na budowę po bardzo umiarkowanych cenach. Mogą być surowe lub wykończone.

Basiaw
12-09-2007, 10:30
Witam
Tanie sosnowe drzwi za skrzydło 374,00zł
www.drew-holtz.com.pl


Wypowiedź z listopada ubiegłego roku, ale sie podczepię. Czy ktoś ma drzwi tego producenta, zwłaszcza drewniane do samodzielnego montażu?
Na allegro drzwi z ościeznicą i okuciami kosztują 429 zł, za lite drewno, nawet jeśli to "tylko" sosna to chyba dość niska cena...
Oglądam i oglądam w sklepach różne drzwi i większość mi się nie podoba, rażą plastikowe listwy, w dodatku często krzywo przymocowane a okleiny wyglądają jak cerata:-(
Dołożę sobie pracy i polakieruję te naście drzwi, tylko dobrze byłoby poznać opinię użytkowników drzwi tego producenta, bo w żadnym sklepie nie mam szans zobaczyć ich na żywo, jeśli się zdecyduję, to zamówię je "w ciemno".


pozdrawiam
Basia

metrys
12-09-2007, 10:37
Witam

U mnie PORTA LONDYN kolor wiśnia + oscieżnica PORTA SYSTEM.

Wg są bartdzo dobre. Nie mam do nich żadnych zastrzeżeń.

CZas oczekiwania 4 tygodnie (Zielona Góra)

Montaż we własnyym zakresie to NIC trudniego.

Cene za kpl ok.1000 PLN'ów

Pozdrawiam

kolo12
19-06-2011, 20:41
Wypowiedź z listopada ubiegłego roku, ale sie podczepię. Czy ktoś ma drzwi tego producenta, zwłaszcza drewniane do samodzielnego montażu?
Na allegro drzwi z ościeznicą i okuciami kosztują 429 zł, za lite drewno, nawet jeśli to "tylko" sosna to chyba dość niska cena...
Oglądam i oglądam w sklepach różne drzwi i większość mi się nie podoba, rażą plastikowe listwy, w dodatku często krzywo przymocowane a okleiny wyglądają jak cerata:-(
Dołożę sobie pracy i polakieruję te naście drzwi, tylko dobrze byłoby poznać opinię użytkowników drzwi tego producenta, bo w żadnym sklepie nie mam szans zobaczyć ich na żywo, jeśli się zdecyduję, to zamówię je "w ciemno".


pozdrawiam
Basia
witam
widzę że nikt nie wypowiedział się na temat tych drzwi
jeśli kupiłaś drzwi drew-holtz
proszę o opinię,bo też się przymierzam
z góry dziękuję
pozdr

warsawer
24-03-2015, 01:12
Zdecydowanie NIE POLECAM producenta drzwi P.H.U. Tikmar, Patryk Rutkowski z Łomży!!! Firma TIKMAR nie jest godna zaufania!!! Zamówione drzwi dostarczyli uszkodzone i od razu zabrali do poprawek. W trakcie naprawy zniekształcili ranty kasetonów o czym nie poinformowali klienta, licząc na to że klient nie zauważy przy montażu, a po montażu tłumaczą się punktem IX KARTY GWARANCYJNEJ, patrz "widziały gały co brały" jak" handlarze na wiejskim bazarze..." Nie chcą przyjąć drzwi do naprawy ani wypłacić odszkodowania za zeszpecenie drzwi spowodowane niefachową obróbką drewna. Jednym słowem dają pseudo-gwarancje i unikają odpowiedzialności za wady powstałe z winy producenta.