PDA

Zobacz pełną wersję : Nowości firm



henio_5
26-07-2006, 10:58
Ostatnio chciałem zobaczyć jakie nowości do łązieenek wypuszczają firmy.
kumpel przesłał mi link http://www.archideko.pl/index.php?s=nowosci Fajna stronka i zarąbiste produkty czy wie ktoś ile kosztuje ta bateria Techno 500 Cifiala? Bo na allegro nic takiego niema.

26-07-2006, 11:16
ZNOWU SPAM :evil: :evil: :evil:
Dałbyś spokój, bo szkodzisz swojej firmie zamiast ewentualnie pomóc :evil: :evil:

DominikaF
26-07-2006, 14:45
Oj Heniu, Heniu
forumowicze tobie swoje....., a ty głuchy na uwagi swoje.

henio_5
27-07-2006, 09:07
Chyba trochę przesadzasz.Forum poto chyba jest żeby ludzie wymieniali się swoimi spostrzeżeniami i nowinkami? Chyba nie odiedzałaś tamtej stronki bo jakby tak było to byś wiedziała że materiał jest praktycznie co ttydzień nowy w NOWOŚCIACH i są moim zdaniem rzeczy do skomentowania wypuszczane przez firmy. Mamy prawo do własnej opinii czy nie? Pozdrawiam!

27-07-2006, 09:30
Heniu - wyszukaj sobie swoje posty i sprawdź, czy przypadkiem nie reklamujesz i to w bardzo kiepskim stylu firmy Archideko. Do samej firmy nic nie mam, ale taka reklama i udawanie 'pytającego klienta" bardzo mnie razi - taki tam uliczny "marketing" akwizytorski. Jak napisałam wcześniej taką nieudolną i nachalną reklama szkodzisz zamiast pomagać. Dużo osób sie tutaj reklamuje, jest dział ogłoszeń - rób to z głową, a będzie lepiej ;)

Beithe
27-07-2006, 13:21
Popieram - nie mam nic przeciwko temu, żeby pojawiały się tu namiary na jakieś strony czy firmy, w końcu zawsze warto popatrzeć, ale nie w takiej formie! Jakbyś po prostu napisał, że to Twoje, że tam pracujesz, albo że to Twoich znajomych i że zapraszasz - pewnie bym zajrzała. A nie zajrzę, bo nie znoszę jak ktoś mnie uważa za głupią. Że niby po przeczytaniu Twoich postów nie zorientuję się, że to reklama. Sorry, ale tego typu marketing wymaga trochę wyczucia i przede wszystkim poświęcenia czasu. Poczytaj sobie posty Boorga. Nie reklamuje się? Siedzi codziennie na forum i odpowiada za darmo na pytania ludzi z całej Polski? No to zastanów się chwilę, dlaczego wolę skontaktowac się z nim w kwestii parkietu niż skorzystać z Twojej strony w jakiejkolwiek sprawie.

lw73
30-07-2006, 22:14
Witam
Ja nie ukrywam że prowadzę sklep internetowy, jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam serdecznie.
Pozdrawiam
Marek