PDA

Zobacz pełną wersję : zdjęcia ...ale dopiero projektu, ale może ktos zerknie .....



angielka
27-07-2006, 20:14

angielka
28-07-2006, 16:05
hmm, myślałam że posypią sie "gromy', a tu nic ......... :-?

JM
28-07-2006, 18:32
No to masz...tzn nie masz...bezpośredniego przejścia z garażu do domu. Dla mnie to spory minus. Poważnie.

angielka
28-07-2006, 22:26
a własnie, że będzie - przez piwnicę - schodami :)


a właściwie, to garaz miał być osobnym budynkiem ... ale jakoś sie przykleił do domku;) i stąd to przejście przez piwnicę

fasola25
28-07-2006, 23:54
a własnie, że będzie - przez piwnicę - schodami :)


a właściwie, to garaz miał być osobnym budynkiem ... ale jakoś sie przykleił do domku;) i stąd to przejście przez piwnicę


skoro pierwotnie garaz mial byc oddzielnym budynkiem (czyli zrezygnowaliscie z polaczenia domu z garazem) to po co robicie to zejscie z garazu do piwnicy???

Ewik_1
29-07-2006, 11:14
Jak dla mnie trochę za bardzo "rozstrzelony" ten projekt.
Jeśli już garaż jest przyklejony do budynku to czy nie lepiej go tak postawić, aby utworzyć bardziej zwartą bryłę, w skutek czego można zaoszczędzić na materiałach.

Tyle, że nie wiem jaka jest Wasza działka i jak jest postawiony budynek wobec stron świata, bo to ma wpływ na projekt.

Projekt ma spełniać określone funkcje danej rodziny.
Dla mnie osobiście do przemyslenia byłaby kwestia
- dużego hollu na dole - czy rzeczywiście potrzebna jest aż tak duża komunikacja?
- sypialnie na górze trochę małe, jeśli macie lub będziecie mieć dzieci będą one potrzebowały oprócz łóżka jeszcze przestrzeni do nauki i zabawy w swoich pokojach.

Ale musicie sami określić swoje potrzeby i jeśli Wam na tym zależy pomyśleć o ekonomicznych rozwiązaniach.

angielka
29-07-2006, 13:19
własnie ze względu na wąską działke, garaz został przyklejony do domu - nigdy nie chciałam mieć garazu w bryle budynku (np koło salonu)

a skoro został juz przyklejony, to zrobimy sobie przejście do piwnicy (a dlaczego by nie)

ścianka kolankowa ma 90cm, więc nie jest niska - tak więc pokoje na górze nie będa aż takie malutkie jak się wydaje (najmniejszy będzie miał 12 m2 i to chyba nie jest tragedią:), metraż na projekcie jest wyznaczony dla powierzchni użytkowej, powyżej 1,9 wysokości śćiany

angielka
29-07-2006, 13:22
Ale musicie sami określić swoje potrzeby i jeśli Wam na tym zależy pomyśleć o ekonomicznych rozwiązaniach.[/quote]

a mi sie wydawało, że ten dom jest prosty jak stodoła - no to już chyba ekonomiczniej się nieda 8)