PDA

Zobacz pełną wersję : Grohe Rapid SL - Pomocy



Saszka
31-07-2006, 10:03
Witam.

Jakiś czas temu zakupiłem Grohe Rapid SL. Montażu dokonał hydraulik.
Kiedy doszło do używania zestawu to okazało się że ze spłukiwania nici - zwyczajnie cieknie z niego woda. Następnie zdemontowałem przycisk i okazało się że nie ma jednego z pary (wg. instrukcji jest) przewodów które łączą przycisk z mechanizmem w środku.

Czy ktoś może mi powiedzieć jak mam się dobrać to tego sprzętu aby działał poprawnie: jak wyjąć spłuczkę, gdzie szukać drugiego przewodu i co zrobić aby spłukiwał ...... Pomocy

sSiwy12
31-07-2006, 10:25
Reklamuj u sprzedawcy lub dostawcy. Zgodnie z przepisami prawa konsumenckiego masz prawo do reklamacji.

Saszka
31-07-2006, 12:01
Zapomniałem dodać że wyciek ma miejsce do muszli po odkręceniu zaworu. Zwyczajnie woda nie zbiera się w zbiorniku. Dzwoniłem do serwisanta i powiedział że sprawa jest generalnie prosta, wystarczy podłączyć drugi przewód do przycisku i pokręcić "czymś" przy pływaku.

Czy ktoś ma na ten temat wiedzę? Robił to ktoś?

Janek_Poducha
25-07-2011, 22:08
Mam ten sam problem. Pamiętasz jak go rozwiązałeś??? Pomocy!!

Mały
28-07-2011, 07:44
Sprawdź czy masz prawidłowy przycisk (czy był w zestawie?)
Sprawdź czy tył przycisku jest biały czy żółty(to jest różnica) a i pogmeraj ewentualnie wewnątrz stelaża czy czasem drugi wężyk się gdzieś nie zawinął(miałem taki przypadek).
W razie czego dzwoń do serwisu (chętenie pomagają).

Piotrek T
01-08-2011, 19:52
Z tego co mi wiadomo jest tylko jeden wężyk , kiedyś były dwa ale ztego zrezygnowali.
W środku spłuczki jest blokada taki czerwony plastik trzeba to zdemontować inaczej przycisk nie działa