PDA

Zobacz pełną wersję : Pilnie szukam solidnego notariusza, warszawa



stefula
26-07-2006, 21:30
Czy ktoś może mi polecić dobrego notariusza w warszawie lub okolicy?
Chciałabym mieć pewność, że sprawdzi czy wszystko jest w porządku w księgach wieczystych i dobrze sformułuje umowę.

Jola_K
26-07-2006, 22:03
Witam.

Nie napisales czego ma dotyczyc pomoc notariusza.

Obowiazkiem notariusza jest sprawdzenie ksiag wieczystych, na przyklad w przypadku sprzedazy/kupna nieruchomosci czy podajacy sie za wlasciciela jest nim faktycznie, czy nieruchomosc jest wolna od jakichkolwiek obciazen, praw i roszczen osob trzecich, czy nie stanowia zabezpieczenia wierzytelnosci, czy nie istnieja zadne umowne czy pisemne ograniczenia w jej rozporzadzaniu itp

Czyli jesli jest to kupno czy sprzedaz nieruchomosci, to nie ma znaczenia jakiego notariusza wybierzesz (cenowo w zasadzie nie ma roznic).

Pozdrawiam
Jola

Sp5es
31-07-2006, 08:32
Pani Jaworska, Kancelaria na Pięknej koło Radia ZET, odcinenek w stronę zachodnią od placu Konstytucji

MURMAN
31-07-2006, 22:39
SP5ES -- czyżby Polish Radio Ham ??????

Buniaa
04-08-2006, 11:20
Moge polecić pana Mariusza Kmiecika z Legionowa, tel. (22) 774-95-75.
Załatwialiśmy u niego już sporo rzeczy od umowy o darowowiznę po weksle.

Remik i Aga
04-08-2006, 11:36
Witaj !
Jako , że w przyszłości prawdopodobnie zamieszkasz w Radzyminie ( a więc i działka w tej okolicy ) najlepszym rozwiązaniem byłoby abyś skontaktował się z kancelarią notarialną gdzieś w okolicy ( Wydział Ksiąg Wieczystych dla tego terenu znajduje sie w Sądzie Rejonowym w Wołominie ). Ja swoje sprawy załatwiałam właśnie w Wołominie , nie wiem czy mogę polecić - u mnie było szybko i bezproblemowo , ale na to miały wpływ różne czynniki.
Jeżeli jesteś zainteresowany to proszę o wiadomość na priva ( nie chcę być posądzana o jakąś reklamę ).